Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S8 / S8+

Да ви питам колко от вас са със стъклен протектор ,защото днес ми обявиха в един магазин за ГСМ аксесоари, че стъкления протектор пасва само на кейсовете тип тефтер. При останалите се разлепяли и това е от Samsung S6 нататък. Останах малко озадачен ,защото не съм напълно убеден в това, което ми казаха та искам да събера малко мнения. В момента съм с оригинален пвц протектор. На работа ползвам Samsung clear view,защото ми трябва по-добра защита поради етеството на работата ми , а през останалото време с оригиналния пластмасов кейс ,защото не издува толкова телефона.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Ми не са те излъгали. В масовият случай стъклените протектори се отлепят при 8 и 8+, лично проверено.
Даже и да не им слагаш кейс, пак се отлепят. Не са измислени добре - лепилото е само по двете дълги страни и по останалата повърхност няма как да се залепи протектора за екрана. В последствие става въздушен джоб, който при натискане пука и отдолу се пълни с прах. Няма чувствителност при ползване, насабралата се прах вътре дразни и т.н.
Единствено има едни, които се лепят по цялата повърхност с течно лепило и в последствие се пекат с ултравиолетова светлина, те издържат. Но, те пък са много скъпи(над 110лв., че и до 150 лева съм ги срещал) и още не ги внасят у нас. Поръчал съм такъв от чужбина и го чакам, та ще видим дали и той не е поредното дърво.
Цитирай

Да гледах клиповете за Dome glass . Цената не е малка, но при положение, че сме дали една камара пари за този телефон мисля, че си струва презастраховането. Повече ме вълнува дали е толкова лесен монтажа колкото показват по клипчетата, защото някой се оплакваха, а тогава вече ще е неприятно ако не ти се получи ,защото нямаш втори опит. Ще чакам с интерес резултатите . За сега оставам с пвц протектора.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Монтажа на клипчето изглежда много лесен, ама на практика май не е толкова лесен. Четох в английски сайт,  който ги продава фийдбека на клиентите, страшни плювки имаше. 
Да не навлизам сега в подробности, ама като минимум човек трябва при монтажа да разполага с нивелирана маса, обезпрашено помещение и да е изключително старателен и внимателен. Малка грешка и всичко отива по дяволите. 
Задължително, преди монтажа трябва да се тества и ултравиолетовата лампа, че при някои не е работила и съответно не са могли да изпекат лепилото, от което е последвало отлепване. Другото важно е да не се докосва по никакъв начин протектора, докато е неизпечен, протектора мръдва и става мазало. Все такива работи...
Цитирай

(2017-06-23, 16:17:09)Passenger8468 написа:  Да ви питам колко от вас са със стъклен протектор ,защото днес ми обявиха в един магазин за ГСМ аксесоари, че стъкления протектор пасва само на кейсовете тип тефтер. При останалите се разлепяли и това е от Samsung S6 нататък. Останах малко озадачен ,защото не съм напълно убеден в това, което ми казаха та искам да събера малко мнения. В момента съм с оригинален пвц протектор. На работа ползвам Samsung clear view,защото ми трябва по-добра защита поради етеството на работата ми , а през останалото време с оригиналния пластмасов кейс ,защото не издува толкова телефона.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Аз съм с такива протектор и кейс и потвърждавам Wink

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Тук намерих нещо много инересно и на добра цена, но пише, че не може да се поръча за България. Някакви идей?

   

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Къде е това тук? Може с превозвач до адрес в Англия, Германия, Франция, САЩ ... Зависи и дали приемат плащания с наши карти, но може да се плати и с местна. Дай линк да го видим, като условия.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2017-06-24, 08:34:09)nedelchev nikolai написа:  Тук намерих нещо много инересно и на добра цена, но пише, че не може да се поръча за България. Някакви идей?
Дай точния модел на устройството,  пък да видим.
Цитирай

Благодаря Ви вече го поръчах на адреса си в Екатеринбург...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Колеги някой може ли да даде съвет за някое зарядно за кола, което поддържа по-висок ток или Quick charge ?
Цитирай

(2017-06-29, 12:26:49)don_gori написа:  Колеги някой може ли да даде съвет за някое зарядно за кола, което поддържа по-висок ток или Quick charge ?
Масово са разни чайници и няма гаранция, че ще намериш същото, което ти предложат тук във форума.
Най-добре отиди в някой магазин за аксесоари за мобилни телефони и ги попитай за някое зарядно, което е проверено, че отдава наистина 2 ампера. Те по принцип си ги знаят стоките и едва ли ще те подведат. Другия вариант е да си купиш марково зарядно на известен производител, но те са по-скъпи. Пак съблюдавай за отдаваната мощност да е 2 ампера, че масово са по 1 ампер, болшинството от тях и съответно зареждат бавно и неефективно.
Цитирай

Аз ако ще взимам ще е от ebay/amazon/aliexpress .. гледах доста има със стандарта quick charge 3.0 на qualcomm с по уж 2-3А заряден ток, но незнам дали да им имам вяра ? и дали изобщо към S8цата ще тръгнат тея цифрички Smile по принцип 2А ме устройва.
Цитирай

Аз ползвам това и съм доволен

http://www.technopolis.bg/bg/Accessories...W/p/595123

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай

Колеги кои са варианите за кейс + скрийн протекторът на Samsung , при които кейса не отлепя скрийн протектора?

SGA2》SGS4》Moto G》SGS4 Mini》SGS7》SGS8》SGS10
Цитирай

Не знам кое наричате "скрийн протектора на Самсунг", но аз съм със стъклен протектор и Clear View кейс и нямам проблеми нито с отлепване, нито с чувствителността.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Clear cover case-a на Самсунг и фолиото на Самсунг си пасват перфектно.
Доколкото съм чел стъклените протектори могат да стоят само на кейс от типа тефтер.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай

@ivanivanovvv, силиконовия кейс на самсунга + фолиото на самсунг са ок. Също и фолиото на самсунг и самсунг Clear View Stand Cover са ок Smile
Цитирай

felipe, да питам тук - да не размиваме другата тема - как е чувствителността на дисплея с този силиконов протектор? Ако си имал и стъклен - можеш ли да ги сравниш?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Стъклен никога не съм имал,мразя ги,имат лепило само по края(отгоре и отдолу) и влиза прах м/у дисплея и стъклото,а може да влезнат и малки песъчинки Huh,отделно,че са дебели и загрозяват телефона,разчитам на силиконови,чувствителността на допир е същата като на  гол дисплей,усещането на допир на пръстите също,от Самсунг са се постарали,много лесно се лепи,има си маркери  за правилна ориентация-кръгчета ,чертички,такива неща не съм виждал на други протектори от фолио.Два броя са в пакета.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

А, добре, ще си взема да ги пробвам Smile И без това Хендито в Дъ Мол ме размотават ... Явно е трябвало да ти изчакам отзива и да не взимам пак стъкло Smile

Колко време изкарваш с един?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Аз си взех въпросните от experience store в the mall и ми ги монтира едно китайче долу при бившия вход на карфур на щанда с калъфите.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай

Е, супер Smile  Ще гледам утре да скокна до там и да си взема Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Малко встрани от темата, но да кажа, че от събота има доста намалени продукти в дайс.бг.
Цитирай

От миналата събота или от предстоящата?  Rolleyes

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

От миналата. Но тези протектори са по-евтини в samsung experience store. Аз ги взех за 16 лв.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)