Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

Аз, ги виждам на телефона си. Естествено, говорим за 9.1.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Да, четох, че след като съ ъпне до 9.1 се оправя след първия рестарт. Всичко точно вече. 10 може и да не идва. Няма кво толкова да добавят с него. Big Grin И нощния режим е барнат повечко спрямо 8. Абе актуален телефон без съмнение към средата на 2019. Като гледам ква вежда са подготвили и за Mate 30 pro... Може и него да пропусна.
Въпросът, е че всички компании искат да ни сканират и лицата, при това възможно най-добре. За тва и айфон вече няма пръстов отпечатък!
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Chany
Цитирай

(2019-07-29, 20:38:48)eksoldier написа:  Да, да, ама не.
Къде ги видяхте нотификациите при заключен екран. Седи си само часа и батерията и тва е... Оправи ли са часовника само. Нотификация от вайбър, месинджър и т.н. нямам. Преди малко ми дойде 9.1 и го сложих.
[Изображение: dfa3760c33021ea6840090838f0229af.jpg]
Нотификациите работят много добре. Засега системата се държи по-пъргаво от преди, анимациите са по-плавни и са направени някои дребни визуални корекции. Батерията си е също така добра като преди. Има дребни промени в интерфейса на камерата. Приложенията се отварят още по-бързо. Като цяло ми харесва ъпдейта. Стараят се от Huawei. [Изображение: 75d4ee0876d7d66781b42585402ef691.jpg]

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladols за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

Една много важна подробност за хората като мен с външна батерия. Вече се поддържа и протоколът за бързо зареждане, не само този на huawei!
Цитирай

Супер. Дали тези батерии от лидл ще стават?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Те всички стават. Въпросът е, че тези с QC си зареждаха макс с 2А 5V. А сега, макар и наполовина пълен ми зареждаше с 2600 мА. Ще видя довечера като падна до 20 процента каква ще е скоростта.

Още нещо важно. Видеото поддържа вече Н265. Не знам с 9.0 дали е имало този кодек щото си бях с осмица до оня ден.
Цитирай

Имаше си H265, да. За QC не съм убеден, че поддържа /трябва си апаратна поддръжка/, но ще премеря и аз и ще постна резултати.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Ето разликата. Първата снимка е обикновено зарядно в колата, втората е с външната батерия. Виж и иконката за зареждане. И си пише бързо зареждане като вкарам кабела, както ми пишеше и на P9+. [Изображение: bff15210a5a6639bd8da1d1d54a521a4.jpg][Изображение: 37700c6522d96b71508e8623c123d0b7.jpg]
Цитирай

Бройката ти според мен е някаква ранна и най-вероятно може и да са имали не документиран съпорт за QC, който после са дропнали. При мен го няма, индикира QC 2.0 протокол, но токът си е до 2А и напрежението 5V. На втората снимка е ориг зарядно, там си вдига до 4.25А на моменти. В xda имаше и друг човек, който пишеше за това, че има quick charge, но пак беше изолиран случай. Тествал съм с 3 зарядни различни с QC 3.0 и едно с PD и си се зарежда стандартно 5V/2A.[Изображение: d7e1d0d8f13110b9dcd9a9b7b75f6178.jpg][Изображение: e4d3d8c4b69236539062114a137ae495.jpg]

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Някакви идеи, защо при пропуснато повикване получавам известие за няколко секунди и след това изчезва? Трябва да вляза в указателя , за да разбера, че имам пропуснато обаждане.



П. П. След последния ъпдейт не съм правил хард ресет.

2 П. П. След ресетване всичко се оправи.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ами не е ранна. Купен е преди година от Технополис.
Странно. От една и съща външна батерия ми разпознава бързо само последната която купих, няколко месеца по-късно. По спецификация са абсолютно еднакви. Стига 3000 мА. Батерията е EasyAcc 10000mah slim. https://www.easyacc.com/en/925-easyacc-1...harge.html
С оригиналното зарядно вече скача над 4000 мА
[Изображение: 2c8a6175b5f35efe36790eddfc9caf85.jpg]
[Изображение: a9338c75ef7ebb9dbca14e3eb8257693.jpg]

Вече изписва и какъв е кодека в bluetooth менюто. Всъщност и тва може да си го е имало в 9.0. Big Grin[Изображение: cb89244d7fa43df69e9e87202bfd44b9.jpg]
Цитирай

При мен няма още нищо, обаче съм свикнал да изчаквам. Обикновено ъпдейта идва месец след като всички са минали на новата версия и са забравили вече.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • Змея
Цитирай

(2019-08-02, 11:13:50)valkov2 написа:  При мен няма още нищо, обаче съм свикнал да изчаквам. Обикновено ъпдейта идва месец след като всички са минали на новата версия и са забравили вече.

Същото е и при мен.
Цитирай

При мен дойде вчера. Добре се държи ъпдейта.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

На обикновенния мейт 10 ми пристигна снощи. Прецака ми се черната тема. Още няма подръжка на 9.1

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Дойде току-що и при мен. Telenor.

Все едно нов телефон имам! Браво на Huawei! Има прогрес при ъпдейтите, а не само нови цифри, като Samsung. AOD с нотификациите е функция която липсваше, но вече всичко си дойде на мястото.
Цитирай

И при мен дойде преду 30 мин, на ментел съм. За момента това което забелязах е, че малко е муден тела, както и леко насича екрана при бързо преминаване на дадена страница нагоре и надолу. Рестартирах го, но ефект няма. За момента мога да кажа, че 9.0 беше по добре.

Huawei mate 10 pro ------------> Xiaomi 13 pro 
Цитирай

Нямам никакви забавяния. Работи бързо както и преди. При това след минаване от 8 на 9 и 9.1 не съм правил форматиране на телефона...
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

Аз само споделям първите ми впечатления след 15 мин с 9.1. Ще видим дали ще има някаква промяна след по дълъг период. Цъках на тела с 9.0. Видях, че дойде 9.1 ОТА, инсталнах го и като поцъках малко и направих сравнение за момента.

Huawei mate 10 pro ------------> Xiaomi 13 pro 
Цитирай

И при мен е по-пъргав телрфона с 9.1. Разликата с 9-ката е осезаема. Май наистина новата файлова система е много бърза.

Направи един бекъп и еърни фабрични настройки. Може нещо да се е омазали при ъпдейта.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Как е нощния режим, мисля че го прецакаха и като цяло качеството на снимките в нормалния режим , или греша?
Цитирай

Аз идвам от 8 и съм особено доволен от нощния режим! Качеството на панорамните снимки и то е по добро!
Цитирай

Какви теми ползвате...оригиналните са леш а тези от други приложения като theme manager примерно все нещо не е както трябва.

POCO F3 NIGHT BLACK
Цитирай

(2019-08-04, 08:48:33)plet написа:  Какви теми ползвате...оригиналните са леш а тези от други приложения като theme manager примерно все нещо не е както трябва.
В приложението Теми от време на време пускат някоя готина безплатна тема. Иначе аз си ги персонализирам. Например изтеглям инони от Theme Manager и ползвам за тема някоя от приложението Теми.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladols за това мнение:
  • plet
Цитирай

През нощта, докато тела е бил на зарядно, ъпдейта е дошъл и се е инсталирал. Първите впечатления са, че сякаш е станал малко по-пъргав и че се е увеличило количеството свободна рам. Довечера ще поснимам, за да видя какво е различното при нощния режим.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)