Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с приложения

Днес звънях да проверя какво става,казаха че телефона е готов и днес или утре ще ми бъде изпратен.Като попитах какво му е имало казаха,че му е сменена основната платка!Много странно,да му изгори нещо по основната платка още първия ден.За сега само добри отзиви за сервиза,за една седмица отремонтиран телефон.Дано дойде до събота и всичко вече да си му работи.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
Аксесоари

Мисля че модератора трябва да ми премести мненията в отделна тема,подобна на тази в П20/П20 про " P20 - батерията Sad " !В началото писах тук,защото мислех че е проблем с приложението Камера,но проблема е в самия телефон.
Резултат:
Куриера донесе телефона и ми одари колата докато се мъчеше да паркира пред къщи,но както и да е!Взех телефона,включих го,всичко работи.Отново се актуализира известно време,после настройки,профили и т.н.Включих камерата,направих една снимка и тя пак блокира!Върнах фабрични настройки и нищо,същата ситуация!Утре ще звъня да идват да го вземат,но този път изрично ще настоявам да ми го сменят с нов.Написах и имейл и описах всичко от началото на сагата до сега,като и там написах че настоявам да го сменят с нов в най-кратък срок!Ще видим какво ще стане....

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

Явно нямаш късмет Smile Иначе в гаранционната карта какво пише, че са сменили?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Основната платка!И наистина е сменена,защото телефона е с 2 нови IMEI ,в началото си мислех,че проблема е в обновлението на софтуера до версия 150,но ско е така и други с тази версия щяха да се оплакват от камерата,а и в сервиза е минал диагностика и щом му е сменено дъното,значи е имало нещо изгоряло!Обаче проблема не се реши!

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

Важното е, че правят нещо за да решат проблема. Не се отчайвай

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2018-10-07, 14:58:06)pi6ligara написа:  Основната платка!И наистина е сменена,защото телефона е с 2 нови IMEI ,в началото си мислех,че проблема е в обновлението на софтуера до версия 150,но ско е така и други с тази версия щяха да се оплакват от камерата,а и в сервиза е минал диагностика и щом му е сменено дъното,значи е имало нещо изгоряло!Обаче проблема не се реши!

Колега, съжалявам за проблемите които имаш. Но явно наистина не си случил на бройка. Телефона е перфектен!
Цитирай

(2018-10-07, 15:13:50)nanobanano написа:  Важното е, че правят нещо за да решат проблема. Не се отчайвай

Не се отчайвам колега,сервиза и обслужването са перфектни,за една седмица отиде,сменили са му платката и се върна.Просто самия апарат е нещо дефектен и това е.Само се надявам да не почнат да се лигавят като и кажа,че искам да го сменят,защото според мен вече няма какво повече да му се ремонтират.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

Днес ми върнаха телефона,сменили са камерата и нещо, което разчитам като СОП или СОИ, не знам, написано е много грозно.За половин ден всичко си работи, да се надяваме и така да си остане.Един въпрос имам, на старото ми LG G4 на Месинджъра в настройките имах опция да си и ключа звука на известията и да е само на вибрация,тук на Мента не намерих такава, а много ме дразни, ако някой знае лек да помага ?.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

Така е при мен. [Изображение: 7aaa42b3e71fd66456110a841bcab1ad.jpg][Изображение: 39e9a6b9d0e8a7af0d19cb36ba98e680.jpg]

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Точно, но на Notification sound никъде няма опция да го оставиш на вибрация.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

А ти искаш само месенджера ли? Май не може на хуавейте... На самсуг може.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

За обажданията в месинджъра има без звук, а за съобщенията слагам на този сигнал и все едно е без звук
   
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2018-10-24, 19:48:52)nastykb написа:  А ти искаш само месенджера ли? Май не може на хуавейте... На самсуг може.

Huawei Mate 10

Май наистина не може, или поне аз не го намирам,жалко  Bu !

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

Пробвай, както ти казах-върши работа

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2018-10-24, 20:31:48)nanobanano написа:  Пробвай, както ти казах-върши работа

Пробвал съм, но аз искам да си е на вибрация, а не все едно е на вибрация, когато е на вибрация го и се сещам в джоба си.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

Че той си е на вибрация, кой ти каза че не е.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2018-10-24, 20:59:47)nanobanano написа:  Че той си е на вибрация, кой ти каза че не е.

Ами при мен си е само на звук, какъвто и звук да избера няма вибрация, когато някой ми пише.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

При мен има вибрация

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Google Lens работи ли за нашият модел, че нещо не мога да го подкарам?

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Аз даже не съм го намерил в гугъл плей да го пробвам. Пиша google lens и други резултати получавам, а искам и аз да го пробвам.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Ами то вече го няма там. Имплементирали са го в гугъл фото, но
не знам как се пуска и дали изобщо работи за България???
Имам иконката му на телефона си и като я стартирам ми изписва
да го сваля. Влизам да го свалям и ме пренасочва директно към
гугъл фото и до тук! Търся по настройките в гугъл фото но нищо
не намирам как да го пусна.........

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Има го. Пуснете си го през гугъл асистънса.Казвате "гугъл ленс"
       

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

А тоя асистънс за да го подкараме на английски кой език да променим? [Изображение: b7d69542ee57e4e9375c2ac0954d5317.jpg][Изображение: 8daf22f47cc444de3dfe2ca2d90fd39f.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

(2018-11-02, 15:14:34)doktorra написа:  А тоя асистънс за да го подкараме на английски кой език да променим? [Изображение: b7d69542ee57e4e9375c2ac0954d5317.jpg][Изображение: 8daf22f47cc444de3dfe2ca2d90fd39f.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

[Изображение: 3f01a4f3353ba5d5918348084b510c60.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Езика на телефона от системните настройки

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

(2018-11-02, 15:26:21)nanobanano написа:  Езика на телефона от системните настройки

Тръгна! Това означава ли, че трябва да ползваме телефона с английски
език на менютата в настройките?

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)