Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

Той трие данните от приложението, нали така?

Благодаря!
Цитирай
Аксесоари

Аз не направих никакъв ресет или триене на каше и си държи като преди. Вече ако имаш проблем тогава е хубаво да се направи.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

@emilkolev85 благодаря за полезния отговор. Предполагах че имаш предвид "уайп кеш партитишън". След ъпдейт знам че е добре фактори ресет да се прави или и триенето на кеша е достатъчно?
Цитирай

Ако преминаваш от по ниска към по висока версия правиш ресет, а ако имаш ъпдейт за сигурност не е нужно нищо да правиш, а ако се появи проблем след ъпдейт чистиш кеша както колегата горе е казал

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Хайде да ви зарадвам скъпи колеги с батерията след ъпдейта. Мисля че е много добре. А вие?


Прикачени файлове Миниатюри
       

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай

Повече от добре, но дисплея на макс ли е?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Дисплея го давам на макс и с отметка на авто. Значи според осветлението на стаята, в което се намирам е на около 70%

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай

Хубаво е като даваме данни поне дисплея да е на макс, защото това се отразява много на потреблението.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Съгласен съм напълно с теб, но почти никой няма да го направи

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай

След като ъпдейтнах и заредих на 100% не виждам разлика от преди в батерята. Всичко ми е на макс.
   
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

В този ли ъпдейт чакахме дабъл тайп ту уейк?

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай

(2018-02-02, 03:17:31)nanobanano написа:  След като ъпдейтнах и заредих на 100% не виждам разлика от преди в батерята. Всичко ми е на макс.

Относително е. Но добре, че не е по_зле, както се притесниха някои колеги

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай

(2018-02-02, 10:26:02)HardrockMan написа:  В този ли ъпдейт чакахме дабъл тайп ту уейк?

Няма я опцията , а и не виждам смисъл. Скенера е изключително бърз, едва го докосваш и имаш отключен телефон. А и е едно движение по-малко.
Цитирай

A, ако ти стои на бюрото със сензора надолу и просто искаш да погледнеш какво има на локскрйна? (това за хора които не харесват функцията AOD : ) )

 
Цитирай

(2018-02-02, 13:17:37)acronym написа:  A, ако ти стои на бюрото със сензора надолу и просто искаш да погледнеш какво има на локскрйна? (това за хора които не харесват функцията AOD : ) )

За това си натискам бутона. Пак е едно натискане срещу 2 почуквания на екрана.
Цитирай

Натискаш и после отпечатък или код и тентовагенид.

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай

(2018-02-02, 22:32:09)HardrockMan написа:  Натискаш и после отпечатък или код и тентовагенид.

Това надявам се е в кръга на майтапа, защото не звучи сериозно.

То защото досега само телефони от 2008-ма насам с double tap to wake и finger print scanner сте ползвали.
Не говоря за Вас специално а по принцип.

Много взеха да ни глезят производителите и едно нещо да махнат или да го няма и се почва с недоволството.
Или най-малкото е адски трудно да се вземе в ръка и да се допре пръста , че да се отключи.
Цитирай

Аз на HTC 10 има double tap to wake имах и пръстов отпечатък и то отпред и си ги ползвах и двете

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

7 часа дисплей и още 10% батерия на wi-fi и всичко на макс...

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

За мен действително има подобрение в wifi консумацията,друга разлика не намирам.

POCO F3 NIGHT BLACK
Цитирай

Това е от мен, на 90% бях като ми дойде актуализацията...инсталирах, не съм правил wipe. Предполагам 7 часа и нещо ще изкара...След нексус 5 направо се родих, както е приказката...Със здраве, колеги :-)[Изображение: 33c53de31a6ad9b7deb52d666e33ebe5.jpg][Изображение: 4024dc530f194b2737e5f42fe9d7cc3a.jpg][Изображение: 50e3abc5ece116f83546cbc53735f505.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Май не е добре за батерията да пада под 20% много често. Влияело зле на батерията?
Цитирай

Пълни глупости. Единственото което е важно, да не прегрява батерията и да не седи изключена много време-тоест да се ползва.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Надявам се в бъдещ ъпдейт да добавят автоматично скриване на навигационната лента. В момента се поддържа скриване, но трябва да се натиска бутона в ляво за да се скрие. Би било добре да се скрива след няколко секунди.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Един тъп въпрос. Актуализациите ви идват чрез wifi i 4G или ъпдейтвате през компютъра?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)