Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S8 / S8+

Поръчах си прозрачен силиконов кейс. Има малки бели точки по него. На видеото си личат като придават лек бледнеещ отенък на цвета на телефона.
На живо всъщност почти не се забелязват на закрито, а на пряка слънчева светлина все едно кейс няма. Единствен минус е, че силиконът ще пожълтее. Иначе като човек, който не харесва да си скрива дизайна на телефона, поставям кейса на едно с clear cover на Samsung от към предпочитане.

Има такива кейсове без точки, но така и не попаднах на такъв нито на живо, нито в интернет за S8+. За S8 има от друга страна.

На живо изглежда доста по-добре.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • divna
Цитирай
Аксесоари

Много ми беше харесал един прозрачен, твърд на Nillkin, до колкото разбрах Smile Като стъклен беше Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Някакво мнение за течния протектор?

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай

Използва се като олеофобно покритие и не пази от счупване.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Някой може ли да ми предложи добър battery case с поне 3000mah . И да е от българия , че никъде не намирам , а не ми се занимава с amazon
Цитирай

Втори стъклен протектор слагам на телефона си, който също се монтира с ултравиолетова лампа.
Нямам никакви забалежки. Настроен е "приятелски" (хаха) с case-a.
Цитирай

Лепилото е по целия дисплей? Какво стана с предния? Колко време изкара?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2019-06-07, 22:52:47)divna написа:  Лепилото е по целия дисплей? Какво стана с предния? Колко време изкара?

Лепилото се слага отделно от протектора, както при whitestone dome glass. 
Предния издържа, докато не го махнах. Почна да ме дразни, защото в горната част имаше голям прорез обхващащ всички сензори. На този прорезът е само около говорителя. Не си личи че има протектор.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • divna
Цитирай

(2019-06-07, 23:57:46)galaxyhopper написа:  Лепилото се слага отделно от протектора, както при whitestone dome glass. 
Предния издържа, докато не го махнах. Почна да ме дразни, защото в горната част имаше голям прорез обхващащ всички сензори. На този прорезът е само около говорителя. Не си личи че има протектор.
Имам 3 закупени и аз, и все не мога да се наканя да пробвам да сложа! Може ли да опишеш точно как и колко лепило се слага. Имам три стъкла със три тубички лепило. Гледам разни клипчета но с извития дисплей май ще си е начинание да го поставя от първия път ми се струва...

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

(2019-06-08, 08:40:11)mitakabs написа:  Имам 3 закупени и аз, и все не мога да се наканя да пробвам да сложа! Може ли да опишеш точно как и колко лепило се слага. Имам три стъкла със три тубички лепило. Гледам разни клипчета но с извития дисплей май ще си е начинание да го поставя от първия път ми се струва...

1. Следва да съобразиш масата или където си оставил телефона дали е равна. Лепилото започва да се стича доста лесно по екрана, ако има наклон и става кофти.
2.Слагаш тиксо около говорителя съобразено с протектора. (Лепилото извън протектора не се изпича с лампата. Винаги излиза лепило, ще трябва да се чисти навсякъде около края на протектора). 
3. Миеш си ръцете със сапун, за да не оставяш отпечатъци по-късно при слагането на протектора.
4. После чистиш екрана с кърпичките и стикерите за прах.
5. Изсипваш лепилото върху почистения вече дисплей. 
6. След това слагаш внимателно стъклото. Обърни внимание на клиповете, как точно поставят стъклото - бавно, внимателно, без образуване на балонче. Тази стъпка е много важна. Можеш да погледнеш как при поставяне на whitestone dome glass са повдигнали протектора с хартийка при разстилане (не пълното) на лепилото под протектора. Първия път слагах хартийка, сега не (не е необходимо, но поглеждайки клипа, ще разбереш как следва да изглежда лепилото преди пускането на стъклото)
7. След това се пуска стъклото и се разстила от самосебе си по целия дисплей лепилото. 
8. Изпичаш и това е. 

И на двата протектора имах по едно балонче, което се получава при разстилането. Последния можеше да се избегне, ако бях повдигнал стъклото, но нямах с какво. Не ме дразни, въпреки че перфекционист. 

Имах точка в дисплея, понеже телефонът падна в нас. Протекторът я замаскира.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • divna, FeNiX, mitakabs
Цитирай

(2019-06-08, 09:02:57)galaxyhopper написа:  1. Следва да съобразиш масата или където си оставил телефона дали е равна. Лепилото започва да се стича доста лесно по екрана, ако има наклон и става кофти.
2.Слагаш тиксо около говорителя съобразено с протектора. (Лепилото извън протектора не се изпича с лампата. Винаги излиза лепило, ще трябва да се чисти навсякъде около края на протектора). 
3. Миеш си ръцете със сапун, за да не оставяш отпечатъци по-късно при слагането на протектора.
4. После чистиш екрана с кърпичките и стикерите за прах.
5. Изсипваш лепилото върху почистения вече дисплей. 
6. След това слагаш внимателно стъклото. Обърни внимание на клиповете, как точно поставят стъклото - бавно, внимателно, без образуване на балонче. Тази стъпка е много важна. Можеш да погледнеш как при поставяне на whitestone dome glass са повдигнали протектора с хартийка при разстилане (не пълното) на лепилото под протектора. Първия път слагах хартийка, сега не (не е необходимо, но поглеждайки клипа, ще разбереш как следва да изглежда лепилото преди пускането на стъклото)
7. След това се пуска стъклото и се разстила от самосебе си по целия дисплей лепилото. 
8. Изпичаш и това е. 

