Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S8 / S8+
#76

(2017-06-16, 07:51:40)denisvelev написа:  Чакам за алкантарения, след което давам силиконовия за подмяна .... Няма как колега, като ползват гума която се трие ... Лошото е че цената е равна на качеството .... 33 лева толкова.


Спести си парите и разочарованието и от алкантарения. Аз първо взех Official Samsung Galaxy S8 Clear View Stand Cover Case - по деформиран диагонал не съм виждал дори при кеис от 1€. 
Смених го с Official Samsung Galaxy S8 Clear Cover Case - по хлъзгав и лигав кейс не съм имал.  
Смених го с Official Samsung Galaxy S8 LED Flip Wallet Cover - от всички до тук е най-поносим. Проблема с него е че леглото за телефона е от твърда пластмаса и в ъглите се разшляка на третия ден. 
Като ударим чертата - 180 BGL в кошчето на Samsung. 
Съветвам те да прегледаш форумите (чуждестранните) и да отсееш мнения за кейс който НЕ Е "Official Samsung"
Цитирай
Аксесоари
#77

Това с деформорания диагонал на Samsung Galaxy S8 Clear View Stand Cover не го схванах. Като изключим изключително високата цена за калъф съм доволен. Единствения минус е ,че не е много устойчив на надраскване при положение ,че не слагах нищо в джоба където е телефона и незнайно от къде се появиха две черти.Ползвам го ,когато съм на работа ,защото ми гарантира малко по-висока защита. Колкото до Samsung Galaxy S8 Clear Cover Case да мога да се съглася ,че е малко хлъзгав ,но чак лигав каквото и да искаш да кажеш с това. На мен лично ми допада защото е по-дискретен е пак предлага някакво ниво на защита.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#78

(2017-06-16, 08:57:11)Passenger8468 написа:  Това с деформорания диагонал на Samsung Galaxy S8 Clear View Stand Cover не го схванах. Като изключим изключително високата цена за калъф съм доволен. Единствения минус е ,че не е много устойчив на надраскване при положение ,че не слагах нищо в джоба където е телефона и незнайно от къде се появиха две черти.Ползвам го ,когато съм на работа ,защото ми гарантира малко по-висока защита. Колкото до Samsung Galaxy S8 Clear Cover Case да мога да  се съглася ,че е малко хлъзгав ,но чак лигав каквото и да искаш да кажеш с това. На мен лично ми допада защото е по-дискретен е пак предлага някакво ниво на защита.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Да не се изразих точно. Единият диагонал е по-различен от другия. Това прави формата различна от правоъгълник. Когато поставиш правоъгълник (телефона) е ромб (калъфа) се появяват напрежения по диагоналите, които деформират по мекия материал (в случая калъфа). Няма плътно прилепване по страните.
Относно Samsung Galaxy S8 Clear Cover Case - аз също не работя в стерилна среда и когато се случи да използвам телефона с леко влажни ръце, с този кейс се получава едно усещане за лига от охлюв. Дори дисплея на телефона има по голямо сцепление от пластмасата на кейса. 
LED Flip-а макар и най-малко функционален от трите относно информацията която може да се покаже, стои някак си доста сигурно в ръката и има отлично сцепление. Точно за това аз лично предпочетох за сега да остана с него.
Цитирай
#79

Затова има алиекспрес Smile . Неограничен избор на нормални цени.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#80

Какво му е на алкантарения че да го пестя? Аз имам и този Samsung Galaxy S8 Clear Cover Case но не ми харесва защото има голяма шанс да надера телефона.

Xiaomi Mi 10 8/128
Цитирай
#81

(2017-06-16, 10:16:07)denisvelev написа:  Какво му е на алкантарения че да го пестя? Аз имам и този Samsung Galaxy S8 Clear Cover Case но не ми харесва защото има голяма шанс да го надера.

Нищо му няма ! 
Аз го ползвам повече от месец и съм супер доволен от него.
Много приятен на пипане и стои стабилно в ръката.

