Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S8/S8+

Значи, все пак, някой ме е разбрал. Дали ще има някакво решение, чрез самия телефон?

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
Аксесоари

Разбрах ти идеята. Няма как да стане чрез самия телефон.
Операторът е този, който ти изпраща цялата информация до телефона, а те не желаят да си пренастройват техниката, та да ти показва при Clip и тази информация, защото и те печелят от пренасочвания.
Има много услуги в полза на клиента, които операторите могат да активират, но по понятни причини не го правят.
Цитирай

Жалко...

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

(2018-09-16, 22:22:02)petio_venkov написа:  Значи, все пак, някой ме е разбрал. Дали ще има някакво решение, чрез самия телефон?

С уточнението се разбира, Началното ти питане е все едно е за прехвърляне на номер от един на др оператор ?!
И както вече ти отговориха, за това пък съвсем няма вариант освен ти да виждаш сам на коя карта ти звънят ( не зная дали това го изписва при позвъняване )  Huh

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Намерих си програма, която ми показва, когато ми звънят на прехвърлния номер.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Би ли споделил коя е програмата, защото ми стана интересно на какъв принцип е базирана?

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Forwarded call notification

Винаги искаме това, което нямаме.
[-] 1 потребител изказва благодарност на petio_venkov за това мнение:
  • alexander_sirakov
Цитирай

Някой може ли да каже откъде е менюто или коя програма е добра за сетване на различни цветове на диодчето за нотификации от различните приложения?


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Няма вградена опция за смяна на цветовете.Изтегли си Light Flow.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesoisthebest за това мнение:
  • arrogant
Цитирай

Да, Light Flow е най-добрата, доста пробвах преди да се спра на нея.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Здравейте!
Телефончето работеше нормално, но преди около месец и половина, софтуера ми се актуализира, а след актуализацията, ми показа грешка. Започнаха да се получават звуци и вибрации, като от съобщения, но при преглед, НИЩО... Освен това, изчезнаха червените обозначения върху иконките за получени съобщения от приложенията, както и звуците настроени за тях. Занесох телефона за да ми инсталират наново софтуера, и реших, че като си го настроя както преди, всичко ще си дойде на мястото... Уви, нещата се повториха. Направих настройките както и в началото, персонално за всяко от масово използваните приложения. Но избраните звуци при настройката, не се появяват, нито червените обозначения при получаване на съобщения. Иначе, телефона си звъни. Но е тотално осакатен и не е полезен както в началото. Възможно ли е при синхронизациите, да си е въвел и грешната актуализация? Спрях синхронизациите, но сега не знам, дали ако отново ми преинсталират софтуера, ще се нормализира. Подозирам, че  е софтуерен проблем. Възможно ли е, да е нещо друго? Моля за някаква идея! Благодаря.
Цитирай

Не мисля, че синхронизациите имат нещо общо. Да разбирам, че в сервиза телефонът е върнат до заводски настройки - и пак прави номера? А проблемите - примерно идва ново съобщение на вайбър, но няма значка на иконата с инфо за ново съобщение (брой нови съобщения), както и няма звуково известие? Такъв ли е проблемът?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Някой да има следния проблем, като влезна в настройките на камерата ме изхвърля, рестартирах телефона, трих данните и кеша на приложението не помага?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Натисни и задръж върху иконката за Камера. Пробвай и двете опции - Селфи/Авто. Влиза ли в някоя от двете?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

(2018-10-05, 10:54:53)pockobg написа:  Натисни и задръж върху иконката за Камера. Пробвай и двете опции - Селфи/Авто. Влиза ли в някоя от двете?
Потърсих инфо за този проблем в нета и открих решението, а именно като се изключи опцията за разработчици се оправя.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ахаа, ами като не си казал, че си го активирал.... Smile Супер.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

На мен винаги ми е била активирана тази опция, а никога не ме е изхвърляла камерата. Не вярвам да е от това.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2018-10-05, 13:14:07)felipe написа:  На мен винаги ми е била активирана тази опция, а никога не ме е изхвърляла камерата. Не вярвам да е от това.
Не ме изхвърляше от камерата, а като съм в камера и натисна настройките на камерата ме изхвърляше от самите настройки само иначе можеше да си снимам.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

denko1, вероятно в опции за разработчици си отметнал /приложения/не пази дейностите/!

Galaxy s23 Ultra
Цитирай

(2018-10-05, 16:15:30)vanboy написа:  denko1, вероятно в опции за разработчици си отметнал /приложения/не пази дейностите/!
Мда, оттам идва проблема проверих сега.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Нещо спря да ми бачка това автоматично включване и изключване на wi-fi мрежата. Някой може ли да ми разясни на какъв принцип работи? Преди си спомням, че като изляза навън и 5 минути от нас (примерно) като видя телефона, wi-fi се е изключил. Сега забелязах, че продължава да работи.
Оставил съм всичко включено - мобилни, gps (висока точност), wi-fi. Би трябвало да работи, ама.. И мен честно казано ме мързи да ги изключвам.
Цитирай

При тази опция - като дръпнеш щората - ще виждаш постоянно включени и Wi Fi, и мобилните данни. Но горе в лентата ще се вижда от къде идва нета - дали от Wi-Fi или от моб. данни. Когато си в обхвата на "позната" Wi Fi мрежа - се включва към нея, интернетът ще  е от там. Когато излезеш от обхвата на познатата мрежа - автоматични превключва на данни, и горе в лентата ще виждаш  включени моб. данни.

[Изображение: 23705185.jpg] [Изображение: 23705186.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Мхм. И когато изляза от обхвата от wi-fi мрежата, би трябвало на си изключи wi-fi опцията. Преди се изключваше.
Цитирай

Ще погледна утре, като отивам на работа Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Нормално ли е когато си с включен Wifi и включиш мобилните данни да не ти излиза иконата за мобилни данни защото при мен е така. Иконата ще се появи чак когато изключа Wifi . Или нещо се е бъгнало при мен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)