Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

колеги я споделете как става ъпдейта през фф,че нещо се мъчех и не успях...немога и немога

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
Аксесоари

Погледни пост #150, много добре е написано там.
(2018-05-29, 10:28:51)djoni7o написа:  колеги я споделете как става ъпдейта през фф,че нещо се мъчех и не успях...немога и немога

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Може ли да изкажете мнение, работи ли face unlock, как се държи телефона след ъпдейта, батерията как е.
Цитирай

Работи много добре. Довечера ще го сравня с ифонХ, да сравня как е. А батерията ми се струва дори по-добре.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Телефона се държи супер има опция чрез вдигане на телефона да ти го отключи или със слайд както при айшит, аз го ползвам с повдигане взимам телефона в ръка и вече ми е видял лицето и мигновенно се отключва ще видя през нощта как ще е

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

На тъмно не разпознава. В момента 21:33 не ме познава и не иска да се запознаем. Но това е нормално, в тъмното нямакак да ме види. На светло е супер бързо.
Официално знаят кой съм Smile

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Хваща ама яркоста трябва да е на средата или в края и хваща моментално камерата е супер

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Защо да влияе яркостта, като май е важно колко светлина хваща предната камера. А тя е на ф2.0 не 1.6 като задните.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Ем не знам осветява ти лицето и се отключва пробвай и ще видиш

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Чакам го ъпдейта. Аз съм с не про версията.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Мноо съм прост значи, забравих да махна TWRP-то и фейлна естествено. Сега ще го чакам наново да се сваля Sad
П.С. Инсталира се, има фейс унлок. Утре ще го поровя на спокойствие.

Вечния бетатестер!
Цитирай

В gizmochina четох, че следващия ъпдейт ще добави long exposure от Р20 про.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-05-30, 05:51:52)boris.stz написа:  В gizmochina четох, че следващия ъпдейт ще добави long exposure от Р20 про.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Да, така е. Но ще си почакаме доста за него.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2018-05-29, 15:06:13)boris.stz написа:  Погледни пост #150, много добре е написано там.
Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Описано е в пост 150, но ние искаме по-подробно.
Като отворим ff и на даунлоад като влеза ми 
дава 4 файла. Кой от тях да си избера???
Там е обяснено, като за IT специалисти, а за жалост 
ние не сме................Smile

След един час мъки се справих някак си.
Ще се опитам да обясна за колегата(djoni7o), ако греша някъде ме поправете:
1. Като отвориш ff си сваляш файла за твоя модел (в случая BLA-L29- около 730 mb);
2. После отиваш в следните менюта - БЕЗЖИЧНИ И ДРУГИ МРЕЖИ-Мобилна мрежа-Име на точка за достъп-И ТУК ВЕЧЕ ОТСТРАНИ НА ИМЕТО НА ТОЧКАТА ИМА ЕДНО КРЪГЧЕ С УДИВИТЕЛЕН ЗНАК В НЕГО, ЦЪКАШ ВЪРХУ НЕГО И ТИ ДАВА МЕНЮТО -Редактиране на точка за достъп. Надолу в менюто цъкаш върху реда Прокси, който е празен и пише в него "Няма зададени", като го променяш на "localhost";
Под Прокси ти е реда на който пише Порт,който също е празен и пише "Няма зададени" - тук го променяш на 8080. И след тези две промени отмяташ човката в най-горния десен ъгъл.
3. След това отиваш на Актуализация на системата-Проверка за актуализация - и трябва да ти намери актуализацията - тук вече пускаш WiFi и сваляш и инсталираш...................

Успех!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

На сайта на ФФ има клипове ако не ме лъже паметта.
Цитирай

(2018-05-30, 09:18:19)doktorra написа:  Описано е в пост 150, но ние искаме по-подробно.
Като отворим ff и на даунлоад като влеза ми 
дава 4 файла. Кой от тях да си избера???
Там е обяснено, като за IT специалисти, а за жалост 
ние не сме................Smile

След един час мъки се справих някак си.
Ще се опитам да обясна за колегата(djoni7o), ако греша някъде ме поправете:
1. Като отвориш ff си сваляш файла за твоя модел (в случая BLA-L29- около 730 mb);
2. После отиваш в следните менюта - БЕЗЖИЧНИ И ДРУГИ МРЕЖИ-Мобилна мрежа-Име на точка за достъп-И ТУК ВЕЧЕ ОТСТРАНИ НА ИМЕТО НА ТОЧКАТА ИМА ЕДНО КРЪГЧЕ С УДИВИТЕЛЕН ЗНАК В НЕГО, ЦЪКАШ ВЪРХУ НЕГО И ТИ ДАВА МЕНЮТО -Редактиране на точка за достъп. Надолу в менюто цъкаш върху реда Прокси, който е празен и пише в него "Няма зададени", като го променяш на "localhost";
Под Прокси ти е реда на който пише Порт,който също е празен и пише "Няма зададени" - тук го променяш на 8080. И след тези две промени отмяташ човката в най-горния десен ъгъл.
3. След това отиваш на Актуализация на системата-Проверка за актуализация - и трябва да ти намери актуализацията - тук вече пускаш WiFi и сваляш и инсталираш...................

Успех!
Благодаря докторе

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

Лицевото работи перфектно, разпознава ме даже и със слънчеви очила. Струва ми се малко неудобно, особенно при работа в колата когато е на стойката на таблото, но ще му дам шанс още няколко дена...

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Преди няколко дни не го даваше approved във FF Finder, след като прочетох във форума тук, се инсталира успешно.
Функцията е добра за Face Unlock - кеф ти Finger Print Unlock, кеф Face Unlock
Цитирай

Появи ми се иконка до сим карта 1 VoLTE, ако го видите това и на вашите телефони да не се стряскате това е за подобряване на качеството на звука докато говорите.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на Gosho223 за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

Друго интересно нововъведение има ли?

 
Цитирай

Току що и на мен ми се появи тая иконка и щях да пускам питанка....
Ако може някой запознат да обясни по-подробно? [Изображение: e8c7217ae4f90a8a1fe2c594bc106d0c.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Voice Over LTE. Тоест разговори през 4G мрежата. Досега оттам минаваше само трафик (данни). Обещава се по-добро качество на разговорите.

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

VoLTE засега само Telenor го пускат и то тестово, разликата в качестовото на звука е огромна!

Имам въпросче за тези, които са качили навия firmware, дали Google Assistant Ви работи?

[Изображение: ZZxdcyrl.jpg]

Sony Xperia Z Black Pearl 13W13 -> Sony Xperia Z5 Gold 15W41 -> Huawei Mate 10 Pro Titanium Grey BLA-L29
[-] 1 потребител изказва благодарност на gdavidoff за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

(2018-05-31, 11:45:09)Gosho223 написа:  Появи ми се иконка до сим карта 1 VoLTE, ако го видите това и на вашите телефони да не се стряскате това е за подобряване на качеството на звука докато говорите.

Супер! Това се появи и знам какво означава, аз мислех че нашите оператори не го поддържат. Аз съм на Теленор
Цитирай

Теленор обяви, че започва тестове с ограничен кръг клиенти на технологията за пренос на глас по LTE (VoLTE). Телекомът обещава по-добър звук и качество на връзката при разговори. 

Ето ТУК повече по темата за VoLTE Smile

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 20 гост(и)