Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S8 / S8+

Асмата се отразява в кейса и протектора Smile Протекторът е стъклен, а кейсът е като стъкло. Нямам представа какъв е материалът, от който е направен. Надявам се да узная.

Кейсът ми хареса, в моите ръце не се пързаля и няма отпечатъци, но аз вероятно съм с по-сухи ръце.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
Аксесоари

(2018-10-21, 12:51:13)divna написа:  Асмата се отразява в кейса и протектора Smile Протекторът е стъклен, а кейсът е като стъкло. Нямам представа какъв е материалът, от който е направен. Надявам се да узная.

Кейсът ми хареса, в моите ръце не се пързаля и няма отпечатъци, но аз вероятно съм с по-сухи ръце.

Предполагам за този става въпрос


Прикачени файлове Миниатюри
           

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай

Аз все още ползвам този на последните две снимки:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1492466
Такива имат и Базеус.
На форма и усещане повече ми допада от Clear Cover на Samsung както и на цвят. Ама на Самсунга не се цапа така както този.
Цитирай

(2018-10-21, 15:37:50)spensa написа:  Предполагам за този става въпрос

Моля да споделиш линк към кейса Smile Като продукт или от къде е купен Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2018-10-21, 17:23:06)divna написа:  Моля да споделиш линк към кейса Smile Като продукт или от къде е купен Smile

Купувал съм го от квартално  магазинче но ето тук го има  https://www.emag.bg/tvyrd-gryb-baseus-za...DYS9GKBBM/

Samsung Galaxy S22 ultra

[-] 1 потребител изказва благодарност на spensa за това мнение:
  • divna
Цитирай

Реших да му направя видео:
www.youtube.com/watch?v=j5yrSVv75kE

Снимах със S7 Edge
Цитирай

Някой ползвал ли е такъв? Защото си поръчах чакам да пристигне.[Изображение: fc1acb6707d1b1ce91c7df277eafec6c.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз се заглеждах по тях,но не съм...Някъде ако не греша четох, че при безжичното зареждане трябва да се държат мангити и други подобни надалеч от телефона и за това не си поръчах.
Цитирай

Безжичното зарядно като типично място за поставяне на телефона:
Цитирай

(2018-10-24, 15:31:49)iana_dimitrova92 написа:  Някой ползвал ли е такъв? Защото си поръчах чакам да пристигне.[Изображение: fc1acb6707d1b1ce91c7df277eafec6c.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Колега, пристигнал ли ти е, да дадеш мнение за него?

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай

Препоръчайте Какъв протектор за екрана да си взема Sad Вече три пъти слагам стъклен протектор с лепило от край до край но както казва колежката Дивна май ще се окаже права мине ли известно време точно 2 месеца.. Все някъде не е залепнал правилно или хубаво и точно там се пука.. Телефонът се носи в флип кейс със силиконово легло не е Падал не е бит и пак се спука.. Какво бихте препоръчали вие??? Тези оригиналните протектори на Samsung вършат ли работа и откъде могат да се купят?

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Има хубави протектори с течност, която се изпича с ултравиолетова лампа. Не е необходимо да е марков или супер скъп. Имах такъв за 10лв и нямах никакви забележки. Няма нищо общо с тези с лепило по края.
Сега ако си взимам (нося го без протектор) бих си взел най-обикновен. Стъклото надига и се усещат ръбовете му (или поне този, който имах, беше кейс френдли)
Цитирай

(2018-11-07, 08:31:27)hondarullezz написа:  Препоръчайте Какъв протектор за екрана да си взема Sad Вече три пъти слагам стъклен протектор с лепило от край до край но както казва колежката Дивна май ще се окаже права мине ли известно време точно 2 месеца.. Все някъде не е залепнал правилно или хубаво и точно там се пука.. Телефонът се носи в флип кейс със силиконово легло не е Падал не е бит и пак се спука.. Какво бихте препоръчали вие??? Тези оригиналните протектори на Samsung вършат ли работа и откъде могат да се купят?

Ако под оригинален протектор имаш предвид фолиото - на мен ми върши работа. Като бях на морето бях подпряла телефона на едни скали да снимам нощните свелини на отсрещния бряг. В този момент мъжът ми направи някакво рязко движение и събори телефона, който с дисплея напред се сурна по камънака. Протекторът се надра брутално, но спаси дисплея.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

И аз се отказах от стъклените, които пукат, събират прах и т.н. Махнах всичко и карах няколко месеца само със силиконов гръб. Естествено (при положение, че го нося в празен джоб, без нищо друго) се намери да ми се появи една малка драскотина в горния десен ъгъл Smile
Сложих фолио и го ползвам така. Мисля, да си взема този и да приключа...засега.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Много чудно. Нося си телефона в празен джоб и пак стъкления протектор имаше дълбоки драскотини. Много странна работа, хем е стъклен.
Цитирай

(2018-11-07, 10:00:54)petio_venkov написа:  И аз се отказах от стъклените, които пукат, събират прах и т.н. Махнах всичко и карах няколко месеца само със силиконов гръб. Естествено (при положение, че го нося в празен джоб, без нищо друго) се намери да ми се появи една малка драскотина в горния десен ъгъл Smile
Сложих фолио и го ползвам така. Мисля, да си взема този и да приключа...засега.

И аз го обмислям този магнитния

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай

(2018-11-04, 18:28:53)tisho9620 написа:  Колега, пристигнал ли ти е, да дадеш мнение за него?
Получих го! Много добре стой! Но зарази магнитите ли е бута ми обхвата на телефона.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-11-07, 15:09:05)iana_dimitrova92 написа:  Получих го! Много добре стой! Но зарази магнитите ли е бута ми обхвата на телефона.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Възможно е. Дори и на батерията също.
Цитирай

(2018-11-07, 15:09:05)iana_dimitrova92 написа:  Получих го! Много добре стой! Но зарази магнитите ли е бута ми обхвата на телефона.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Точно си го мислих днес, дали няма да предизвиква разни аномалии..

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай

(2018-11-07, 09:19:56)divna написа:  Ако под оригинален протектор имаш предвид фолиото - на мен ми върши работа. Като бях на морето бях подпряла телефона на едни скали да снимам нощните свелини на отсрещния бряг. В този момент мъжът ми направи някакво рязко движение и събори телефона, който с дисплея напред се сурна по камънака. Протекторът се надра брутално, но спаси дисплея.
Имаш ли идея откъде могат да се закупят въпросните протектори

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

В момента в Емаг е 10,99 лв. - линк

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • hondarullezz
Цитирай

Взимай, защото наскоро ходих до магазина на Самсунг в Дъ мол и нямаше, като допълниха, че няма да има и зареждане. Спират ги. А цената в емаг е отлична, може би чистят количества.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • hondarullezz
Цитирай

(2018-11-13, 22:15:23)ivan_vylka написа:  В момента в Емаг е 10,99 лв. - линк

Хей много ти благодаря Smile

(2018-11-14, 01:31:48)divna написа:  Взимай, защото наскоро ходих до магазина на Самсунг в Дъ мол и нямаше, като допълниха, че няма да има и зареждане. Спират ги. А цената в емаг е отлична, може би чистят количества.

Много ти благодаря Smile взех 2 комплекта направо

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Ама те май са 2 вътре. Т.е си взел 4 скрийн протектора.
Цитирай

https://www.olx.bg/ad/komplekt-staklen-p...7DFIt.html Някой има ли мнение за това?

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)