Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S8/S8+

Това е развръзката с моя проблем. Днес писах на чуждестранния съпорт и вече има резултат.
На българския писах още в събота и то два пъти. Все още няма нищо отговорено.[Изображение: e4d91e485367f03fa6c6140ecbf3e179.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Батерията е супер след последният ъпдейт- при равни условия, ми държи с едно 25-30% повече на ден.

                                                                    
Цитирай

Цялата работа е много странна. Ти как разбра, че си сбъркал телефонния номер при въвеждането му? Посочва ли ти на кой тел. номер ще изпрати СМС за потвърждение? Би трябвало още с първоначалното въвеждане на телефония номер, да ти изпратят код за потвърждение. Така няма как да се стигне до грешно въведен номер. Ако това не се прави... е много малоумно. Чак такава недомислица?! В ЧЗВ на сайта пише, че двустепенното потвърждение (все още) работи само за влизане през браузер, не и през телефона. Може да не са обновили инфото, но погледнах какви указания има. Можеш да се зачетеш, вкл. за нулиране на паролата, ако телефонният номер не е потвърден - твоят няма как да е потвърден, щом е грешно въведен.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Както и да ги броя числата, все 9 излизат. Дори и да са 10, може ли пък да не се заяде за кода на страната..
Прикачвам скрийншот за по-нагледно.
Ще чакам ново писмо да получа и така. [Изображение: 8ef21203ef06a6f537593f8909390c4c.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да, 9 трябва да са - понеже нулата отпред обичайно не се брои. А страната е ясна Smile Повечето приложения, които ползват телефонния номер се ориентират (вайбър, телеграм и т.н.)

От ЧЗД за 2-степенното потвърждение:

Въпрос:
Активирах потвърждаването в 2 стъпки, но не получавам съобщения за потвърждаване по SMS, когато вляза на мобилното си устройство. Защо става така?

Отговор:
В момента потвърждаването в 2 стъпки е налично само на пробна база, когато влизате чрез компютър/мобилен уеб браузър. Потвърждаването в 2 стъпки за мобилни устройства ще бъде въведено скоро. Оценяваме търпението ви.

Разгледай ги Smile Пробвай да нулираш паролата.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Нулата няма как да не се брои. Не се брои при въвеждане кода за страната.
Тази опция съм я активирал през телефона. Действа и за него, не само през мобелен уеб - както виждаш.
Паролата и името нямат нищо общо. Това е просто отделна фаза за довършване на влизането. То това е целта, ако някой се опитва да влезе в профила, да получа смс и да се усетя какво става. А той пък да не може да влезе.
За протокола - смених я на 26-ти за да видяхкакво ще стане.
Цитирай

Някой забелязал ли е, че фирмуерите, които не са операторски, нямат настройка за включване/изключване на VoLTE. Тази настройка сама ли се появява, ако мрежата я поддържа или има скрито меню, от което може да се включи?

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Аз съм с BGL и го намерих така, когато се писа в темата. Операторът е Теленор.

[Изображение: 21993098.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • alexander_sirakov
Цитирай

(2018-06-04, 13:19:21)alexander_sirakov написа:  Някой забелязал ли е, че фирмуерите, които не са операторски, нямат настройка за включване/изключване на VoLTE. Тази настройка сама ли се появява, ако мрежата я поддържа или има скрито меню, от което може да се включи?

Сама ще се появи, когато е достъпна. За сега е само за някои на произволно избрани потребители.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на gogon за това мнение:
  • alexander_sirakov
Цитирай

(2018-06-04, 13:19:21)alexander_sirakov написа:  Някой забелязал ли е, че фирмуерите, които не са операторски, нямат настройка за включване/изключване на VoLTE. Тази настройка сама ли се появява, ако мрежата я поддържа или има скрито меню, от което може да се включи?

Те и операторските я нямат ако самия опратор не я push-не. ;-)
Определен набор от настройки (мрежови, брандирани приложения) може да бъде управляван от самия оператор.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
[-] 1 потребител изказва благодарност на bnn за това мнение:
  • alexander_sirakov
Цитирай

И аз го имам като опция в настройките.Телефона е GBL,Теленор.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Май само клиенти на Теленор го имаме за сега, като опция.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Колеги помагайте. След като ъпдейтнах клавиатурата ми е останала на БГ и не иска да мине на латиница, съответно не мога да отключа телефона.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2018-06-05, 12:05:10)vladi1 написа:  Колеги помагайте. След като ъпдейтнах клавиатурата ми е останала на БГ и не иска да мине на латиница, съответно не мога да отключа телефона.

USB OTG- Хардуерна клавиатура Big Grin.Отключваш,махаш клавиатурата на Самсунг и слагаш Gboard.Аз така виждам решението..Сложи си и пръстов..да има..за ей такива моменти.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

И аз съм със същия проблем,телефона иска отключване с парола,паролата ми е на латиница,а мога да въвеждам само български букви,луда работа.Не мога да пусна телефона...

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

След ъпдейт не може да се отключи с пръстов Smile Иска парола Wink

(2018-06-05, 12:24:10)felipe написа:  И аз съм със същия проблем,телефона иска отключване с парола,паролата ми е на латиница,а мога да въвеждам само български букви,луда работа.Не мога да пусна телефона...

MTL нещо са омазали Sad Sad  Huh

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Ти остави другото ,но телефона е и офлайн,не мога да го отключа през Самсунг акаунта.Сега стои заключен и пиша от телефона на един колега.Иска ми се да изцепя една сочна псувня по Самсунг  Angry
Не съм в къщи,иначе бих пробвал с хардуерна клавиатура,дано се получи.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Не може с пръстов-да,но може да опита с хардуерна клавиатура..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Думи нямам батерия 70% доста ще постои, че да падне. Нямам ОТГ рестартирам и пак същото.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Влади в кутията трябва да имаш кабел тип ц-женско юсб

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Имам да и после??? Иначе влезнах през лаптопа в самсунг акаунта ама нищо не намирам там за решение.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Вържи към женското юсб хард.клавиатура,де. Bu Телефона е офлайн,не става през Самсунг.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Питаш ли ме имам ли

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Това ни е шанса,иначе ще ядем дървото.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Пробвайте да изтриете кеша.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)