Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

Да и чистия мейт 20 беше в списъка. Без ois на камерата обаче...
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
Аксесоари

Темата си е "наша" , така че ми се струва, че може да чешим лафа за всичко..... Сега пазара е пренаситен от хиляди кой от кой по-хубави телефони, че ми се струва, че който и да вземеш, няма да сгрешиш ......

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

За сега Nillkin за 10 кинта и всичко точно.
Миналата седмица бях сложил един стар mofi кейс и ме питаха с нов телефон ли съм, та...
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

(2020-04-22, 19:15:16)eksoldier написа:  Да и чистия мейт 20 беше в списъка. Без ois на камерата обаче...
Ще ти кажа, че и без OIS новите снимат отлично Wink. Mate 20 е с друг сензор, но е достатъчно добър и пак се получава добре. Просто 10ката е с много малък сензор и вечер си личи много, дори с по-ниското ISO заради OISа. Имах леки притеснения за същото, но вече ги нямам.
Прикачам една снимка от снощи - в почти пълна тъмнина /очертанията на яйцата трудно се различаваха с просто око/, на дисплея на телефона не се вижда нищо, черен е, пипнах просто да фокусира някъде и щракнах от ръка - няма нощен режим, стандартна снимка. Останах изумен... Tapatalk-а ще я смачка, но дава идея, че може и без оптична стабилизация в модерната computational photography Big Grin[Изображение: 0a2da0a41dd525dc562159efb4b96f06.jpg]

Sent from my P30

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

За туй съм си навит за п30 про по-скоро. Нося почти винаги слушалки и стереото вече не ми е толкова важно.
Цитирай

И аз исках Pro, но не ми легна хубаво в ръката и ме дразни кривият екран. Иначе там е ясно, че на тъмно ще е още по-добре. Определено си е хубав телефон и подходящ ъпгрейд.
Иначе тестовата ми сцена изглежда като на първата снимка в действителност, а на втората е резултатът от point & shoot + софтуерните х*йни, които прилагат китайците...[Изображение: b1dabb9025d3b43a23a8b1ebdbce6873.jpg][Изображение: 2ba621664532fef237d94d67a1927523.jpg]

Sent from my P30

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

На P30 сензора не е кой знае колко по-голям..... на цифри е действително по-голям но не кой знае колко.
Цитирай

Е да, не е голяма разликата, в тази серия P30/P30 Pro е само 2,5 пъти по-голям. Big Grin
Мейта е страхотен телефон, толкова безпроблемен апарат, който толкова да ме кефи не съм имал друг от времето на Нокия 6630. Новия сензор има един лаг като се снимат хора на изкуствено осветление, около 0.2 0.3 сек и е фатален за бързодвижещи се деца. Мейта няма такива неща, мигновенно се случваха нещата.

Sent from my P30

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

(2020-04-23, 18:30:06)stenlius написа:  Е да, не е голяма разликата, в тази серия P30/P30 Pro е само 2,5 пъти по-голям. Big Grin
Мейта е страхотен телефон, толкова безпроблемен апарат, който толкова да ме кефи не съм имал друг от времето на Нокия 6630. Новия сензор има един лаг като се снимат хора на изкуствено осветление, около 0.2 0.3 сек и е фатален за бързодвижещи се деца. Мейта няма такива неща, мигновенно се случваха нещата.

Sent from my P30

Как го изчисли 2,5 пъти по-голям ...... Smile
Цитирай

Очакваното пускане на EMUI 10 за  Mate 10, Mate 10 Pro, което бе запланувано за май, се отлага до средата на месец юни. За повече инфо - Тук

 
Цитирай

(2020-05-01, 09:18:55)NoMaD написа:  Очакваното пускане на EMUI 10 за  Mate 10, Mate 10 Pro, което бе запланувано за май, се отлага до средата на месец юни. За повече инфо - Тук

Накрая няма да го пуснат....
Цитирай

Его дей юни...
Цитирай

В групата на хуауей във фб пише че мейта ще получи 10 юни-юли. Като знам начина на актуализация ще го видим август.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Не ми се рискува с нов ъпдейт при положение, че в момента всичко работи перфектно. Няма кво ново да ми даде 10. Най много да прецакат нещо работещо сега. Като записа на разговори...
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

Идва, идваааааа.
https://mobilebulgaria.com/news/zapochva...android-10
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • gurcayy
Цитирай

Пуснах си впн и смених региона на хонг конг и дойде актуализацията. 10ка не про с 185.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Миии, чакаме отзиви. Че като гледам май няма да сменям телефон, не виждам смисъл.
Цитирай

Брей, телефончето ми от 2017 ще получи 10-ка. Все не ми се вярваше, че ще ни огрее. Продължаваме напред с мейта.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на gurcayy за това мнение:
  • doktorra, eksoldier, Viiipeer
Цитирай

(2020-05-29, 09:55:08)nastykb написа:  Пуснах си впн и смених региона на хонг конг и дойде актуализацията. 10ка не про с 185.

Huawei Mate 10

VPN от телфона или на компютъра
Цитирай

От телефона. Betternet от гугъл плей, с тестов 7 дена период. Пуснах си го, после смених региона и се показа. Други с хда със сингапур им е дошъл.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

На мен странно ми изчезна възможността за запис на разговор.....? С 9.1 съм.....

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Ето нямям меню.... [Изображение: 20bc148fe3da6efd9d1e8aa8e80118ae.jpg]

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Записвам си аз. Колегите с p30 pro казват, че след ъпдейт до 10, ако направиш нулиране се губи записът. Имайте го предвид.
За това нямам и зор за актуализация до 10.
Цитирай

При мен не става с VPN. Пробвах се 1 час с всевъзможни региони.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай

Като цяло, нямам забележки същия тел поукрасен просто.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Лично няма да бързам, предпочитам да видя има ли стабилност и липса на бъгове. И без това винаги се бавят ъпдейтите при мен.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)