Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Наблюдения и въпроси за p10
#76

(2018-03-17, 15:30:10)zaharyg написа:  Със стоковия мейл клиент става трудно. Google го разпознава като потенциално опасен и не може да пращаш съобщения. Ако все пак искаш да го ползваш трябва да влезеш в настройките за сигурност на Google и да включиш опцията "по-малко сигурни приложения".

Изпратено от моят VKY-L29 с помощта на Tapatalk

Точно така стана-Благодоря!  Тоест гиганта гугъл иска да му се ползва само неговото скапано приложение

*** Note *** Въй фон *** Note 10.1 2014 Edition LTE
Цитирай
Аксесоари
#77

(2018-03-18, 16:22:12)patladjanko написа:  Точно така стана-Благодоря!  Тоест гиганта гугъл иска да му се ползва само неговото скапано приложение
Всъщност не по скоро бъзикат Huawei, преди години на Huawei P8 стоковото приложение си работеше без проблем. Gmail аз също не го харесвам, например при Андроид 8 не мошеш да му сложиш тон по твой избор. В стора има много добри приложения за поща като например nine, k-9, BlackBerry Hub и парадоксално едно от най-добрите приложения е Microsoft outlook.

Изпратено от моят VKY-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#78

Наистина ли е толкова бъгав телефона колкото пишат няколко човека в съседната тема за ъпдейтите? Бях се навил да го взимам, но май ще ме откажете. Според вас струва ли си за 600 лв от мтел?

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#79

Да ти кажа струва си повече от А5цата в пъти повече взимай го не му мисли телефона е супер за парите си.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#80

И аз си го взех за 600 лв. от Мтел, адски много си струва. Няма по-добра оферта на пазара в момента. Телефонът не е грааам бъгав Smile
Цитирай
#81

Телефона си е супер според мен.Аз нямам грам забележка и съм повече от доволен.И моят е от Мтел,двусимов.
Цитирай
#82

Здравейте, и аз го имам телефона от няколко дни, взех го от Виваком за около 600лв и за сега съм доволен. Имам обаче въпрос, някой знае ли от къде мога да спра звука на уведомленията за всички приложения, като например viber, mesenger и други. Мога да ги спра като вляза в настройки- приложения и от там да избера въпросното приложение и да махна звука, обаче като пиша пак има звук т.е. спира звука само, като ми пишат на мен. Ще дам пример бях преди това със Samsung A3 2017 и там ги махах, като натисна бутона за намаляване на звука и от там го разширявам надолу и давам на муте звука на уведомленията и всичко беше ОК, тук не става така, ако някой знае как да пише. Благодаря
Цитирай
#83

Нещо питането ни си го задал като хората.Спрял си звука на уведомленията и логично като ти дойде с-ние не те известява. Не се разбира кой звук се появява като пишеш. Аз лично съм си спрял на вайбъра звукът на входящите с-ния, включително и светлинният индикатор за тях. Ти кои точно звуци искаш да спреш, не мога да разбера

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#84

Добре, тогава се надявам сега да е ясно. Искам да спра всички звуци на Viber i Mesenger (не само входящите съобщения).
Цитирай
#85

Махни звука при писане на клавиатурата.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#86

махнат е и пак има звук като пиша, но само в горните приложения

(2018-03-24, 21:58:21)simeonov_74 написа:  Нещо питането ни си го задал като хората.Спрял си звука на уведомленията и логично като ти дойде с-ние не те известява. Не се разбира кой звук се появява като пишеш. Аз лично съм си спрял на вайбъра звукът на входящите с-ния, включително и светлинният индикатор за тях. Ти кои точно звуци искаш да спреш, не мога да разбера

Логично е да няма звук, след като съм ги спрял, обаче когато ми е отворен чата на Вайбъра и си пиша с някой- звук има и трябва да си спра звука на телефона , за да нямам и във Вайбър. Идеи как да го направя, така че звука на телефона да си е включен, а за приложенията да няма никакви звуци (при писане, при получуване на съобщения).
Цитирай
#87

(2018-03-20, 19:04:05)android_97 написа:  Наистина ли е толкова бъгав телефона колкото пишат няколко човека в съседната тема за ъпдейтите? Бях се навил да го взимам, но май ще ме откажете. Според вас струва ли си за 600 лв от мтел?
То в темата за p10 мрънкат едни и същи хора! А ако си направите труда да прочете повече ще разберете , че това едно наистина чудесно устройство! А сравнение с недоразумението,наречено А-серия на Самсунг,може да прави фен на корейците! Така че ако не страдате от предразсъдъци и не робувате на марки, то този телефон е наистина правилен избор.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#88

Някой махнал ли е фабричния протектор и да го ползва без никакъв? Да знам дали ву екрана остават пръсти мазни  Че ми писна да го бърша и все да е мазен.
Цитирай
#89