Абе някой да е пробвал оригиналното стъкло на Самсунг което постнаха малко по-нагоре в темата ?

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#82

(2017-06-16, 10:16:07)denisvelev написа:  Какво му е на алкантарения че да го пестя? Аз имам и този Samsung Galaxy S8 Clear Cover Case но не ми харесва защото има голяма шанс да го надера.

Аз си мислех, че идеята на кейса е да пази телефона, а не да пазим кейса от надиране, ама явно грешно мисля Wink
Не да пестиш алкантарения, а да си спестиш инвестицията от Alcantara Cover. Това е плюш. Щом силиконовия се е протъркал по ръбовете, представи си каква ще е съдбата на този. Да не говорим за хигиена. Това си го мажеш по лицето, а тези власинки изобщо не събират мърлящина. Както вече и малките деца знаят, мобилните телефони са по-мръсни от обществена тоалетна. 
В крайна сметка просто си бърборим тук и окончателния избор и отговорност какво, кога и от къде да си закупиш са си лично твои.
Цитирай
#83

bguser,  големи приключения си имал. Аз съм с Samsung Galaxy S8 Clear View Stand Cover, купен от Samsung Ent. Store и ми е идеален, като форма и напасване на телефона в него. Все още няма поражения, но много ми се иска да си взема и едно текстилно калъфче, в което да го прибирам, когато го нося в чанта, раница. Нямам нищо остро или увреждащо в чантата (ключовете винаги са ми в отделен джоб), но съм малко маниак на тема пазене и съвършенство. Старият ми телефон - за 6 години - без кейс, протектор и т.н. - само в оригинален кожен пауч, е без драскотина. Сега обаче, взех Клиър вю-то, сложих стъклен протектор. И пак мисля за още една застраховка.

За съжаление, обаче тук не виждам да се предлагат такива текстилни калъфчета, с размер, като S8+:

[Изображение: il_340x270.1264274455_bkfx.jpg]

[Изображение: 24313.jpg]
[Изображение: il_340x270.1206548068_sdrb.jpg]

Или дори:

[Изображение: 6-3-inch-Large-Size-Mobile-phone-Soft-fo...ch-bag.jpg]

Първият вариант най-много ми допада, защото има и подсигуряване на китката - минимизиран е шансът, да го изпусна. При една разходка, като реша да снимам, ще ми е много удобно да ми е в ръката, а не да го вадя и прибирам постоянно. В краен случай бих се задоволила и с някой от другите, но нищо такова не виждам наоколо, а не искам да поръчвам на сляпо. Искам да видя, да пипна да премеря.

И, като гледам - ще си ушия сама или ще поръчам да ми ушият, май натам вървят нещата  Big Grin  Защото моят каприз иска да го мушка в калъфа с Клиър вю-то, не гол  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#84

Алкантарения ми пристигна. Fingerprint  работи чудесно( отвора е по скосен), калъфа е мега удобен и красив. Ще кажа по нататък как е като качество.

Xiaomi Mi 10 8/128
Цитирай
#85

(2017-06-04, 18:41:48)pstyle1989 написа:  Някой да е пробвал от този вид стъклен протектор?

https://www.youtube.com/watch?v=b1pF_s9iw2o
Поръчах един такъв от чужбина, ама ще се забави поне 10-12 дни. 
Не стига, че е супер скъп, ами и масово хората не успяват да си ги монтират успешно. 
Ще видим, като дойде. Ако се справя с монтажа ще споделя впечатления, макар да нямам никакъв опит със стъклените протектори.
 В момента сложих временно оригинален на Самсунг от някакво меко фолио. Не се разлепва, ама по ръбовете белее много,  прилича на гадно евтино изпълнение. Но, за 10 лв. с монтажа толкова.
Цитирай
#86

Това взех аз, не прави телефона голям..удобно е. Червен за жената и тъмно син за мен, имаше бледо розов и черен.[Изображение: 641e65fe9b5edd9a7a65c91c84a82faf.jpg][Изображение: 908e1b67afab404380901571138a5118.jpg][Изображение: e402b04eae4b6ea05ab5d5d5f4e34f25.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#87

