Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S8/S8+

хора как да изкарам лентата от дясно на екрана
Цитирай
Аксесоари

Ако за включване на крайните панели питаш - настройки -> дисплей -> краен екран -> крайни панели.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2017-12-15, 07:27:37)divna написа:  Ако за включване на крайните панели питаш - настройки -> дисплей -> краен екран -> крайни панели.

мерси
Цитирай

(2017-12-14, 22:20:12)gogon написа:  Brabus, радвам се! Трябва  ли да ги виждам? И не разбирам иронията! Или при теб,ако нещо не е наред, трябва при всички да е така? Ако пък не е тогава те са криви!

arrogant,
Не може да бъде! Тука има двама, трима на които всичко им е криво и не е спред тях. Ако други нямат такива, то тогава си измислят и не са прави! Извинявам се за оф топика.
 Имах предвид това което казах. И не само при мен е така! Отвори XDA форум и ще видиш колко много потребители се оплакват от това. Освен това както виждаш от линка който е дал колегата (давам го пак) https://www.phonearena.com/news/Samsung-...._id100712  
още на 2-ро място е този проблем. Което идва да ти покаже че е един от най-срещаните проблеми.

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

И при мен има насичания тук там. FB най много, youtube при стартиране на клип ...докато се увеличава сече, а да не говорим, че когато завъртя телефона не завърта автоматично в 80% от случаите. Галерията на около 2 седмици започва да лагва грозно, но едиствено като ресетна се оправя. Иначе има едно страшно досадно забавяне от натискането по екрана до реалното визуализиране на стартирането при игри например. При набиране също и при мен има забавяне преди да направи повикването, но използвам EX Dialer.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Моя е дефектен, наблъскал съм и него и картата с всякакви глупости и не сече

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

можели някакси да се сложат снимките от контактита на вайбар на контактите в телефонния указател
Цитирай

Това с дефектните за кой път го виждам. Може и без него става банално.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Банално! И аз това казвам!

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Прави впечатление, че като се подхване тая тема едни и същи хора палят фитила и дори според мен го приемат нещо по навътре.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен преди малко заби ФБ, рестартирах си телефона. Случва се за втори път, откакто го имам. Приложението се ъпдейтна скоро, вероятно още идва на себе си  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Това си е от приложението.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

@divna забиването на фейса си е от него а не от телефона.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай

Именно Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Интересно ми е какви Wallpaper-и използвате...

Sent from my S8

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай

Това? Или за нещо друго питаш?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2017-12-15, 20:37:11)Goshofigo написа:  Интересно ми е какви Wallpaper-и използвате...

Sent from my S8

За wallpaper-и използвам Zedge Smile
Цитирай

Много кофти, че трябва да разглеждам в коя тема пиша. Аз просто искам да си пиша Smile

Да за това говорех.

Sent from my S8

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай

При мен крайната светкавица проработи и то с екрана нагоре, при отворен капак на кейса. Вероятно след вчерашния рестарт.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Имам един казус, който го възприемам като проблем. Телефона ми прави странен скрииншот! Имам wallpaper, не го използваю в това време в което е направен скрииншот-а. Моля за вашите мнение.[Изображение: c79fb24456f5961ee165fb2914a40ce4.jpg]

Sent from my S8

Забравих да допълня, че се ъпдейтва информацията автоматично.

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай

(2017-12-17, 09:21:06)Goshofigo написа:  Имам един казус, който го възприемам като проблем. Телефона ми прави странен скрииншот! Имам wallpaper, не го използваю в това време в което е направен скрииншот-а. Моля за вашите мнение.
...........
Забравих да допълня, че се ъпдейтва информацията автоматично.
Не разбрах какъв е казусът. Не ти излиза тапета или не го използваш по време на снимката?
Цитирай

Не правя аз снимката. Прави се сама.

Sent from my S8

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай

Би ли дал малко подробности? Отключваш телефона и той си прави снимка или кога и как става това? Някаква програма да си инсталирал наскоро?
Цитирай

Абсолютно нищо не съм инсталирал. Всичко си използваю от 10 години. Снимките се правят когато телефона е в покой. Не го пипам, не ми индифицира снимка. Просто отварям Галерията и ги виждам.

Това са програмите използеани от мен.[Изображение: 8ced241a940d1ba2a716d02dc623e551.jpg]

Sent from my S8

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай

А като хронология по дата и час на снимките правиш ли някаква асоциация, някакъв ориентир, нещо друго?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)