Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

Китайците получиха 10ката много отдавна, така, че е изчистена нз какво сте се наплашили толкова.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
Аксесоари

Със сегашния 9.1 имате ли бъгове? Аз нямам нито една забележка към телефона. Чак ме е яд щото не се навивам за нов телефон.
Цитирай

Никакви драми нямам с 9.1. Единствено ме дразни чувствителността на сензора за близост. Понякога, докато говоря, ми цъка неща на своя глава от падащото меню, но това може да е и от начина, по който говоря и държа телефона. Ба ли го. xD

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Нямам проблем със сензора.
Тези с 10 да кажат има ли нещо ново по камерата, работи ли им записа на разговори и жестовата навигация с nova launcher.
Цитирай

И при мен няма никакви проблеми с 9.1. Дори се чудя от ъпгрейд до 10-ката дали има смисъл. Нещо съществено има ли в ъпдейта ?

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Нищо съществено за мен.
https://youtu.be/utzWt-WxKJo
Цитирай

Даже не нищо съществено, ами нищо Big Grin , лично на мен ми е по грозен 10-ката и ако е само тези козметични промени, не благодаря Big Grin
Цитирай

Ми андройда винаги е изоставал от това което има хуавей. Черни теми имаме отдавна, новите визуализации, ново меню в камерата са новото. Но по добре да го имаме, отколкото да нямаме никакви ъпдейти. Аз ще го сменям тела есента натам - батерията си пада вече по бързо осезаемо.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Как да не е съществено, EMUI 10 идва с Dark Mode... А това за OLED екрани е от ползва...
Цитирай

Че до сега нямахме dark mode???        
Цитирай

Имахме, но като теми, сега с 10 се допълни на други места дето нямаше черна тема. В инстаграма мога вече да ми е тъмен, здравето преди не ми беше в тъмно и други дребни.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Че аз имам навсякъде... Даже операта ми вече има dark mode...    
Цитирай

(2020-05-30, 14:59:54)eksoldier написа:  Че до сега нямахме dark mode???


Защо си мислиш че от 2 години не съм с тъмната тема, па вземи попрочети малко преди да се ръбеш....
Цитирай

С каъв дарк мод идва 10 като с тоя Хуауей го имам от както съм го купил?! А обясни ми. Нищо ново няма с тая десятка. Толкоз. Радост за ъпдейт феновете и престиж за компанията, че ъпнала три годишния телефон. Модификациите на Хуауей са много по напред от Гугъл явно, щом чак сега вече има дарк мод в андроид 10...
И нека ъпдейтналите до 10 кажат има ли жестове с външни ланчъри или е дърво като при Самсунг.
Цитирай

Ей намерихте за какво да се скарате и да осерем темата....??? То щеше да е чудо ако не беше станало......

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Е не, просто ми е странно твърдението, че идва с дарк мод, нещо което имам от години, още с huawei p9+...
Цитирай

(2020-05-30, 17:17:01)eksoldier написа:  С каъв дарк мод идва 10 като с тоя Хуауей го имам от както съм го купил?! А обясни ми. Нищо ново няма с тая десятка. Толкоз. Радост за ъпдейт феновете и престиж за компанията, че ъпнала три годишния телефон. Модификациите на Хуауей са много по напред от Гугъл явно, щом чак сега вече има дарк мод в андроид 10...
И нека ъпдейтналите до 10 кажат има ли жестове с външни ланчъри или е дърво като при Самсунг.


Ти сега ли се "светна" че скиновете върху Android винаги са били по-напред с материала, вземи прочети малко и тогавс пак пиши, Чукча писател, не читател..
Цитирай

Явно ти просветваш тепърва щом говориш за дарк мод в андроид 10... Ама здраве да е.
Цитирай

(2020-05-30, 17:51:49)eksoldier написа:  Е не, просто ми е странно твърдението, че идва с дарк мод, нещо което имам от години, още с huawei p9+...
Ти може и на Нокиа фенерче да имаш Dark Mode, я вземи виж какво включва официалния Android 10 и тогавс говори глупости.
Цитирай

Не включва нищо особено което да го нямам в момента. Даже има орязване на функциите!
Неща като жестова навигация с външни ланчъри, запис на разговори и т. н.
Цитирай

Я, какви сте тънкообидни Big Grin. По-спокойно, пичаги.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Чакай, чакай да видим какви толкова чудеса включва андроид 10.
За голата Нокиа може и да има нещо ново. За Хуауей няма.
Цитирай

Нощен режим така го има от android 9 на s9-ката ми сега и на другия ми тел който е lg също го има на android 9. Преди това не съм виждал да е имало.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-05-30, 13:21:56)eksoldier написа:  Нищо съществено за мен.
https://youtu.be/utzWt-WxKJo
Еее, ти ми уби ентусиазма с този клип. Язък за единия час, който изгубих да се мъча с VPN, за да ъпдейтна. Може да не идва, ако е само това

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Е не знам какво толкова очаквате. Виж в galaxy note 10 дойде гугъл жестовата навигация... Ама ние от коя година имаме такава?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)