Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / Ъпдейт

Аз все още си стоя на 9ката с ЕУ ром 8.5.8.
Но, като излезе стабилния, би трябвало и ЕУ да му направят порт... тогава вече ще се пробва.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
Аксесоари

Сложих стабилния eu rom, базиран на мяу10. Ако няма някакви бъгове, смятам да приключвам с ъпдейтите за няколко месеца, че бактисах вече с тия тъпотии.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Те ще ти идват ОТА тепърва Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • , Be6i4
Цитирай

Има налична актуализация за Глобалната версия![Изображение: 15a3a55ffa7545b072f638b7a504b615.jpg]

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на predator_v_bg за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Аз съм с китайската от три дни V10.0.1.0.OCACNFH. Държи много добре.

Galaxy S10e

Цитирай

Някой, ако ще слага стабилната глобална 10ка, нека напише малко отзиви след това.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Ето ви един Линк Miui 10 mi6 на който не му се чака може да го пробва аз си го изтеглих работи при мен. Проблема с Bluetooth вече го нямам нова визия и селфи камерата вече има портрет режим

Redmi Note 8PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на brmkiller за това мнение:
  • valentin1985
Цитирай

От вчера съм с него и нямам никакви забележки. Преди това бях с eu РОМ-а , не знам на какво се дължеше, но с него телефона беше адски муден. Може би, да се е омазало нещо, защото сега нещата са коренно различни.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ъпдейта до МИУИ10 чупи ли руута?
Ако да, има ли вече TWRP и Magisk за 10ката?

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай

Каквото ти е работило на 9ката с Орео, трябва да може да работи и на десятката.
Ъпдейта винаги маха руута
Цитирай

(2018-09-15, 15:54:31)predator_v_bg написа:  От вчера съм с него и нямам никакви забележки. Преди това бях с eu РОМ-а , не знам на какво се дължеше, но с него телефона беше адски муден. Може би, да се е омазало нещо, защото сега нещата са коренно различни.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Откъм батерия как се държи?

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай

От форума на шаоми пишат разнопосочни мнения за батерията. Някой казват, че живота се подобрява. Други, че има дрейн и като цяло е по-зле. Както тук, хората правят по 8-10 часа sot, аз едвам вързвам 5 хаха.
Днес някакъв индивид даже писал за проблем, излязло му съобщение, че температурата е много ниска и може да се изключи апарата. А темп била -31 градуса /да, минус триесе и един/ , или поне така е пишело. Тя чак умряла от студ.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Малкото часове обикновено са свързани само с ползване на мобилен интернет и лош обхват. И след това нещо, което държи телефона буден
Цитирай

Обхвата ми е пълен винаги. Поне във Варна не съм срещал място с лош сигнал /виваком/. Тия часове ги правя на wi-fi, стигал съм до 5:30/40. Ама го няма онова, кога направих над 8 часа, отново само на wi-fi. Тогава беше и на 3G, че в САЩ май не поддържаше техните 4G честоти.
Телефона е с рут, спрени са реклами, спрени са доста други неща, по показанията не се вижда нещо, което да го буди, но това си е реалността. Не ми се занимава в момента, след време ще кача глабалната стабилна да видя как ще е, но си мисля, че няма да има промяна. Даже се замислям за смяна на батерията, но някак не вярвам тази да е прецакана. Още малко ще го 'търкалям' и може би ще сменя, проблема е, че не знам с какво. Май само Самсунг /и Сони/ останаха с апарати без ноч, а хич не ми се иска да е от тази марка. Но пък не искам и такава вежда. Може пък Сони да изкарат компактна версия и на XZ3, а дано.
П.П. Извинявам се за отклонението.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

При мен пада по-бързо като играя игри
Цитирай

(2018-09-14, 13:14:30)MapTo_D написа:  Някой, ако ще слага стабилната глобална 10ка, нека напише малко отзиви след това.
При мен звука от слушалката при разговор пак отиде по дяволите ,чета че тоя проблем го има при Global .Просто не им пука за Европейската версия и е цинично да не правят update вече седмица.Иначе трудно се свиква с новите икони на нотификациите,другото общо взето ми допада.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ахаа. На мен също ми се струва, че звука при разговор е осезаемо по-тих, даже гледам да не е намален случайно, но не е. Явно е поредния бъг. Ще го репортна сега. Аз съм с мяу 10, еу стабилен ром.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

При мен не е осезаемо,а направо невъзможно да се чуе нещо,освен ако съм в изолатор.Иначе на високоговорител работи идеално,слушалки също,блутуут пак.Аз направих репорт също,надявам се скоро да се оправи,ако не ще се връщам на 9...

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Мега доволен съм! Батерията държи повече.
Какво те интересува по-специално (ce4ko)?

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Проблема с тихия звук по време на разговор го има много отдавна още от както се появи първия бета MIUI10. Не знам защо не го оправят толкова време. Аз никога не съм имал подобен проблем просто споделям как някои хора се оплакват отдавна. Батерията като цяло с MIUI 10 е същата като при 9 аз ползвам само global developer rom. Аз не правя по 8 часа екран(правил съм), а правя по 3,5-4 часа екран средно на място с лош обхват и доста говорене. В края на деня съм на около 25-30%, което ме устройва идеално.

        [Изображение: androidbg.png]             
[-] 1 потребител изказва благодарност на Friz за това мнение:
  • koprio
Цитирай

Решението на проблема при мен дойде след твърде тривиална проверка.И струваше точно 3.53 лв.Четка за зъби 1 бр,медицински спирт и игла(най-тънката).Натопих четката,изтръсках я,почистих решетката на микрофона.След 3 мин разкисване звука беше идеален.Просто тази решетка е супер ситна и твърда и поема всичко що е прах и финни частици.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Сложих и аз 10ката и поне визуално изглежда доста по-бърз и гладък. Нямам новата камера? Само при мен ли е така? Не трябваше ли да се появи камерата с AI? Отново около 10 процента дрейн за 1 нощ с пуснати всички боклуци Smile

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай

камерата с AI очаквай само при обявените с AI телефони:
Микс 2s, mi 8, Redmi note 5, Poco...
Всички останали ще имат просто преден портрет, заден портрет за телефоните с една камера.
Цитирай

(2018-10-12, 09:10:44)ce4ko написа:  Сложих и аз 10ката и поне визуално изглежда доста по-бърз и гладък. Нямам новата камера? Само при мен ли е така? Не трябваше ли да се появи камерата с AI? Отново около 10 процента дрейн за 1 нощ с пуснати всички боклуци Smile

За AI @suffer ти отговори за батерията на мен ми пада 2-3% през нощта със спрени мобилни данни и wi-fi нищо повече.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

Ами така е, с пуснати мобилни и wi-fi батерията си пада сериозно докато се спи, умряла работа. Ако ги спреш пак пада, но да речем на половина, ако с пуснати 'боклуци' пада 8-10, с изключени такива около 4-5%. Явно няма оправия.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)