Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei Mate 10 PRO

Принципно съм съгласен с теб. Давам предложението за някой, който е на зор и не му се чака.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
Аксесоари

(2018-11-22, 21:10:50)eksoldier написа:  При положение, че Ringke ми идва за под 20 лв... Всеки си знае все пак.

Колега, може ли линк за Рингке под 20 лв? Благодаря предварително. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Заповядай https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=...2516221007
Цитирай

Вчера бяха с 0% отстъпка. Явно тия признават черната събота. Ринке кейсовете са - 30%. С доставката идват към 24 лв. [Изображение: c9878863fb80821611b562431df701f4.jpg]

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Мда. Сега са на оферта. Моят обаче вече е излетял от Ю. Корея...
Цитирай

Събирам само калъфи и накрая си ползвам силиконовия кейс. Май това е най-доброто
Цитирай

При положение, че пожълтява... За мен не е офертата.
Цитирай

Чакам един приятел да ми прати този Spigen> https://www.spigen.com/products/huawei-m...gged-armor После ще дам отзиви.
П.с. @Anastasia123 ако ще е Ringke по-добре се насочи към Onyx моделите. Имам такъв прозрачен и наистина пожълтява. Гърба е от някакъв вид PVC и не си променя цвета, но бордовете са от силикон и почват да жълтеят.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

@valkov2 - В момента използвам черния Оникс и съм много доволен, но ако реша да поръчвам прозрачния, ще бъде с чисто черните рамки (инк блек модела). Сега чакам стъклото Нилкин и Блек драгън скина от дбранд да пристигнат. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Дойде ringke кейса с черен силикон. 21 го поръчах от ибей 28-ми е във Видин. Smile
Цитирай

Здравейте,

Обмислям да си купя въпросния телефон и ме интересуват няколко неща. От година съм със Samsung Galaxy S7 Edge, много съм доволен, но така и не успях да намеря читав протектор за акрана му, поради извития дисплей. В крайна сметка след едно злополучно изтърване, получи една голяма драскотина, която ми бърка в очите. Доколкото се информирах този модел на Huawei е с плосък екран. Това означава ли, че има качествени протектори за него, които да го пазят добре? Също бихте ли ми казали откъде си взехте вашите устройства, доволни ли сте от тях, как е дисплея на самия телефон (четох някакви неща за недобри цветове и проблем при излагане на слънчева светлина) и изобщо какви са мненията ви за устройството?

Благодаря за отделеното време.
Поздрави Smile
Цитирай

(2018-12-01, 23:42:18)TheTigerBG написа:  Здравейте,

Обмислям да си купя въпросния телефон и ме интересуват няколко неща. От година съм със Samsung Galaxy S7 Edge, много съм доволен, но така и не успях да намеря читав протектор за акрана му, поради извития дисплей. В крайна сметка след едно злополучно изтърване, получи една голяма драскотина, която ми бърка в очите. Доколкото се информирах този модел на Huawei е с плосък екран. Това означава ли, че има качествени протектори за него, които да го пазят добре? Също бихте ли ми казали откъде си взехте вашите устройства, доволни ли сте от тях, как е дисплея на самия телефон (четох някакви неща за недобри цветове и проблем при излагане на слънчева светлина) и изобщо какви са мненията ви за устройството?

Благодаря за отделеното време.
Поздрави Smile

От месец използвам телефона, като преди това малко повече от една година използвам 1+5, който бе с Optic AMOLED (производство на Самсунг). На мен лично, цветовете на Мейта ми харесват повече (при 1+ ми идваха по-наситени от нужното). Нямам никакви оплаквания от дисплея, дори на пряка слънчева светлина се чете идеално. Относно стъклен протектор - според мен има едно единствено предложение и то е протектора Nillkin H+ Pro - може да прозвучи малко като реклама, но използвам този протектор (на различни устройства разбира се) вече няколко години и за мен това е най-добрия протектор. Остават към 2 мм от всяка страна незащитени, но това е защото екрана на телефона е 2.5D заоблен. Но проблема се разрешава ако използваш кейс с по-добър "lip protection" - ще посоча 3 протектора, които са перфектни в комбинация със стъклото Нилкин:

1) Spigen Rugged Armor;
2) Ringke Onyx;
3) UAG Plasma Series.

Можеш да намериш снимки на стъкления протектор в предишните страници. По-добър от него няма да намериш (за този телефон).

Huawei Mate 10 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Anastasia123 за това мнение:
  • TheTigerBG
Цитирай

#Anastasia123 С този китайски стъклен протектор съм повече от година и не е мръднал! Така че има и по-хубави от цитираните от теб.... Въпрос на късмет е да попаднеш на нещо качествено. Поздрави! [Изображение: 50a6313751d37d2bc3336041726d6d17.jpg][Изображение: bea49614e907eaed3cc40a901b766c85.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

И моят нилкин не е мръднал от юли до сега.

