Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с приложения
#76

При мен си е по-добре от всякога.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
Аксесоари
#77

Фейсбук работи и тук. При мен нещата са други  Big Grin 
Явно няма да се махне проблема с нотификациите на приложенията на преден и заден план.
При мен понякога екрана пресветва, като отивам на начален екран. Забелязах го специално при фейсбук и при чистене на отворените приложения. 
Преди малко го отключвам и той сам се заключи. 

Качвам една връзка с видео и за друго нещо.  https://youtu.be/8bJHZhSKBW8
Цитирай
#78

Аз имам проблем при пращане на файл чрез NFS телефона забива и се рестартира някой има ли такъв проблем

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#79

(2018-02-16, 13:03:04)Gosho223 написа:  Аз имам проблем при пращане на файл чрез NFS телефона забива и се рестартира някой има ли такъв проблем

Днес ще пробвам, че ми стана интересно. Не съм пращал още през NFC. 
Но днес имах леки затруднения с закачването с блутут.
Цитирай
#80

Здравейте,
Имам телефона от около месец и съм повече от доволен. Батерията кърти - при постояно използване држи 24 часа, при по - слабо - 48 часа; камерата за моите нужди, а именно обикновени снимки, е повече от перфектна. Обаче имам едни проблем, когато се опитам да отворя файлове във формат. pdf ми изписва: "Файлът не може да се отвори". Изтеглих си adobe-то, но проблемът продължава. Някакви идеи дали имте?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI Mate 10Prof(fesion)al
Цитирай
#81

Пробвай с WPS Office. Принципно е едно от най-добрите решения за работа с документи.
Цитирай
#82

+1 за WPS Office. Много добра програма.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#83

Или OfficeSuite, но е платена, излекувана от руснаците.


Sent from my LEX720 using Tapatalk
Цитирай
#84

Аз нямам такива програми и пак си отварям pdf.Да не си задал ръчно да се отварят със някоя програма,която не ги поддържа?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#85

Здравейте, на мен пък ми липсва функция от S3 и LG G3 , а именно да следи кога гледаш екрана и да не го изгася, много е удобно. Не мога да повярвам че го няма...
Цитирай
#86

(2018-02-17, 17:37:51)nanobanano написа:  Аз нямам такива програми и пак си отварям pdf.Да не си задал ръчно да се отварят със някоя програма,която не ги поддържа?
Ами не, най - странното е, че само фактурата от сйта на виваком не ми отваря. Нещо там е проблемно. Сега пробвах с други .pdf и става.
Мерси все пак за предложенията.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI Mate 10Prof(fesion)al
Цитирай
#87

Отново молба, моля кажете програма която да за записва безпроблемно разговорите ми. От близо 200 в Google Play тествах около 50 без успех. "Total Recall"работи около 2-5 дни и след това спира да записва разговорите, иначе с предишния ми телефон Galaxy s4 е безпроблемна, Мерси предварително.
Цитирай
#88

Просто направи така че Total recal да е на ръчен режим в управлението на приложенията, че на автоматичен телефона го килва.

Oneplus  ваучер припокупка
Цитирай
#89

(2018-02-19, 20:14:39)beby78 написа:  Отново молба, моля кажете програма която да за записва безпроблемно разговорите ми. От близо 200 в Google Play тествах около 50 без успех. "Total Recall"работи около 2-5 дни и след това спира да записва разговорите, иначе с предишния ми телефон Galaxy s4 е безпроблемна, Мерси предварително.
Аз използвам ACR. Върши ми много добра работа.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI Mate 10Prof(fesion)al
Цитирай
#90

Да попитам от любопитство, за какво записвате разговорите???

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#91

(2018-02-20, 08:52:31)doktorra написа:  Да попитам от любопитство, за какво записвате разговорите???

Ако някой ти направи поръчка за 20 артикула по телефона и не ти се пише в тефтефтер ....

Oneplus  ваучер припокупка
Цитирай
#92

(2018-02-20, 08:52:31)doktorra написа:  Да попитам от любопитство, за какво записвате разговорите???
Ами например като се диктуват адреси или имена, е по - лесно да се запише разговора, отколкото в движение да се търсят химикалки и листа в претъпкания градски транспорт.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI Mate 10Prof(fesion)al
Цитирай
#93

Ползвам платената версия на тази програма за запис и съм много доволен. След като минах на LG G4 и липсваше вграден запис на разговор ми се наложи купуването на качествена програма щото както сами сте се убедили всичко безплатно е боклук в магазина. Вие си преценявайте. Вече трета година съм с тва приложение. В рамките на една година можеш да прехвърлиш лиценза на 5 различни телефона. В момента ползвам програмата на P9+ и записвам всичко с идеално качество. https://play.google.com/store/apps/detai...t.recorder Безплатната версия мисля, че нямаше автоматичен запис на разговор. Доколкото помня имаше и пробен период, може и да се бъркам...
Цитирай
#94

Acr и аз ползвам. Много е добра върши ми работа.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#95

Имам един проблем, блутут в колата ми е от 2005г. Има опция да синхронизира контактите ми от телефона, но като му вкарам 1700 контакта и устройството буквално се задръства и започва да работи бавно и понякога блокира перманентно. Затова съм изключил опцията за достъп до контактите ми, но това не мирясва и всеки път като запаля ми излиза съобщение че хендсфрито иска достъп до контактите ми, не е голямо чудо, но ми досажда. Има ли опция това да се спре перманентно, ако му спра само нотификацията май ще спра за всяка блутут връзка.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай
#96

Забелязах, че Google Photos показва по-детайлно снимките от стоковото приложение.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#97

Някой да помогне с името на фабричната клавиатура и от къде да я изтегля. Търсех я сега и я няма при мен, което ми е супер странно.
Трябва ми да обясня нещо на поредния нов доволен собственик на апаратчето.
Цитирай
#98

SwiftKey keyboard има я в плей стора.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#99

(2018-03-13, 18:22:52)boris.stz написа:  SwiftKey keyboard има я в плей стора.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Благодаря. Аз съм с нея, значи аз нещо съм се объркала тотално. Мислех, че ползвам една друга пак с подобно име.
Цитирай

Когато избирате някой със снимка показва ли ви снимката или се вижда размазано на заден фон.
При входящо повикване няма проблем.

Samsung Galaxy S4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)