Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

(2019-10-28, 17:02:07)Ivan9049 написа:  Телефона си е в гаранция. В оторизиран сервиз на А1.

Изпратено от моят COL-L29 с помощта на Tapatalk
Когато е бил в оторизиран сервиз, "искаш-неискаш" тела се връща с последната излязла версия. За това ми е чудно.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Провери си IMEI номера дали е същия.

LG V30+ - H930G- 128Gb- Cloud Silver
Цитирай

Разбира се, че не е същия, все пак са ми сменяли дъното

Изпратено от моят COL-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Питам, защото и аз наскоро сменях дъно, и сега имея ми е цифра нула.
Тоест, от тук нататък, ъпдейт само ръчно, през USB.

LG V30+ - H930G- 128Gb- Cloud Silver
Цитирай

Сега пробвам с eRecovery, набих ръчно DNS-а, следвам стъпките и ми излиза ето това[Изображение: 9437d54f1ebf3f393a6dea45e0a27725.jpg]

Изпратено от моят COL-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Днес цял ден ми изкача актуализация, но на системните настройки. Не мога да цъкна да видя каква е, защото не е ъпдейт на системата. Някой има ли повече инфо. За сега му давам later
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Примерно това https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1586848 ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • FIXXXERBG
Цитирай

И при мен излезе, но му дадох Later и повече не излиза. Кръпките за август си бяха с последният ъпдейт, сега е нещо друго, май не е секюрити пач. Може би подготвят телефона за някакви промени.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Във firmware finder има от 15.10 излезнал ъпдейт, но още не е одобрен камо ли да почне да идва при нас.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

(2019-10-28, 16:15:26)Ivan9049 написа:  Моя мейт отказа да работи преди месец. Смениха му дънната платка, и сега не иска да се ъпдейтне до Андроид 9. Беше с версия 8.0.0.156, и го ъпдейтнах до 8.0.0.158 и то през HiSuite, през WiFi не излизаше ъпдейт. Някой знае ли поради каква причина не иска да се обнови Андроида?

Изпратено от моят COL-L29 с помощта на Tapatalk
Някой може ли да каже, каква е причината за да не се ъпдейтва телефона?

Изпратено от моят COL-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

След това малкото системно ъпдейтче, Play store не иска да ми ъпдейтва аповете през WiFi. Някой с подобен проблем?
През data си се ъпдейтват без грижи, през wifi всичко се браузва, сваля, гледа, само стора не ъпдейтва. Трих му кеша, ресетнах мрежовите настройки, но няма разлика.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

При мен всичко сине нормално

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Колеги, някой има ли идея защо не мога да downgrade-на от 9.1 до 9? Пробвах какви ли не версии на hisuite, така и не излиза опцията за превключване на друга версия.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

От преди малко, Октомври 2019 секюрити пач и фиксове за нетуъркинга.[Изображение: ae25c5356f9c7a85d17ba782a23ad9c5.jpg]

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Здравейте колеги,

Май сме прецакани с EMUI 10 - няма да имаме цветен AOD....Почва се с номерата.

А имах големи очаквания от марката и сега особено с тоя бан, HUAWEI ми е първия и последен телефон на марката.
Цитирай

За цветния AOD откъде разбра? Банът нас не ни засяга. Телефонът се държи отлично, доста корав излезе.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladols за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Ако 20 про, не беше със извит дисплей, щеше да ми е фаворит, но 10 про е топ. Ползвам и двамата модела междудругото и съм крайно доволен.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobi_robi за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

(2019-12-11, 10:27:51)vladols написа:  За цветния AOD откъде разбра? Банът нас не ни засяга. Телефонът се държи отлично, доста корав излезе.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

https://www.huaweicentral.com/emui-10-co...n-q1-2020/

(2019-12-11, 10:31:21)bobi_robi написа:  Ако 20 про, не беше със извит дисплей, щеше да ми е фаворит, но 10 про е топ. Ползвам и двамата модела междудругото и съм крайно доволен.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk


Mate 20 Pro/20 няма OIS което е направо downgrade....

Иначе аз ще си остана с Mate 10 Pro максимално дълго, докато няма нещо наистина привлекателно и не на космически цени.

Засега това ми е най-скъпия телефон който съм платил веднага след появяването му на пазара 1550лв. Към днешните станадарти може и да звучи малко, но мисля че това е горната психологическа граница - разумна за Флагман от там насетне 3К за телефон е малко несериозно.

И тук дори не става въпрос за това че гроздето е кисело , а за това че е безсмислено да се хвърля маса пари за телефон над 1,5К.


Поздрави колеги и всесили празници!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Viiipeer за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

(2019-12-10, 22:09:52)Viiipeer написа:  Здравейте колеги,

Май сме прецакани с EMUI 10 - няма да имаме цветен AOD....Почва се с номерата.

А имах големи очаквания от марката и сега особено с тоя бан, HUAWEI ми е първия и последен телефон на марката.
В линка ,който си дал пише,кои ще получат първо,а не че ние няма да получим.Даже пише изрично п20 про и останалите с  LED дисплей може го получат по-късно ,демек и ние
Да не говорим,че това не е официална информация.
Цитат:Huawei P20 Pro and other OLED display smartphones may receive this later.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

И аз ъпнах току що. Вече имам vowifi от Виваком. Работи перфе.
Като гледам това ще ми е андроидът, който ще ползвам най много! Телефонът няма забележки! Не изпитвам зор за андроид 10 и някви шарении вървящи с него. Имах необходимост за vowifi, но докато дойде вече живея на място с перфектно 4Г покритие. Не се знае все пак утре къде ще се забия.
Цитирай

(2019-12-16, 00:52:24)eksoldier написа:  И аз ъпнах току що. Вече имам vowifi от Виваком. Работи перфе.
Като гледам това ще ми е андроидът, който ще ползвам най много! Телефонът няма забележки! Не изпитвам зор за андроид 10 и някви шарении вървящи с него. Имах необходимост за vowifi, но докато дойде вече живея на място с перфектно 4Г покритие. Не се знае все пак утре къде ще се забия.

Vowifi активира ли се от някое меню и имат ли го всички оператори.....?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Да, активира се в менюто. Докато не дойде този ъпдейт настройките ги нямаше. За сега само Виваком предлага vowifi.
[Изображение: ad8b38bd1f9a4a1567c650e46ff7548b.jpg][Изображение: d73d1395ac78468c8a84e76232747ebf.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на eksoldier за това мнение:
  • doktorra, nanobanano
Цитирай

Преди малко
[Изображение: 0b8f0e30b049ba9f99da141d94ff216c.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на Chany за това мнение:
  • doktorra, Змея
Цитирай

И при мен дойде вчера. Пускат си ъпчета най-добре.
Цитирай

При мен също довтаса . Ама думичка Smile

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)