Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S8/S8+

(2017-06-12, 14:04:10)BisVal написа:  Как стана дистанционното свързване - чрез Samsung members ли?

Не, помолихаме да исталирам приложение . След това ми профиктуваха код да набера и така. Найстина беше страно да гледам как някои ми рови в телефона докато го гледам, но си струваше...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
Аксесоари

Здравейте колеги засега телефона е супер но имам чувството че сензора за светлина не работи коректно. На ауто съм като съм малко преди половината на плъзгача в стая на сянка. Мръдвам тела по на светло увеличава се но после като го закрия си остава на същото положение. Някой с подобен то не знам проблем ли е нормално ли е иначе като отида на много затъмнено се намаля даже по надолу от където съм задал. Всъщност как да задам до колко да намаля най много предполагам като съм загасил лампата и докъдето задам аз плъзгача като иначе си е на ауто.
П.с. не знам дали си втълпявам или е проблем

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Колеги, как да изключа хоума да не ми стои на заключения екран?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Настройки олвейс дисплей...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Здравейте,

От 3 дена имам следния проблем със S8: 
Мобилният интернет постоянно прексъва на интервали от по 5-10 мин; забелязах, че на иконката горе 4g мига само стрелката за нагоре, но пък имам пълен обхват на сигнала. В първите дни като че ли го нямаше този проблем... Понякога се оправя от само себе си като телефонът е активен за няколко минути, друг път трябва ръчно да спирам и включвам отново мобилните данни, което е дразнещо. В настройките съм задал 4g/3g/2g auto (ако изобщо това има нещо общо), на Мтел съм.

Ще съм благодарен, ако може някой да помогне  Smile
Цитирай

В нулиране защо не нулираш само мрежовите настройки да видим какво ще стане.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2017-06-14, 12:20:48)felipe написа:  В нулиране защо не нулираш само мрежовите настройки да видим какво ще стане.

Направих го, пак същата работа - само стрелката нагоре на 4g мига. Странното е, че сега след 2-3 мин. телефонът сам премина на 3g/2g (auto) и интернетът се оправи... Не знам, като че ли само, когато е свързан с 4g забива нещо Sad
Цитирай

Вземи друга карта преди да правиш кардинални потъпки. На друг оператор имам предвид и пробвай с нея... Нещо ми се върти в главата с 4G на Мтел ...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Смолян ли е, при Смилянския боб ли се намирам? Провайдъра за времето е уникален. [Изображение: 8f628b7518cc058844bd538f28e3327c.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

При мен преди като ходих по надеждите и Обеля, s7 edge времето си ми излизаше Мировяне или Волуяк и май отчиташе по-вярно. Защо са сменили доставчика на времето или както се казва.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Че то това е от джипиеса, не от доставчика на времето.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Баш си е от доставчика. По назад бях писал за това.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ако беше от джипиеса каква е логиката да е по-кофти от предишния модел.
Цитирай

Не знам дали е по-кофти, но доставчика на време не засича местоположение, джипиеса го засича и въз основа на това което засече дава температура, влажност, прогноза и т. н.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2017-06-16, 20:08:05)felipe написа:  Не знам дали е по-кофти, но доставчика на време не засича местоположение, джипиеса го засича и въз основа на това което засече дава температура, влажност, прогноза и т. н.
Не е вярно това. Въз основа мрежата от оператора както и мобилни и Wi Fi мрежи. И проблема е че не е грешно местоположението, а наименованието му.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Приложението за времето на мен също не ми харесва и го смених още първият ден. Основната причина беше именно локализацията. Сега използвам друго приложение и нямам никакви проблеми.

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Ами като температура ми е добре, но сега пак започвам да пътувам доста и явно ще го сменя.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Едно не мога да схвана! След ъпдейта докато говоря по телефона, през известно време докато ми е на ухото, извибрирва едно странно, и светка при което докато се усетя натискам нещо. Нарочно си държах телефона така, че да няма вероятност да натисна сензорния централен бутон но пак го прави! Преди актуализацията нямаше такова нещо.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Доста неприятен бъг има с режимите на пестене на енергия.С Нова лаунчер съм и когато изпробвах най-силовия режим за песетене на батерия при връщане обратно в ноермален режим ми ги нямаше иконите по началния екран освен слушалката.Върнах си ги, но е неприятно.После опитах със стоковия ....там поне върна повече икони...

Sony Xperia SP С5303 -> LG G2 Black -> LG G4 Н815 Leather Edition -> SAMSUNG G950F Galaxy S8 ->iPhone X 64GB
Цитирай

(2017-06-27, 08:36:32)tinky написа:  Доста неприятен бъг има с режимите на пестене на енергия.С Нова лаунчер съм и когато изпробвах най-силовия режим за песетене на батерия при връщане обратно в ноермален режим ми ги нямаше иконите по началния екран освен слушалката.Върнах си ги, но е неприятно.После опитах със стоковия ....там поне върна повече икони...
Така, както го описваш дефекта не е на телефона, а е бъг на Нова лаунчера.
Цитирай

(2017-06-27, 11:20:55)hollyshit написа:  Така, както го описваш дефекта не е на телефона, а е бъг на Нова лаунчера.

Щях да си го помисля ако не бях опитал и със стокивия :Smileалко повече икони останаха и пак уиджета за време липсваше.

Sony Xperia SP С5303 -> LG G2 Black -> LG G4 Н815 Leather Edition -> SAMSUNG G950F Galaxy S8 ->iPhone X 64GB
Цитирай

О,небеса !
Самсунг официално признава,че "най-телефона" лагва и ще пуснат ъпдейт за да фикснат този "проблем"...Smile

"– Fixed the lag issue when swiping up and down to switch between the home and apps screens."

https://www.sammobile.com/2017/06/28/tou...x-the-lag/







Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай

tonkata07 написа:О,небеса !
Самсунг официално признава,че "най-телефона" лагва и ще пуснат ъпдейт за да фикснат този "проблем"...Smile
Не съм забелязал някой у нас да е писал за подобен лаг. Само в чужди форуми съм срещал оплаквания, едно или две.
А ъпдейта още вчера дойде.
Между другото, защо са кавичките около най-телефона? Някакви съмнения ли имаш?
Докарай си Нексуса за сравнение да видим с какво изпъква?
Цитирай

Никога не съм имал такъв лаг . Тел е super як .

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-06-28, 23:02:49)tonkata07 написа:  О,небеса !
Самсунг официално признава,че "най-телефона" лагва и ще пуснат ъпдейт за да фикснат този "проблем"...Smile

"– Fixed the lag issue when swiping up and down to switch between the home and apps screens."

https://www.sammobile.com/2017/06/28/tou...x-the-lag/







Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Тонка, много малко ти трябва предвид нарушенията, които имаш да починеш за много дълъг безкраен период от форума! Спри да пускаш коментари, от които може да възникне само спор и една камара спам и оффтопик! После се чуди защо не те харесват повечето потребители на форума. Това е последното предупреждение към теб! Следващия път няма да има!И не ми пиши на лични да се обясняваш.

За да не се чудиш къде е проблема просто нямаше нужда да слагаш кавички.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)