Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S8/S8+

(2018-11-08, 10:02:45)vesoisthebest написа:  Не знам,ама я кажете на Bixby - Can you rap for me?Баси лудия асистент Big Grin

Аз попитах Bixby пред Huawei фен "кой е най-добрият телефон". Познай как се вкисна фена Big Grin Даже не знаех, че ще ми отговори, а само тествах асистента пред него, че и на мен ми беше интересно.
Цитирай
Аксесоари

I think anything made by Samsung is top-notch Big Grin ...

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Да, даваше май два различни отговора, но и двата казваха Samsung или се подразбираше.
Аз съм го спрял, че много ми слухти без причина. Определено повече ми харесва от google asistant и то най-вече заради нещата, които може да прави с телефона като например да го заключи, да ме отпраща при опции, да ги наглася и разни такива.
Цитирай

Здравейте!
Някой да ми каже колко (грубо) мобилни данни ще ми вземе YouTube при непрестанно гледане,в продължение на един час?
Цитирай

Това е инвидуално,много зависи и със какво качество си пуснал да гледаш.Няма как да ти се отговори на този въпрос.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

(2018-11-08, 17:28:48)vesoisthebest написа:  Това е инвидуално,много зависи и със какво качество си пуснал да гледаш.Няма как да ти се отговори на този въпрос.

Също един много важен фактор е, какво е нивото на сигнала!

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай

Утре ще видя как ще е.
Благодаря.
Цитирай

Защо е важно какво е нивото на сигнала?

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

(2018-11-08, 17:24:11)alekros написа:  Здравейте!
Някой да ми каже колко (грубо) мобилни данни ще ми вземе YouTube при непрестанно гледане,в продължение на един час?

.png 2018-11-09 10_36_03-How Much Data Does YouTube Use_ _ WhistleOut.png Размер: 11.59 KB  Сваляния: 75


Това са ориентировъчните стойности.

OnePlus 7T HD1900 256GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на HAMMER_T за това мнение:
  • alekros
Цитирай

(2018-11-09, 11:37:46)HAMMER_T написа:  Това са ориентировъчните стойности.
Благодаря.Лек ден.
Цитирай

Много точи тубата. Аз го ползвам по час и половина до 2 на ден и 14 gb на месец не стигат. Хем само аудио- youtube vanced
Цитирай

(2018-11-10, 10:57:05)proofit написа:  Хем само аудио- youtube vanced

Какво имаш впредвид, че можеш да му укажеш да плейва само аудио ли? Знам, че работи и на загасен екран, но той така или иначе си тегли видеото в съответната резолюция.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

С Vanced, когато е на заключен екран, дърпа само аудио. Пишеше го някъде в темата в xda.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

(2018-11-10, 11:53:46)HAMMER_T написа:  Какво имаш впредвид, че можеш да му укажеш да плейва само аудио ли? Знам, че работи и на загасен екран, но той така или иначе си тегли видеото в съответната резолюция.

как YOUTUBE работи на изгасен екран?
Цитирай

https://forum.xda-developers.com/android...n-t3758757

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Може ли да се махне от always on display нивото на батерията?
Цитирай

(2018-11-12, 13:39:39)galaxyhopper написа:  Може ли да се махне от always on display нивото на батерията?

От настройки батерия

(2018-11-12, 13:44:37)Петър Иванов написа:  От настройки дисплей лента на състояние.

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

Ама от AOD ми е чудно. Май не може. Сега се поразрових.

Деинсталирах 3 приложения от телефона си - фейсбук, месинджър и инстаграм. Странични ефекти - телефона се забърза. Не знам дали това е хубаво или лошо нещо..
Цитирай

Здравейте ползвам Samsung Galaxy S8 и имам следния проблем , след последната актуализация телефона не може да се свърже с лаптопа и не работи функцията за бързо зареждане . Когато закача телефона за лаптопа единствено излиза бавно зареждане .. не се показва нищо друго , влезнах в Настройки/Опция за разработчици/USB конфигурация избрах друга опция освен зареждане и пак нищо не се получава .
Цитирай

ManuelDimitrov Когато свържеш USB към лаптопа, не може да очакваш бързо зареждане! Такова ще имаш само от зарядно, което е предназначено за бързо зареждане с по-висок волтаж (малко над 8 V).

Galaxy s23 Ultra
Цитирай

Да това нещо го зная .. мисълта ми е че тези функции спряха да работят  Бързо зареждане  , свързване към лаптоп и usb connector.
Цитирай

(2018-11-16, 03:09:08)ManuelDimitrov написа:  Здравейте ползвам Samsung Galaxy S8 и имам следния проблем , след последната актуализация телефона не може да се свърже с лаптопа и не работи функцията за бързо зареждане . Когато закача телефона за лаптопа единствено излиза бавно зареждане .. не се показва нищо друго , влезнах в Настройки/Опция за разработчици/USB конфигурация избрах друга опция освен зареждане и пак нищо не се получава .

С оригиналния кабел - от комплекта ли пробваш или с друг?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Да винаги съм ползвал само оригиналния кабел . Преди няколко дни прочетох в английски форум че и при други хора се е появил този проблем, но така и нямаше решение на проблема .
Цитирай

Имаше такива оплаквания миналата година през ноември и ние тук тествахме всичко ли е наред Big Grin Да не четеш нещо старо? Все пак пробвай и с друг кабел Smile Какъв точно е проблемът? Бутонът за бързо зареждане е неактивен, или включваш на бързо зареждане, но зарежда бавно?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Значи включвам на бързо зареждане и пак зарежда бавно . Но това което ме притеснява е че като поставя кабела в лаптопа несе получава нищо . Искам да си прехвърля файлове на лаптопа но не излиза падащото меню където избирам дали само зарежда или да позволи да св прехвърлят данни .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 7 гост(и)