Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

А, е тва последното ме отказа тотално. Иначе мазните анимации съм ги изключил отдавна...
Цитирай
Аксесоари

(2020-07-09, 23:35:07)Viiipeer написа:  Грешка! Толкова "мазно" вървят анимациите и като цяло много плавно работи, да не говорим че тъмния режим кърти.
Има подобрен интерфейс.
За записа не записва. Иконата си стои но не може да се записва
В грешка си записва си разговорите без никакви проблеми дори си ги слушам, това че не ти ги показва в разговорите е отделен въпрос и аз се чудех къде ги записва

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

След ъпдейта си записва разговорите.Потвърждавам и аз.

Huawei Mate 10 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesiko за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

И аз потвърждавам, че батерията държи по-малко. Други проблеми не съм открил още, но и аз инсталирах десетката преди няколко дни.

Живей живота си така както ти харесва на теб. Но винаги спазвай едно правило: НЕ ПРЕЧИ НА ОСТАНАЛИТЕ!
Цитирай

При мен телефона почна да върви "по-мазно" по менютата и анимациите и м, но самия телефон стана по-бавен. Батерията не съм я измервал с точност, но като усещане е за една идея по-зле.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Здравейте, исках да го върна към 9.1 през HiSuite, ама не ми връзва телефона нещо, а правя всички съвети от приложението. Някой да го е правил по друг начин?
Цитирай

Има ли ъпдейт програмата за компютъра?
Цитирай

Аз вчера я свалих от сайта им и се актуализира. Пише, че е версия 10.0.1.100

Обаче не иска да ми направи бекъп и го заебах.
Цитирай

(2020-07-12, 17:24:52)gurcayy написа:  Аз вчера я свалих от сайта им и се актуализира. Пише, че е версия 10.0.1.100

Обаче не иска да ми направи бекъп и го заебах.
същото и при мен, само дето като дам свържи телефона не иска, само заради батерията искам да го върна ,че 1 идея по бързо пада
Цитирай

Ксто включиш usb-то в началото променяш ли на transfer files? При мен по дефолт е charge only и също не се свързва, ако не го променя.
[-] 2 потребители изказват благодарност на gurcayy за това мнение:
  • eksoldier, nalu_nalu
Цитирай

Стана си, благодаря!
Цитирай

(2020-07-11, 15:02:23)vesiko написа:  След ъпдейта си записва разговорите.Потвърждавам и аз.

Здравейте,
сега проверих - записва ги наистина- само че не се показват както беше преди, може ли да ми кажете къде да ти търся.

Благодаря!
Цитирай

Колко от вас направихте връщане в начални настройки след ъпдейта?
Аз направих и телефона работи доста по-бързо от на 9.1,снима в пъти по-добре от на 9.1,батерията държи идеално,а и не загрява.
Проблема на повечето от вас не е телефона ,а мързела ви да си направите връщане и да не слагате бекъпи в които проблемите седят.
Инсталирах на чисто и лети единствено записа на разговори изчезнма,но за него не ми пука.
Аз съм изключително доволен!

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
[-] 1 потребител изказва благодарност на sunmaster за това мнение:
  • gurcayy
Цитирай

Да. След зануляване записът изчезва. За това не ми се занимава щом си работи и сега.
Цитирай

(2020-07-15, 22:58:50)sunmaster написа:  Колко от вас направихте връщане в начални настройки след ъпдейта?
Аз направих и телефона работи доста по-бързо от на 9.1,снима в пъти по-добре от на 9.1,батерията държи идеално,а и не загрява.
Проблема на повечето от вас не е телефона ,а мързела ви да си направите връщане и да не слагате бекъпи в които проблемите седят.
Инсталирах на чисто и лети единствено записа на разговори изчезнма,но за него не ми пука.
Аз съм изключително доволен!
Нещо си писал в някаква еуфория явно. Толкива разбираш, щом казваш, че камерата снима в ПЪТИ по-добре. А твърдението, че трябва да си нулираме телефоните си БЕЗ да си връщаме бекъпи, дори и не искам да го коментирам. Ползвай си там телефона и му се кефи само не ни казвай какви сме мързели.
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • nalu_nalu
Цитирай

(2020-07-16, 01:31:51)gurcayy написа:  Нещо си писал в някаква еуфория явно.  Толкива разбираш, щом казваш, че камерата снима в ПЪТИ по-добре. А твърдението, че трябва да си нулираме телефоните си БЕЗ да си връщаме бекъпи, дори и не искам да го коментирам. Ползвай си там телефона и му се кефи само не ни казвай какви сме мързели.
Явно за разлика от повечето тук имам и опита,и знанията и не мрънкам,а правя каквото е нужно. Това което съм написал е вярно на 100 процента,но на нулиран телефон и без бекъп!
Не проумявате,че правейки бекъп то в него се записва всичко заедно с проблема който имате. А бекъп от андроид стара версия на нова е равносилно на глупост и все едно не сте връщали фабрични настройки!

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай

Ти даже не осъзнаваш какви неща пишеш - да си нулираме телефоните на всеки ъпдейт без да си връщаме настройки, имейли, акаунти, снимки и т. н. Ти сериозно ли го мислиш, че наистина така трябва или просто се занасяш с нас?

