Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

Моят е вивакомски и също няма ъпдейт. Стои си на 142
Ама и аз загубих всякакъв интерес към ъпдейти и телефона въобще
Поръчах Нот 9 и ще се блъскам там с ъпдейти и недай боже проблеми
Цитирай
Аксесоари

148 е важен, заради GPU Turbo, струва ми се че наистина има разлика. В 149 и 150 няма нищо интересно. В нощните снимки нищо съществено, 960fps пък било тотален фейк, остава да чакаме 9.0

Вечния бетатестер!
Цитирай

Бахти пробития форум. Получих предупреждение за СПАМ  във връзка със предстоящия лъжлив 960 ъпдейт. Да сте живи и здрави модераторите и екипа.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Viiipeer за това мнение:
  • rapo72
Цитирай

Как така, да не си копи/пейст нещо голямо?

Вечния бетатестер!
Цитирай

Абсолютно не.

Потребител преди мен ме попита в к'ва връзка го поствам. Изказах разочарованието в бранда и че се доверих на Huawei вместо на предишните марки които съм имал и дадох линк към фейк 960fps и това било спам.

Ами здраве да е.
Цитирай

(2018-08-20, 12:09:44)Viiipeer написа:  Абсолютно не.

Потребител преди мен ме попита в к'ва връзка го поствам. Изказах разочарованието в бранда и че се доверих на Huawei вместо на предишните марки които съм имал и дадох линк към фейк 960fps и това било спам.

Ами здраве да е.


Колега, в интерес да истината аз засякох поста ти и като отворих линка, ме прехвърли към youtube и примерен клип как работи 960. Да не би заради това да е станало така?

И за тези които са на Теленор, при мен току що пристигна .145


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на antoan12345 за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

При мен 145 се появи днес, а до снощи го нямаше. Ще го инсталирам като се прибера довечера. Апарата е от А1, ако е важно за някой.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

И аз получих 145 днес. Явно наистина идват спрямо регион, а не според държава, оператор и подобни.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2018-08-20, 13:43:35)antoan12345 написа:  

Колега, в интерес да истината аз засякох поста ти и като отворих линка, ме прехвърли към youtube и примерен клип как работи 960. Да не би заради това да е станало така?

И за тези които са на Теленор, при мен току що пристигна .145

Здравей,

Възможно е да е заради това, но ако е е лишено от пълен смисъл. И понеже съм " глобен" та нека този който е наложил наказанието да каже аджеба защо е то и какво толкоз е станало! Та нали затова е форума да се обсъждат свързани неща около телефона, ъпдейти, бъгове и т.н.?!?
Цитирай

(2018-08-20, 15:41:11)Viiipeer написа:  Здравей,

Възможно е да е заради това, но ако е е лишено от пълен смисъл. И понеже съм " глобен" та нека този който е наложил наказанието да каже адже*а защо е то и какво толкоз е станало! Та нали затова е форума да се обсъждат свързани неща около телефона, ъпдейти, бъгове и т.н.?!?

Подкрепям те колега. Видеото по мое мнение не беше нищо което може да се третира като спам. 
Дано Модераторите дадът адекватно обяснение. Стискам палци Smile
Цитирай

Аз още не съм получи 145, телефонът е BLA-L09 C432
Уж по региони, ама пак едни получават по-рано от други....

Poco F5 256/12
Цитирай

От къде ги намирате тия l09, защо по операторите са само l29?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Нзм ама беше малко прекалено с нещо като "китайски пръчки". И каква връзка имаше видеото в ютуб не знам като се има на в предвид, че всеки качва всичко там.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2018-08-20, 17:11:29)Marto.g написа:  От къде ги намирате тия l09, защо по операторите са само l29?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

От онлайн търговци в България, които са закупили телефоните от дистрибутори в страни членки на европейски съюз или поне моя е такъв, от Австрия с пълно гаранционно покритие за двете години в България.

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на SoulSurvivor за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай

@Boris.stz , @Viiipeer
Вярвам, че няма да ми се наложи да бъда по-"дипломатичен" следващият път при участието си в темата....
Постарайте се да не се случи това, моля.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

В този момент хора от Германия и Холандия се хвалят, че са получили ъпдейт 148 с GPU turbo

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

И отново ми се оправдаха твърденията.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Кои твърдения, колега?
Аз от 148 с GRU-то, не намирам по голяма производителност, но и игри не играя.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Сега ми излезе 145 и го тегля и аз.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Така, като гледам ние 8.1 андроид няма да получим, а направо 9,съдейки по тази статия https://m.gsmarena.com/huawei_will_bring...-32841.php някъде октомври-ноември, може би.

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на SoulSurvivor за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

На първо четене при 145 има около 500-600 мб повече свободен рам, спрямо 142.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

(2018-08-21, 13:52:09)SoulSurvivor написа:  Така, като гледам ние 8.1 андроид няма да получим, а направо 9,съдейки по тази статия https://m.gsmarena.com/huawei_will_bring...-32841.php някъде октомври-ноември, може би.

Ще бъде по-добре, то вече сме почти септември, а все още нямаме турбо, не че ми е притрябвал, а дори 8.1 няма и намерение скоро да дойде.

Така че, може би ще скочим на 9.0 направо.
Цитирай

То беше ясно, че няма да дойде 8.1. Ами има и 150 във f f.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз съм със 150, минах и през 149, никва разлика не намерих, и чейнджлога нищо не казва.

Вечния бетатестер!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marcus за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай

Е те не са ли само с пачове за сигурност?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 9 гост(и)