И на двата протектора имах по едно балонче, което се получава при разстилането. Последния можеше да се избегне, ако бях повдигнал стъклото, но нямах с какво. Не ме дразни, въпреки че перфекционист. 

Имах точка в дисплея, понеже телефонът падна в нас. Протекторът я замаскира.
Получи се идеално колега. Благодаря. Не  е никак трудно. Аз лично повече друг протектор няма да сложа! Перфектно става и няма и помен от пластмасовото докосване на оригиналния наелон!
Две малки точици ми останаха, може да е някакъв прахоляк..Кръгли по половин мм, ама не е болка.
Сложих тоя по- изрязания, но имам и такъв , който покрива целия екран. Като ми омръзне ще сложа него...
Маха ли се лесно после? Лепилото?

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

(2019-06-12, 16:31:37)mitakabs написа:  Получи се идеално колега. Благодаря. Не  е никак трудно. Аз лично повече друг протектор няма да сложа! Перфектно става и няма и помен от пластмасовото докосване на оригиналния наелон!
Две малки точици ми останаха, може да е някакъв прахоляк..Кръгли по половин мм, ама не е болка.
Сложих тоя по- изрязания, но имам и такъв , който покрива целия екран. Като ми омръзне ще сложа него...
Маха ли се лесно после? Лепилото?

Аз също съм с по-изрязан протектор, защото съм го комбинирал с прозрачен силиконов гръб (жалко, че няма стъклен протектор за гърба на телефона  Big Grin. Другият ми телефон е със стъклени протектори по екрана и гърба) 
Лесно се маха, слагаш си нокътя под протектора и отлепяш   Big Grin  
Винаги съм харесвал стъклените пред обикновените. Но пазарът е залят с някакви пластмасови боклуци с лепило по края само (че и ментелив цвят имат  Big Grin ). 
Като се сетя, че има хора, които дават луди пари за whitestone dome glass и ми става лошо.
Цитирай

Някой би ли споделил линк за тия протектори ?
Цитирай

https://www.aliexpress.com/item/32953352...4c4dnfS3ml
Това е моят с опция case friendly.
Забави се много и си поръчах нов от друг търговец, но все пак дойде.
Новият е за около 2,50$
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • mitkoandroid
Цитирай

Безсмислени са такива. Горила стъклото от леки неща няма как да се одраска, а такива при падане не помагат. Ако ви е страх от изпускане си взимате Dome протектор и се приключва или носете без ако страхът е от одраскване, защото само се губи от красотата на телефончето.
Цитирай

(2019-06-12, 21:52:51)Deranox написа:  Безсмислени са такива. Горила стъклото от леки неща няма как да се одраска, а такива при падане не помагат. Ако ви е страх от изпускане си взимате Dome протектор и се приключва или носете без ако страхът е от одраскване, защото само се губи от красотата на телефончето.

Анатема на S8 ( в случая на аксесоарите му) във форума от теб както винаги. Ти не го ли смени този телефон? Lol
1. Как няма да се одраска тая горила глас, като приятелката ми си надра S8 още на втория ден от една обеца? Аз даже не съм сигурен, от къде ми се появи точката.
2. Падна в нас без кейс и протектор, видях че не е страшно, споко.
Цитирай

(2019-06-12, 21:52:51)Deranox написа:  Безсмислени са такива. Горила стъклото от леки неща няма как да се одраска, а такива при падане не помагат. Ако ви е страх от изпускане си взимате Dome протектор и се приключва или носете без ако страхът е от одраскване, защото само се губи от красотата на телефончето.

Затова съм сменил из къщи поне 10-на темперирани стъкла..ако беше без тях, познай кое щеше да се счупи!

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

Аз пък ползвам Самсунг телефони от 10+ години и съм ги изпускал къде и как ли не и няма и драскотина дисплея на никой. С8 също е падал на няколко пъти и нищо. Лоялните клиенти получаваме закалени бройки Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на Deranox за това мнение:
  • martoo
Цитирай

Колеги препоръчате ми някакъв стъклен протектор за екрана, но по възможност да е най-тънкия. Вече ползвах някакъв No Name... абсурд, ползвах Baseus , но в краищата където са извивките чувствителноста е много малка и трябва да се натиска повече, което при писане не става.
Дайте някой качествен вариант. Трябва да е стъклен защото ми начупен екрана.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Displex качествен вариант ли са, понеже нищо не ми говори като име?

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)