Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

Картата ти да не е на FAT32? Файлът е голям и ако е на фат няма да се копира.
Като цяло няма да стане по този начин, този ъпдейт може да го качиш с отключен буутлоудър само.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
Аксесоари

А през компютъра не става ли? На моя мейт също не идваха ъпдейтите и го слагах 150 от компютъра с тяхната хай суит.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не си спомням как беше, спомням си, че картата я форматирах май с на сони програмка да се местят файлове над 4гб - та би трябвало да се мести, но не иска. Но щом трябва откл ботлоадер, - няма да се занимавам. През компа си ми казва, че съм с най новата версия - 135.май др вариянт е дето да инсталирам стари версии на хисуйта и с днс да си играя.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Колега и аз си седя на 135.През dns също не става при мен, постоянно ми дава че няма интернет. Та за сега си чакам. Ако намеря начин за качване на одобрени версий ще споделя.
Пс. А с трите бутона и dload можеш да флашваш само сервизни ромове, при останалите номера не минава.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на boboe за това мнение:
  • nastykb
Цитирай

Имаше начин със сменяне на региона на телефона и след това на компютъра suite засича новите ъпдейти, но не съм го пробвал.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Привет колеги.
Някой ще слага ли андроид 9 от FF, след като бъде одобрен или ще изчакате дс си дойте по нормалния начин? И според вас кога можем дс го очакваме?
Цитирай

След Нова Година живот и здраве, а за тези които не знаят FF вече не може да се ползва след 148 ъпдейта.
Цитирай

(2018-10-14, 11:41:39)Viiipeer написа:  След Нова Година живот и здраве, а за тези които не знаят FF вече не може да се ползва след 148 ъпдейта.

Може с малко ръчкане
Цитирай

Споделете.
Цитирай

Един колега е пуснал тема през hisuite i ff как става. Но не знам дали с Андроид 9 дали ще стане по този начин
Цитирай

Най-накрая, Mate 10pro едносимов.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Lg G7ThinQMate 10 pro, 
P20lite, Xiaomi Mi A1,Lg g3;Samsung S8;LG optimus G;LG G4;Xperia NEO ics;ASUS TF700T ICS-JB4.2.1; LGG2;Xperia Z1compact:Xperia Z3compact(Orange), Xperia z2, Huawei P9lite @posamkata
Цитирай

(2018-10-13, 21:45:39)nanobanano написа:  Имаше начин със сменяне на региона на телефона и след това на компютъра suite засича новите ъпдейти, но не съм го пробвал.

Има ли от къде да копираш информацията?
Тук в Англия ми избиват балансите...стои си на 132

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай

Няма както толкова да чакате някакво междинно security обновление. По-интересен е Android 9.
Цитирай

Turboto e в този ъпдейт. И затва ли сме си взели флагман. Приятел с мейт 10 лайт си е на августовския пач и чака септ вече.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Колеги да попитам за един странен ефект след актуализация може би......
Та от скоро време забелязвам, че шрифта на български ми е различен от
този на английски! Дали се е получило след ъпдейт или някоя несръчна
ръчичка е пипнала някое приложение или настройка?

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Сутринта дойде пач 150. 148 отделно така и не се появи при мен, но 150 съдържа и неговите неща.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Някой знае ли, дали жестовата навигация ще дойде за мейт 10 про?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Цитирай

При всички телефони на Huawei, получили EMUI 9 ще получат съответната функция.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

Android Pie вече се пуска официално.

https://www.xda-developers.com/android-p...i-mate-10/
Цитирай

[quote='nastykb' pid='1509459' dateline='1539438919']
Не си спомням как беше, спомням си, че картата я форматирах май с на сони програмка да се местят файлове над 4гб - та би трябвало да се мести, но не иска. Но щом трябва откл ботлоадер, - няма да се занимавам. През компа си ми казва, че съм с най новата версия - 135.май др вариянт е дето да инсталирам стари версии на хисуйта и с днс да си играя.


Колега днес при проверка за актуализации ми каза че няма, след това му дадох да свали най-новия пълен пакет и ми излезе в139.


Прикачени файлове Миниатюри
   

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Да и при мен накрая.. Иначе и това го бях проверявал и нищо.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Вече в FF ми излезе андройд 9.


Прикачени файлове Миниатюри
   

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Log е бета версията и не е препоръчително да се инсталира. Около нг ще се получи 9ката - както мейт 9 миналата година.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Да сигурно тогава ще дойде.На 30 декември ми излезе че ъпдейта е одобрен и го инсталирах на мате 9 която ползвах тогава.Но можеше да се ползва FF,без него ореото дойде края на януари началото на февруари.

Два дни сле в139 ми дойде в140 като актуализация.


Прикачени файлове Миниатюри
   

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Хъмм вярно Но нещо подобно беше и преди 139.бях на 131 побави се месец и малко и дойде 133 и след няколко дена 135 и застой до оня ден. Сега пак сме в крак с месеца, но докога

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)