Vovalinder, от какъв материял е ?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#88

Не мога да определя, по-меко от пластмаса, по-твърдо от силикон.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#89

Къде мога да го купя ?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#90

И аз ползвам много подобен, както му казват продавачите "предпазител за гръбче".  Tongue
Значи, моят е на вид същия,  само по ъглите има изрязани чертички за по-лесен монтаж. Материята на кейса е някакъв вид пластмаса, която на външен вид и на пипане прилича на много твърда гума. 
Стои матово и с кейса телефона не се пързаля толкова в ръцете, съответно много по-трудно би го изтървал човек. 
Но, след известна употреба си личат мазните пръсти. На матовия гумен фон си лъщят отвсякъде, а мен това ме дразни и го лъскам непрекъснато. Моят е ултра слим, те така се и водят. Дебелината на стените му е милиметър и нещо. Намират се по моловете на щандовете за GSM аксесоари.
Цитирай
#91

(2017-06-22, 23:22:28)nedelchev nikolai написа:  Къде мога да го купя ?
От обява го намерих, момчето супер точен донесе ми ги на крак, две гръбчета и две фолиа за дисплей за 34лв.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#92

Може ли някакъв телефон, координати?
И още един въпрос. Гърбът матов ли е ?
Извинявай, че те тормозя, но ми изглежда добре кейсчето и бих искал да си го поръчам...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#93

И аз съм с такова, черно, матово, ултраслим(дебело е 0,4 мм), купих го от али за 3 долара.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#94

Fеlipe, да те попитам някой неща тогава Smile
Влиза прах между кейса и телефона или прилепя достатъчно плътно?
Работата на физическите бутони как е ?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#95

Всичко е шест, за седмицата бях купил десетина и при най-малкото износване ги сменях. Черен телефон стои уникално в такова гръбче, все едно така е произведен. Препоръчвам, аз ползвам на фирмата Cafele, има ги в али по три и нещо долара.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#96

(2017-06-23, 08:41:42)nedelchev nikolai написа:  Влиза прах между кейса и телефона или прилепя достатъчно плътно?

Колкото и плътно да прилепва, прах винаги ще влиза, малко или много. 
Точно затова съм прибягнал до една малко известна хитрост. Преди да се монтира кейса се излъсква телефона до блясък. После задната част заедно със страничните лайснички се облепват внимателно с тиксо. 
Чак тогава се слага кейса. По този начин, даже и след години ползване, след премахването на тиксото ще си имаме наглед нов телефон, без грам драскотинки и протърквания.
Цитирай
#97

Втора година ползвам такива кейсчета, без тиксо, проблем не съм имал.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#98

Случайно видях, че телефонът ми има 23% заряд  Va и естествено - проверих какво става. Оказа се, че снощи съм пропуснала да го включа за зареждане. Та, веднага разопаковах малкото падче и го включих с кабел към лаптопа. Показа ми, че ще го зареди за 2 часа и 50 минути. Сега се зарежда - през клиър вю-то. Пипам го от време на време, не е топъл.

Както ще пътувам след работа, без малко да остана без батерия  Big Grin Падчето ми кацна в съвършено подходящия момент.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#99

Сложи на диода отпред парченце черно тиксо, че нощно време иначе прави леко дискотечна атмосфера в спалнята. Мен не ме кефеше.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Добре Smile

За сега падчето ми харсва много и не виждам с какво би могло да ме разочарова. Благодаря ти.

И докато съм на благодарствена вълна, макар и не съвсем по темата аксесоари - да допълня, че благодарение на споделяното от теб с каква лекота отключваш с пръстовите отпечатъци - пробвах пак да сваля отпечатъци с пръст по диагонал. И сега не само, че отключвам с лекота, но ми е и по-удобно, отколкото с ирисите. Ако не беше споделял така "настоятелно" (с добро чувство го казвам), едва ли щях да опитам пак. Щях да съм отписала тази опция ...

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)