Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S8 / S8+

(2018-04-17, 12:31:41)ivan_vylka написа:  Евтино и качествено са две несъвместими понятия. Качеството струва пари. Аз не бих се доверил на китайско устройство, работещо с ток.
Че то 95% от зарядните за всички телефони се правят в Китай

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай
Аксесоари

Виж сега, едно е да се правят в Китай по лиценз на някоя голяма марка и под техен контрол на качеството, друго е китаеца в час по трудово да го сглоби с подръчни материали. То и доста от компонентите на BMW се правят в България, но това не го прави българско.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2018-04-17, 16:55:08)ivan_vylka написа:  Виж сега, едно е да се правят в Китай по лиценз на някоя голяма марка и под техен контрол на качеството, друго е китаеца в час по трудово да го сглоби с подръчни материали. То и доста от компонентите на BMW се правят в България, но това не го прави българско.

Ха ха ха добре им го каза!
То нещо и на Луната може да е събирано, но накрая, преди да излезе на пазара качествения контрол е всичко. Марката си пази името и брака не излиза от фабриката. Другите китайци въобще нямат отдели за такава работа. В магазина си на късмет.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

(2018-04-17, 10:08:58)Xoner написа:  Колега, дай 1 отзив за тази джаджа. Читава ли е?
Еми брутално яко и удобно е ползвам го един месец. Много хитро са го измислили като сложиш телефона да натиска долните роги задейства безжичното зареждане. По този начин има няква механична защита. Не грее. Зарежда сравнително бързо за полвин час каране 15% с постоянно ползване на ютюбата и тел. Иначе към 30% ако е изключен екрана. Не очаквах да съм толкова доволен.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Вече моят clear case на Samsung има драскотини по гърба. Ако някой си е мислил да си купува такъв, да не прави грешката. 
Пластмасата явно е мека.
Доволен съм, че ми е предпазил гърба на телефона, ама 20 лв ей така си заминават, защото накрая няма да го изтрая. 
Alcantara ми се струва доста по-добър избор. Само май където извивките на дисплея се скриват, докато с този не и е доста скъп..
Има ли някой който го носи без гърбове и калъфи? Май кейсове не мога да нося като цяло. Минават няколко седмици и почват да ме дразнят
Поръчах си прозрачен филм за гърба и май накрая с него ще съм.

А има едни гърбове на Baseus, които изглеждат добре ама са пълна скръб в действителност. Много се пукат.
Цитирай

(2018-04-30, 09:03:18)galaxyhopper написа:  Вече моят clear case на Samsung има драскотини по гърба. Ако някой си е мислил да си купува такъв, да не прави грешката. 
Пластмасата явно е мека.
Доволен съм, че ми е предпазил гърба на телефона, ама 20 лв ей така си заминават, защото накрая няма да го изтрая. 
Alcantara ми се струва доста по-добър избор. Само май където извивките на дисплея се скриват, докато с този не и е доста скъп..
Има ли някой който го носи без гърбове и калъфи? Май кейсове не мога да нося като цяло. Минават няколко седмици и почват да ме дразнят
Поръчах си прозрачен филм за гърба и май накрая с него ще съм.

А има едни гърбове на Baseus, които изглеждат добре ама са пълна скръб в действителност. Много се пукат.
С басеус съм прозрачен силиконов и е доста тънко и ефектно калъфче лично за мен си заслужава парите към 7 лв от али експрес Smile

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Моятя приятелка е с пластмасов на baseus. Само от махането от телефона се появиха резки в ръбовете, а да не говорим за големи пукнатини до usb входа за зареждане ..
Силикон - ок, но пластмасата им е доста зле, явно..
Цитирай

Аз ползвам оригиналния мек скрийн протектор на САМСУНГ. Залепна добре , пази и най - вече не се навира в гръбния калъф Clear Cover. Така телефона е защитен само от драскотини, но не и от падания. Ослушвам се за някой цялостен кейс тип броня, но не съм решил още дали ще остана с този телефон.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Някой смелчага да е купувал Алкантара от китайците в Ибей за приблизително 7$ ? ?
Цитирай

Аз. За 12$. Фалшив е. Имам 2 оригинални и определено този е фалшив. Дори материалът не е алкантара, а някакъв плат, който след време се къса. Аз бях с него два дена, но приятел също си купи и се накъса целия след месец. Оригиналните от време на време ги мия с четка за зъби и сапун и не са мръднали.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Това си мислих, че ще се получи, но исках да бъде потвърдено. Бях взел едно менте като led cover case за s7 edge (без led). Материалите бяха много кофти и веднага в olx.
Мисля, че даваха Alcantara устойчив на вода и затова не мърда.
Led cover не е водоустойчив, така че да се внимава.
Цитирай

Реших да си взема второ зарядно за резерва,харесах в Алиекспрес  Baseus за 8 лв+кабел 1,20 метра за 4 лв,не поддържа бързо зареждане,но не ми е и нужно.Въпроса е,че е 2.1 A ,а оригиналното е 2А,,има ли значение такава малка разлика и какво ще кажете за марката?
Цитирай

Изчетох всичко и се оказа, че никой не е ползвал течни протектори... никакви ли наблюдения нямате освен тези коментари под али-то?

