Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / Ъпдейт

Значи си стоя на 9.2.2 Още един въпрос....забелязах че след ъпдейта до 9.2.2 и последвалия го хард ресет ми липсва стоковия браузър на MIUI. Някой ще потвърди ли липсата му или е някакъв бъг при мен

xiaomi 13
Цитирай
Аксесоари

Не трябва да липсва. Поне при мен не е липсвал. Махни си отметките за автоматично ъпдейтване, че някоя сутрин ще се събудиш и тела ще е с Орео.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

А къде са тия отметки, че нещо не вдявам. Идвам от самсунг и малко адаптация ми трябва. Браузаъра е тук , просто не съм го видял. Преди си беше най долу в таск бара а сега след ресета е на втория панел. Интересното е че в таск бара по подразбиране е Хром.

xiaomi 13
Цитирай

В ъпдейтъра натискаш горе в дясно на трите точки и там има опция за известия и автоматични обновявания
Цитирай

Нов ъпдейт!
[Изображение: e499524d26ba2536368fa773a66cad0d.jpg]
Цитирай

Ами, като няма Miui 10, има претоплена манджа. Дано поне не е като 9.5.6, където манджата беше телефона след 5 мин ползване. Изобщо няма да ъпдейтвам и да правя упражненията с рутването след това отново. Ако има положителни отзиви може и да се замисля.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Ти записа ли се за бета тестер на MIUI 10? Според мен не си се, а съм забелязъл че постоянно хулиш марката в случая обаче без причина. Свалям го поблема е, че съм на място с много лош wifi и ще се забави.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Да, записах се. Но не се класирах явно.
Уж 10ката беше спряна за Ми6, сега чета че ще има. И не хуля, просто съм реалист. Има разлика. Wink
А пък ако ти кажеш, че с 9.5.6 не грее като печка не знам. Не се оплаквам само аз, чета какво става и по света. Wink ?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Не мога да кажа нищо за 9.5.6, защото не ползвам телефона със стейбъл ром, а само с девелепър. С последния 8.4.24(преди 10) наистина телефона беше малко по-топъл, но в никакъв случай като печка.
Цитирай

Десятката е "спряна" само за днешния ъпдейт. Вероятно е бил бъгав.
Другата седмица може да има
Цитирай

Не е спряна редактираха новината просто забавиха ъпдейта с 1 ден, вместо вчера го пуснаха днес.
Цитирай

винаги петъчния ъпдейт е с дата от четвъртък Smile
Иначе да. Пуснали са го фикснат явно
Цитирай

(2018-06-15, 15:18:10)suffer написа:  винаги петъчния ъпдейт е с дата от четвъртък Smile

Нямах това в предвид в чата на затворената бета група QQ вчера още почнаха да качват скрийншотове, от микс 2 и 2с. Модератор написа, че за ми6 ще се забави и така го пуснаха днес. По принцип ъпдейтите за затворената бета са във вторник и четвъртък, но мисля че знаеш  Wink
Цитирай

ти си бета тестерът. Не мога да споря Smile
Извинявай
Цитирай

Тъй като не се класирах за бета тестер нямах шанс да сложа MIUI 10. Ама изнамерих линк, сложих го и сега ще гледам за какво става въпрос. На първо четене - съвсем се оляха. Ми то вече все едно съм с айфон. И преди имаше не малко общи неща, ама сега съвсем. Smile)

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Имате ли информция кога ще е наличен global dev за некласиралите се за затворената бета?
В момента съм с MIUI 9 Global 8.4.19 Beta

Motorola Defy Plus -> Galaxy NEXUS -> Motorola Moto G 16GB -> Nexus 5 -> Xiaomi Mi 4W 16GB  -> Xiaomi Mi6 6/64
Цитирай

http://bigota.d.miui.com/8.6.14/miui_MI6...4d_8.0.zip

Дърпай докато не са го затрили. Smile)

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Не смятам, че ще му даде да го инсталира без ТWRP...
A за iOS изгледа: Това е основната идея на MIUI - да изглежда като iPhone, но да е много по-добро и функционално. Винаги можеш да смениш с друга тема или друг Launcher. Toва пък е плюса на Андроид - Персонализацията. Също е голям плюс и на MIUI Smile
Цитирай

Не дава през TWRP. С XiaoMi Tool инсталирах аз без проблем.
Но след това се опитах да рутна с маджиск и нещо заби, та всичките упражнения на ново...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

e, ако е China dev.. Не виждам смисъл от магиск, при условие че си има вграден руут в Security - Permissions
Цитирай

Това е Global beta, за която явно и 'колегата' не се е класирал и не намирам да има вграден руут, или не го виждам

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Явно не съм доразбрал Smile
Само на China dev има вграден руут.
Ти си действай с Магиск или СУпер Су, което работи на ОРЕО
Цитирай

Според мен не бързайте да го слагате това е първа бета и си има доста трески за дялане. Всяка нова бета почва с проблем с ноутификаците особено тези на заключен екран, не знам защо винаги им е толкова трудно. Батерията иначе се държи добре за сега. Като цяло MIUI 10 не е нищо особено повече е като тема на 9, рисънт апс сега ми е много по-неудобен. Също няма и име на операторите в ноутификейшън бара само сигнала показва, не знам дали ще го оправят това, защото мисля че е заради ночовете, но ще видим.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

Обсъждате ли ги тия неща, там в затворената група? Аз пускам репорти на това, което виждам, вече пуснах за това, че липсва името на оператора, може да се вижда само на заключен екран, фейсбука постоянно крашва и за около 20 мин човъркане това забелязах. Иначе в сравнение с 9 и аз не виждам някаква разлика, дори не ми се струва и по-бърз, а се твърдеше, че ще е така.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
[-] 1 потребител изказва благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • a5545ka
Цитирай

Е то само това се обсъжда разни бъгове и проблеми. Имаче нямам проблеми с фейсбук трий кеш и дата и пробвай пак.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)