(2018-03-27, 17:49:30)skiman написа:  Някой махнал ли е фабричния протектор и да го ползва без никакъв? Да знам дали ву екрана остават пръсти мазни  Че ми писна да го бърша и все да е мазен.
Зависи! В първите партиди имаше пропуски и олеофобното покритие липсваше!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#90

Никой ли не знае как да махна всички звуци на Viber i Mesenger без да махам мелодията телефона.
Цитирай
#91

Имаше някъде из мрежата Silent мелодия - т.е. "празна" мелодия без звук - слагаш я вместо стоковата.
Като това:https://archive.org/details/SilentRingtone
Цитирай
#92

(2018-04-02, 13:49:33)egmo написа:  Никой ли не знае как да махна всички звуци на Viber i Mesenger без да махам мелодията телефона.
От управление на известия на приложението махни отметката за звуково известяване.

Изпратено от моят VKY-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#93

Махнати са всички звуци от приложенията и пак има. Когато съм отворил вайбъра например и си чатя с накой има звук като пиша и като получавам съобщения.
Цитирай
#94

(2018-04-02, 18:07:19)egmo написа:  Махнати са всички звуци от приложенията и пак има. Когато съм отворил вайбъра например и си чатя с накой има звук като пиша и като получавам съобщения.
Тази отметка ако я махнеш не трябва да имаш звук, а относно писането махни звука на клавиатурата.
[Изображение: 9dfdb4d46cb9f13b06cd8d8cf4900d5f.jpg]

Изпратено от моят VKY-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#95

(2018-04-02, 18:44:05)zaharyg написа:  Тази отметка ако я махнеш не трябва да имаш звук, а относно писането махни звука на клавиатурата.
[Изображение: 9dfdb4d46cb9f13b06cd8d8cf4900d5f.jpg]

Изпратено от моят VKY-L29 с помощта на Tapatalk

Благодаря ти, но първите две неща, които направих са точно тези, които казваш и пак има дразнещите звуци. За сега единственото решение, което открих е всеки път, когато си пиша е да слагам телефона на без звук.
Цитирай
#96

Здравейте!Реших да се "похваля",може на някого да му е интересно.Онзиден си подарих P10-ката,отидох в магазин на оператор и си купих Galaxy S8 за сума пари.Дизайн,дисплей,но дотук.Нито може да стъпи на бързината,нито на снимките,нито на качеството на Huawei.Батерията същата...Разумното беше да изчакам P20,но предположих,че ще е с доста завишена цена и не си заслужава.Това е,лека нощ на вас.
[-] 1 потребител изказва благодарност на alekros за това мнение:
  • Kuzmanovv
Цитирай
#97

(2018-04-06, 00:10:41)alekros написа:  Здравейте!Реших да се "похваля",може на някого да му е интересно.Онзиден си подарих P10-ката,отидох в магазин на оператор и си купих Galaxy S8 за сума пари.Дизайн,дисплей,но дотук.Нито може да стъпи на бързината,нито на снимките,нито на качеството на Huawei.Батерията същата...Разумното беше да изчакам P20,но предположих,че ще е с доста завишена цена и не си заслужава.Това е,лека нощ на вас.
Ами наистина е могло да изчакате p20 или 20pro! Цените каквито се виждат към момента не са много по-високи от миналогодишните! Сега за сметка на това ще можете от първа ръка да правите сравнения! И това, което сте установили съвсем не ме изненадва! Според мен все ще се намери някой запален фен на корейците, на когото да продадете s8, пък вие да се сдобиете с p20(pro) !

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#98

(2018-03-18, 16:32:54)zaharyg написа:  ... Gmail аз също не го харесвам, например при Андроид 8 не мошеш да му сложиш тон по твой избор.

Привет,

Има възможност за избор на тон, но е доста забутана с тази нова система за нива на известия в Gmail.

Отваряш приложението, отиваш на "Settings", после "General settings", "Manage notifications", натискаш върху текста под категория Mail и се отваря меню в което можеш да избереш тон.
Добре е също, "Importance" да се постави на ниво "High", иначе няма да има звук при получен мейл.

Поздрави.
Цитирай
#99

Днес е 590лв в голям магазин. Промоцийка Smile Не ми се мисли по Нова година колко пари ще бъде.
Цитирай

Понеже темата е "Наблюдения и въпроси" ще си позволя да споделя личното си мнение. Сменяйки ЛГ Г4 с 10-ката, получих повече, отколкото очаквах. Бързина, издържливост на батерията /постоянно включени мобилни данни, местоположение, известия/, изключително стабилна работа, своевременни актуализации, качествена работа на камерите. Използвам телефона да работа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)