Дойде за една седмица.<br />
[Изображение: 030ee4d6721a6c976515975d8c5c2455.jpg]<br />
[Изображение: 97de923f9f2984972b82e2a4bdaeb7a6.jpg]

Иначе съм си с Ringke fusion ink black кейса. Мисля, че с него ще си остана за постоянно.
Цитирай

Здравейте,

Ето че дойде времето когато след почти 6 месеца, Nillkin Amazing H + Pro се спука от самосебе си по края, това се случи след като го извадих от джоба да на якето....

Телефона никога не е бил изпускан със сложен протектор, преди това с PET фолиото съм го изпускал и добре че е имал калъф. Малко ме разочарова Nillkin , но поне ми върнаха парите.

[Изображение: IMG-20190103-WA0003.jpg]

[Изображение: IMG-20190103-WA0002.jpg]
Цитирай

Моят Nillkin Amazing H + Pro направи нещо като вътрешно надуване между пластовете в горният десен ъгъл и седеше отлепен преди НГ. Махнах го днес за съжаление, дразни ме Sad.
Няма как много да го снимам ма се вижда как кофти пречупва.
Мисля да тествам някакви други китайски макар, че без стъкло е супер кеф...[Изображение: 3a2f7952b28ac14b24fe804eec910533.jpg]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Кеф е без стъкло, но се драска а нали това гледаме да го предпазим от драскотини на самото стъкло.

И аз ще се огледам за някоя друга марка. Някой ако знае нещо сравнимо по качество на Nillkin Amazing H+Pro да пише.

Maй нано стъклото е по-добрия вариант, но трудно се слага.
Цитирай

Е щом са върнали парите вземай друг.
Аз проблеми с моя нямам и той стана на половин година. Иначе на Г4 така се пукна отстрани, но аз го ударих без да искам. Истината е, че тоя модел h+ pro е по-тънък и по+лесно се чупи, но пък се лепи без проблем. Като нищо и ти да си го чукнал някъде леко. В краищата е още по-тънък. При мен с кейса на ringke по принцип няма как да се случи. Оня ден видях как пада айфон със същия кейс от метър и половина на паркета. Нямаше му абсолютно нищо.
Цитирай

Няма кал да съм го чукнал, защото съм с кейс подобдн  на Ringke - Rugged Armour.
Цитирай

(2019-01-05, 11:13:30)Viiipeer написа:  Няма кал да съм го чукнал, защото съм с кейс подобдн  на Ringke - Rugged Armour.

Може да си го натиснал/чукнал с нещо метално като ключ или монета. Хонор 8-цата ми е от година и половина бе със същия Нилкин и се спука по същия начин, защото изпуснах монета върху него.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Моят е на 3 месеца, и има пукнатини на 3 места.

Lg G7ThinQMate 10 pro, 
P20lite, Xiaomi Mi A1,Lg g3;Samsung S8;LG optimus G;LG G4;Xperia NEO ics;ASUS TF700T ICS-JB4.2.1; LGG2;Xperia Z1compact:Xperia Z3compact(Orange), Xperia z2, Huawei P9lite @posamkata
Цитирай

(2019-01-05, 13:12:31)Anastasia123 написа:  Може да си го натиснал/чукнал с нещо метално като ключ или монета. Хонор 8-цата ми е от година и половина бе със същия Нилкин и се спука по същия начин, защото изпуснах монета върху него.

В абсолютно празен джоб.

Не слагам телефона в джобовете ако има други неща вутре, това е основно правило което спазвам, било то и в дънки.
Цитирай

Аз тествам от около месец течният протектор на WowFixit, понеже много ме дразни този rainbow ефект, който има стъклото. За сега няма никакви драскотини, дисплея е перфектно гладък (не съм го гледал под микроскоп). Намазал съм и гърба на телефона, заедно с лещите, въпреки че съм със силиконов гръб/кейс от Али-то.

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на SoulSurvivor за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

(2019-01-05, 22:02:58)SoulSurvivor написа:  Аз тествам от около месец течният протектор на WowFixit, понеже много ме дразни този rainbow ефект, който има стъклото. За сега няма никакви драскотини, дисплея е перфектно гладък (не съм го гледал под микроскоп). Намазал съм и гърба на телефона, заедно с лещите, въпреки че съм със силиконов гръб/кейс от Али-то.

Няма такова нещо като течен протектор, всичко това е SCAM.

https://www.youtube.com/watch?v=NIPOTDUnUfo
[-] 1 потребител изказва благодарност на Viiipeer за това мнение:
  • SoulSurvivor
Цитирай

(2019-01-05, 22:22:38)Viiipeer написа:  Няма такова нещо като течен протектор, всичко това е SCAM.

https://www.youtube.com/watch?v=NIPOTDUnUfo

По принцип видеото не доказва, че конкретния продукт е измама, а и със сигурност има продукти, които са фалшиви. Познавам още  поне 4-5, които си сложиха такъв и до момента нямат драскотини. Повишената устойчивост от удар, доказана във видеото не е за подценяване. И все пак имам два стъклени протектора още неизползвани, но повърхността е толкова гладка сега...

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)