И не виждам някой да се оплаква, че телефона му е станал бавен (освен единичен случай). И моят работи много по-бързо от 9.1 и батерията горе-долу се адаптира и изкарва около 30 минути по-малко от преди, което ще преглътна. Камерата не е на нивото на 9.1, но аз не снимам и не ми голям проблем.
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • nalu_nalu
Цитирай

След като ъпдейтнах до 9 не съм занулявал. Телефонът си бачка перфектно. Най-дългият период без рестарт беше 5 месеца. Накрая трябваше да го рестартирам заради една програма. Та... Това е моето виждане. Иначе при зануляване и аз не връщам бекъпи. Сега като взех note10+ си прехвърлих само файловете и смсите. Настройки, програми всичко наново си направих. A, и бекъп на nova launcher и всичко си дойде на мястото както е било с предишните ми телефони.
Цитирай

(2020-07-16, 08:11:51)gurcayy написа:  Ти даже не осъзнаваш какви неща пишеш - да си нулираме телефоните на всеки ъпдейт без да си връщаме настройки, имейли, акаунти, снимки и т. н. Ти сериозно ли го мислиш, че наистина така трябва или просто се занасяш с нас?

И не виждам някой да се оплаква, че телефона му е станал бавен (освен единичен случай). И моят работи много по-бързо от 9.1 и батерията горе-долу се адаптира и изкарва около 30 минути по-малко от преди, което ще преглътна. Камерата не е на нивото на 9.1, но аз не снимам и не ми голям проблем.
Не да не връщаш настройки и мейли а просто да качиш останалите програми отделно. Най-добре ако има някакви ядове след актуализация да се стартира на чисто не с всички останали приложения дето са били качени от преди ресет.

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-07-16, 08:11:51)gurcayy написа:  Ти даже не осъзнаваш какви неща пишеш - да си нулираме телефоните на всеки ъпдейт без да си връщаме настройки, имейли, акаунти, снимки и т. н. Ти сериозно ли го мислиш, че наистина така трябва или просто се занасяш с нас?

И не виждам някой да се оплаква, че телефона му е станал бавен (освен единичен случай). И моят работи много по-бързо от 9.1 и батерията горе-долу се адаптира и изкарва около 30 минути по-малко от преди, което ще преглътна. Камерата не е на нивото на 9.1, но аз не снимам и не ми голям проблем.
Какво да връщаш?
Синхронизираш си Гугъл фото, Гугъл профила, Хуауей облака и си записваш на компютъра песните от телефона и мелодиите или ги качваш в някой облак.
Когато върнеш фабрични просто си вкарваш профилите и всичко ти е на мястото.Относно камерата,тя снима в пъти по-добре след ъпдейта от преди него. Явно ти нямаш очи да видиш,но това не е проблем на някого освен на теб.
След като не знаеш елементарни неща от Андроид,защо си си купил смартфон,а не телефон с копчета?

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай

Къде си, ве, андроид гуру. Прави си там гимнастиките само не квалифицирай хора, които не познаваш.
Цитирай

(2020-07-16, 17:09:08)gurcayy написа:  Къде си, ве, андроид гуру. Прави си там гимнастиките само не квалифицирай хора, които не познаваш.
Какво има да ти познавам,като от коментарите ти личи,че нямаш никакво понятие от андроид и как работи. Елементарни функции на андроид не знаеш. Имаш флагман,а не го познаваш.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай

(2020-07-16, 06:07:48)sunmaster написа:  Явно за разлика от повечето тук имам и опита,и знанията и не мрънкам,а правя каквото е нужно. Това което съм написал е вярно на 100 процента,но на  нулиран телефон и без бекъп!
Не проумявате,че правейки бекъп то в него се записва всичко заедно с проблема който имате. А бекъп от андроид стара версия на нова е равносилно на глупост и все едно не сте връщали фабрични настройки!

По-голяма глупост скоро не бях чел......

(2020-07-16, 16:54:47)sunmaster написа:  Какво да връщаш?
Синхронизираш си Гугъл фото, Гугъл профила, Хуауей облака и си записваш на компютъра песните от телефона и мелодиите или ги качваш в някой облак.
Когато върнеш фабрични просто си вкарваш профилите и всичко ти е на мястото.Относно камерата,тя снима в пъти по-добре след ъпдейта от преди него. Явно ти нямаш очи да видиш,но това не е проблем на някого освен на теб.
След като не знаеш елементарни неща от Андроид,защо си си купил смартфон,а не телефон с копчета?


Я ми кажи - enlighten me как аджеба ще снима по-добре камерата след ъпдейта? Сензора ли се е ъпдейтнал, мегапискелите ли са се променили хахааххха, тотално изхвърляне е твоето изказване.... ахххахаахах. Камерата си снима точно толкова добре колкото преди, ако не дори по-лошо от преди......
Цитирай

(2020-07-16, 22:23:45)Viiipeer написа:  По-голяма глупост скоро не бях чел......



Я ми кажи - enlighten me как аджеба ще снима по-добре камерата след ъпдейта? Сензора ли се е ъпдейтнал, мегапискелите ли са се променили хахааххха, тотално изхвърляне е твоето изказване.... ахххахаахах. Камерата си снима точно толкова добре колкото преди, ако не дори по-лошо от преди......
Софтуера има по-добър драйвер за камерата и снима доста по-добре. Но ,аз се занимавам с фотография,а ти няма да усетиш разлика,ако си щракаш за фейса. Относно бекъпите,Ами щом ти е глупост не я прави и си стой с бъгав телефон или телефон с проблеми които имаш,дразнят те,но не до толкова,че да го нулираш. А като върнеш бекъп след нулиране ти пак връщаш проблемите. Аз се уча от по-разбиращите от мен,явно ти не искаш да научиш нещо ново!

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай

Върнах си се към 9.1 през HiSuite и версията има малко различия. Няма оптимизацията за игрите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)