Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

Днес си инсталирах някакъв асистент на Хуавей и за двата часа ползване ми допада и лесно свикнах с него. Та ми прави впечатление, че много ми розовей белия фон в него.... Не знам дали е нарочно, но се съмнявам...
При Вас как е?
Ако и другите аналози на гугълските апове са подобни лесно и с радост ще заложа отново на Хуавей!

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
Аксесоари

Кой точно асистант на Huawei?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2019-12-31, 17:11:06)nanobanano написа:  Кой точно асистант на Huawei?
Ами ето този.... Като плъзна на дясно и влизам в него вместо в Гугъл....

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
[Изображение: 16b49ae9381a1b7ec504ed9d12689d47.jpg]

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Добра новина колеги: https://www.huaweicentral.com/breaking-s...ate-10-rs/

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на boris.stz за това мнение:
  • eksoldier, Змея
Цитирай

[Audio]
Fixes the problem of silent music playback using Bluetooth headphones in situations and also solves the issue of noise in the tuning process of some scenes.

Това ме зарадва.
Цитирай

Пристигна ли андроид 10 за вас? А ще пристига ли, ако не е?
Цитирай

В Китай вече има в Европа ще пристига скоро. Точно това пише в новината по-горе.
Цитирай

Само една новина има и прочетох за EMUI 10, след като написа, но не и за андроид 10
Цитирай

Ето. [Изображение: d5938b605f81c6a65995da1962848e98.jpg]
Цитирай

Така де, EMUI е интерфейс. Не андроид. Интерфейсът може да се променя независимо от андроид. Например MIUI.
Цитирай

Окок. EMUI 9 беше с андроид 9, 8 беше с андроид 8..........
Цитирай

Принципно е така. Но има и изключения.
Ако го пуснат - прави им чест. Samsung note 8 ще си остане с Пай.
Цитирай

Ами до сега при huawei така стоят нещата, при xiaomi не е така. Таааа, да, чест им прави.
Цитирай

Днес ми дойде 9.1.0.345

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Какво има, или е само пач за сигурността?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2020-01-19, 22:03:28)boris.stz написа:  Какво има, или е само пач за сигурността?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Само пач е...

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

и при мен дойде, ама ще чакам 10-ката евентуално Big Grin
Цитирай

Аз като дойде след месец два 10ката не виждам, какво може да ме накара да си го сменя самолетчето......?
А и всички в къщи са оборудвани с телефони.....
Кофти ми е, че от над две години съм с него и ми се пробва нещо ново но не виждам смисъл!

Huawei P 40 Pro    Angel
[-] 1 потребител изказва благодарност на doktorra за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай

Батерията като почне да не държи да се смени. Засега си хвърчи всичко на него. Нямаме новите глезорий в камерите само. Но не оправят ли гугъла в хуавей нз с какво да се смени мейта.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Пак е нещо. Хората си поддържат сигурността. И при мен дойде снощи.
И аз като доктора искам нещо ново, но не го виждам смислово... Тва ми е най-дълго ползваният андроид телефон. И се справя перфектно.
Цитирай

(2020-01-21, 19:40:27)nastykb написа:  Батерията като почне да не държи да се смени. Засега си хвърчи всичко на него. Нямаме новите глезорий в камерите само. Но не оправят ли гугъла в хуавей нз с какво да се смени мейта.

Huawei Mate 10
Ами то засега батерията е чук! А тия глезории и да ги имам не знам как да ги ползвам....... Bu
Blush  Снимам само на авто и тук таме някой зуум. 
А и 1500 лв за нов флагман бих дал и аз единствено за Хуавей. Като чета темата за новите 
самсунзи и направо ме е срам, че и аз съм бил такъв болен фен............. Те изобщо няма да са
лоши телефони но някои сактанти са за спешна-помощ чак..... и това ме кара изобщо да не си
и помислям за Сами!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

(2020-01-22, 10:34:13)eksoldier написа:  Пак е нещо. Хората си поддържат сигурността. И при мен дойде снощи.
И аз като доктора искам нещо ново, но не го виждам смислово... Тва ми е най-дълго ползваният андроид телефон. И се справя перфектно.
И аз искам нещо ново, но не може нищо да ми допадне ночове извити екрани и тн..... А и както казвате телефона хвърчи все още и няма никакви проблеми

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

От излезлите до момента модели бих го сменил само с Oneplus 7 Pro. Тоя телефон ме грабва от всякъде. Но все пак ще карам още поне година с мейта, макар че вече и гаранцията ми изтече.Преди месец ми смениха гаранционно дисплея, батерията и дори алуминиевата рамка, така че на практика е като нов

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

И на мен ми харесва, но камерата е под нивото на п/м30 про...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)