Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S8/S8+

Моля ви кажете ми как да разкарам това "наслояване" на екрана. Много ме дразни. Излиза при Месинджър, Google преводач и др.[Изображение: d63e20c7cc1a3bb1d68d6a291fe46a1e.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на brabus за това мнение:
  • balov
Цитирай
Аксесоари

Искаш да не те информира, когато се наслоява; или да не се наслоява?

Ако е първото - напиши в търсачката на настройките "разрешения" - ще ти излезе "Следене на разрешения..." - изключи го. Наслояването ще продължи, но няма да те спами в известията.

[Изображение: 23034542.jpg]  [Изображение: 23034541.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 3 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • ddqnov, dodo_pv, scorceni
Цитирай

Да не ме информира искам.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Така предположих и аз - виж това, което съм написала по-горе Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Мерси

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Изчезнаха ми уведомленията за колко време остава до зареждане на батерията Изписва ми само колко процента са зареждат как да си ги върна

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Да си сменил зарядното или кабела? Или телефонът да бил топъл?

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • hondarullezz
Цитирай

Отиди в settings - apps - трите точки гори и избираш show system apps - намираш system UI - отиваш на notifications - general messages. Там включено ли е?

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

(2018-08-25, 16:24:10)divna написа:  Да си сменил зарядното или кабела? Или телефонът да бил топъл?

Оправи се най-вероятно е заради жегата Благодаря ти много Сега всичко е точно и отново излиза Просто Днес беше 34 градуса и явно заради жегата може да е дал от този проблем

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Радвам се, че всичко е наред Smile Това четох и аз Smile Също и, че изключва бързото зареждане, когато е топъл. Но като се охлади няма проблеми Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Някой ползва ли Smart Things?

Не го бях ползвал няколко месеца, уникална бавнярщина е станало.

В началото си свързвах телефона към Телевизора и предаваше перфектно,а сега или се къннектва много бавно или като се свърже освен картинки и да скролвам нищо друго не може да се прави.

Целта ми е тъй като имам Мтел now (max sport2) на телефона или просто като не намирам някой мач на телевизора, да го намеря през телефона и да го свържа с телевизора на голям екран... Преди вървеше перфектно, сега отворя ли браузера с видео и край забие, с приложението на телефона Mtel now изобщо не иска да зареди.

И двете устройства свързани в Wi-fi, интернета е перфектен.

Обратно, предаването на картина от телевизора към телефона върви като по-вода няма грам засичане.

Някакви съвети?


С тея mtel и шампиоска лига и италианското, хубаво,че им имам приложението да гледам,че направо.. пък на всичкото от горе и bulsat не са купили La liga тая година и един свестен мач не може да изгледа човек.
Преди 5-6години булсатком, преди 2-3г диемите, сега мтел.. колко оператора и допълнителни такси да сменя за да гледам като нормален човек нз вече...

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на Galaxysport94 за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай

Обновено ли е до най нова версия? Опитай с ресет на приложението и ТВ. При мен е добре. А ако искаш да показва видимото на екрана на телефона към телевизора се натиска онова кръгче най горе.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Не съм го ползвал SmarThings дали ще стане с тв LG?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-08-28, 12:36:17)pockobg написа:  Обновено ли е до най нова версия? Опитай с ресет на приложението и ТВ. При мен е добре. А ако искаш да показва видимото на екрана на телефона към телевизора се натиска онова кръгче най горе.

Обновено е всичко, не за първи път ползвам приложението.. наясно съм как работи, но някакси не предава качествено картината на при видео, или забива или лагва. Защо не си го обеснявам.

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай

Как мога да кача нови стилове на аод часовника?Ъпдейтвал съм апп,но имам около 10 стила който са си още от самото начало.Бихте ли споделили как да сложа нови стилове ?

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Цитирай

Аз сложих clock face.

[Изображение: 22250477.jpg] [Изображение: 22250476.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • vladi1
Цитирай

Когато ми звънят и вадя телефона от джоба, неволно натискам хоум бутона. В следствие на това екрана че някой ми звъни се скрива горе в нотификацията и адски много ме дразни. Как да направя да си стои постоянно на целия екран докато не откажа или приема разговора?
Цитирай

(2018-09-07, 20:21:20)kerenski написа:  Когато ми звънят и вадя телефона от джоба, неволно натискам хоум бутона. В следствие на това екрана че някой ми звъни се скрива горе в нотификацията и адски много ме дразни. Как да направя да си стои постоянно на целия екран докато не откажа или приема разговора?

Урежда ли те изобщо да не работи Хоум бутона, да не можеш да будиш телефона с него?
Ако те урежда пробвай следното: Отваряш Настройки ---- Дисплей---- Лента за навигация----там намираш Силно натискане на бутон Начало и му мърдаш вляво отметката, за да изключиш изцяло този бутон.
Ако не искаш изключване в същото меню можеш и да намалиш чувствителността на този бутон, та да не се включва при лек натиск. Тествай и виж кой вариант е по-удачен за теб.
Цитирай

Мерси, но съм пробвал и двата. Навик ми е от старите телефони да си натискам хоума за старт, да видя колко е часа и т.н. Ако е много силен натиска понякога пак става същото, така че за жалост това не е решение.
Цитирай

Мога ли, по някакъв начин, да разбера, че ми звънят от прехвърления номер? Някаква индикация? От А1 казаха, че нямат вариант, та поне от самия апарат, ако има начин...ще съм благодарен, някой да сподели.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

НЕ!
Никой оператор не дава такава информация, А и няма логика защо да го прави ?! ( на теб за какво ти е ? )
Единственото което има е ТИ като набираш, ако е към номер с код на съответен оператор, но е прехвърлен към друг, има един специфичен сигнал, за да си наясно ти че може да те тарифират ако си на план да речем към твоят оператор. Но не зная дали това вече не отпадна от както влязоха планове с Национални минути

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Току що пробвах да направя едно видео на малкия си син на Забавен Кадър и....хоп изненада. Излиза това съобщение и след като натисна Ок, директно затваря и камерата!! Някой има ли този проблем? [Изображение: d9e7eb408b0b2092940b5170e405ab73.jpg]


P.S. След рестарт на телефона всичко работи.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

(2018-09-15, 17:30:36)OGIER написа:  НЕ!
Никой оператор не дава такава информация, А и няма логика защо да го прави ?! ( на теб за какво ти е ? )
Трябва ми, за да знам, кога ми звънят на прехвърления номер и кога на текущата карта. Защото, когато ме търсят на прехвърления, разбрах, че ми взимат от минутите, които имам към текущия номер. А, като цяло, не искам да нося втория апарат!

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Какво имаш в предвид под това 'прехвърления номер'?
Нищо не се разбира.
Цитирай

Аз разбрах, че има две SIM карти с различни номера - да кажем карта 1 и карта 2. За да не ползва един двусимов телефон или два едносимови  - прехвърля входящите обаждания от карта 1 към карта 2. Т.е. на който и номер да му звънят, той отговаря от един телефон с една карта в него - карта 2 и това товари с "минути" карта 1. Иска да знае - когато му звънят и той приема обаждането на телефона с карта 2 - на кой номер са го търсили - на 1 (с прехвърляне) или на 2 (директно).

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • hollyshit, petio_venkov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)