Upgrade to S6 Edge stock ,Proud owner of SGS IV Stock, HTC Sensation, Stock ROM, Debranded, Semi-bricked, Fixed...
Цитирай

В тази тема мъчничко е писано.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Утре ще ходя да ми сложат стъкло от case friendly варианта (познат ми показа неговия и ми препоръча) единствената за сега досада ще е notification лентата но нали има опция за swipe down Smile тъй че няма да е болка за умиране

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Имах стъклен протектор на екрана (който махнах преди около половин година) но забелязвам, че е останало лепило в горната и долната част на дисплея. Търках с кърпички от Лидъл (за стъкло) но без успех. Дайте някакъв съвет, с какво да премахна досадното лепило. Притеснението ми е, да не скапя олеофобното покритие...

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Да споделя и аз някои наблюдения,от както е закупен телефона е с оригиналния найлонов скрийн протектор на Самсунг,той както знаете е изрязан в горния си край.
[Изображение: 114614481_3_585x461_samsung-screen-prote...eysove.jpg]
Вчера по една или друга причина го махнах и ползвам телефона без протектор.Та точно там, където е изрязано ,явно се е изтрило олеофобното покритие и като го пипам се откроява спрямо останалия екран,луда работа,все едно е с ноч Smile .Като се изтрие с кърпа и се изгубва,като го ползвам пак се появява Smile .Сега мисля да започна да ползвам друг протектор,за целия екран.В този ред на мисли,да знаете и да ползвате изцяло прозрачен,стъклен протектор,който да върши работа,но без екзотики,по за 100 лв бройката. Blush

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Ако не се намери по-евтино - това е добро Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2018-05-06, 20:55:14)divna написа:  Ако не се намери по-евтино - това е добро Smile

С лепило по целия дисплей ли е или само по краищата това стъкло?

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

По краищата.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Аз намерих в олкс някакво стъкло за 13 лв,мисля да го пробвам,за да видя как стоят тези стъкла и като усещане как са,ей така за проба.Доколкото се познавам няма да стои много на телефона ,но знае ли човек Smile .Иначе и тук намерих едно за 50 лв ,ама за експеримент ми се виждат много.Крива работа е с тези протектори.Като махнах стария протектор имах една кутийка с оригиналните 2 бр сложих ги последователно и двата,все се отлепваха обаче по-малко долу в ляво и ги разкарах.

В крайна сметка отидох до диси и взех това стъкло->
[Изображение: 21647257_m.jpg]
Не е идеално зле,смятам да го оставя.Лепилото е само по краищата и къде хвана ,къде не,но стъклото си стои де.Изрязано е в горния край,не е като на снимката.Чувствителността на дисплея не се различава от тази без стъкло.Това изрязване в горната част си е кофти,да знаете,изтрива се олеофобното покритие и самото място започва много лесно да се зацапва,което влияе неблагоприятно на камерата за ирисите.Трябва по-често да се почиства с кърпа т.е. не се самопочиства в джоба ,както би трябвало да е .

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2018-05-07, 07:58:04)divna написа:  По краищата.
И ква е разликата тогава с масовите "китайски" по 10-15 лв с лепило по краищата?

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

Не съм ползвала китайски, за да направя сравнение от първо лице. Мога да споделя личните си впечатления от това стъкло. Поставено беше на място в Хенди от консултант. Доволна съм, защото с него нямах коментирантие тук проблеми с евтините протектори. Беше добре прилепнало, чувствителността на докосване беше отлична. След време се спука и се наложи да бъде свалено. При свалянето се оказа, че под него нямаше прах и т.н. Няколко седмици чаках да получат нова бройка, за да сменя спукания, но ха днес, ха утре - нямаше доставка ...и накрая  им теглих една и сложих фолиото, от което също съм много доволна и все още съм с него Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2018-05-08, 08:52:58)mitakabs написа:  И ква е разликата тогава с масовите "китайски" по 10-15 лв с лепило по краищата?
Как каква - в цената са включени наеми, заплати, 300% надценка.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Днес ми поставиха този модел с ваучер за отстъпка ми излезе 28 лв с (S8 g950f) първи впечатления супер удобен хвана навсякъде дори edge panel работи , единственото notification panela вече работи с swipe down от менюто , става и с кейс (case friendly) е ето и линк към магазина Smile


https://www.avestore.bg/produkt/%d1%81%d...8-plus-5d/

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)