Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / Ъпдейт
#76

Да ъпдейтвам ли, или отново да изчакам малко да видя отзиви? Пооправени ли са нещата?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
Аксесоари
#77

За мен доста неща са оправени! Единствено са премахнали апа за темите, но има решение!
Цитирай
#78

Как за бъгавата 9.2.3.0 ме избраха рано рано, а сега за оправената версия, не идва ъпдейта... Big Grin

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
#79

И при мен дойде ъпдейта. Тая вечер ще го пусна, дано вече всичко да работи добре. С този ъпдейт дали се минава на Андроид 8.1?
Цитирай
#80

Не.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#81

Ъпдейтнах аз. Доста загря по едно време телефона и 10% батерия заминаха много бързо. Дали да не му набия едни фабрични настройки? Май първо ще изчакам да изгасне, ще го заредя и след това ще гледам как се държи.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#82

Колега, никога не оставяй телефона да изгасне! Така прецакваш живота на батерията!
Цитирай
#83

Колега, нашия си живот се прецаква, а да ми пука за тоя на батерията - едва ли. Big Grin Все пак не ходя със зарядно в джоба, случва се да изгасне. Не съм забелязал да съм имал проблем с някой от апаратите ми до сега. Wink

Върнах фабрични настройки, снощи батерията продължи да пада доста бързо, за малко повече от 6 часа падна с над 10%. Ще го видя сега как се държи.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#84

Отново проблеми с новия ъпдейт. Тази сутрин реших да си пусна ъпдейта и видях, че е махнат. Четох във форума на miui, много негативни мнения, повечето проложения не работят. Явно ще почакаме още.
Цитирай
#85

До този момент, не забелязвам нещо, което да не работи! При батерията, също нямам проблем. Имам над 5 часа екран и оставащи 45%
Цитирай
#86

Здравейте, виждам че новата версия 9.2.3.0 stable се е свалила при мен и според текста щял да се update-не рано утре сутринта. Мога ли да спра това от някоя настройка, рових обаче не успях да открия?[Изображение: 24cb169566ee99d3b9e95c1551ae97b1.jpg]

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Now - Xiaomi Mi6 / Nexus 7 2012
OLD -  Xperia Neo V / Xperia M4 Aqua / Xperia V 
Цитирай
#87

След ъпдейта, 'тапета' на заключен екран е само един, какъвто си сложиш. Преди това имаше някаква настройка, с която се въртяха 12-15 картинки през определено време. Тази опция заедно с темите ли си е заминала или?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#88

navigator_ : Опитай горе 3-те точки, Автоматична актуализация - там имаше изключване на автоматично инсталиране.
Цитирай
#89

(2018-03-24, 17:55:11)MapTo_D написа:  След ъпдейта, 'тапета' на заключен екран е само един, какъвто си сложиш. Преди това имаше някаква настройка, с която се въртяха 12-15 картинки през определено време. Тази опция заедно с темите ли си е заминала или?
Да колега, но ако смениш региона на Индия, се появяват и темите и картините на заключен екран!
Цитирай
#90

След като върнах фабрични настройки, батерията заспа. За 7 часа през нощта не е паднала с нито един процент! Уау! Това съм го виждал само на iPhone. Не виждам някакви сериозни бъгове за сега, няма приложение, което да не ми работи или да крашва.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#91

(2018-03-25, 10:55:41)MapTo_D написа:  Върнах фабрични настройки, снощи батерията продължи да пада доста бързо, за малко повече от 6 часа падна с над 10%. Ще го видя сега как се държи.




След като върнах фабрични настройки, батерията заспа. За 7 часа през нощта не е паднала с нито един процент! Уау! Това съм го виждал само на iPhone. Не виждам някакви сериозни бъгове за сега, няма приложение, което да не ми работи или да крашва.

Какво се промени, че батерията спря да пада?

xiaomi 12X 
xiaomi MI6
lenovo zuk Z2
Цитирай
#92

С версията 8.5.2.0 и всичко си работи нормално, само дето много ток ми се изпарява докато не ползвам телефона. Някой би ли направил няколко аналогични скрийншота с версията 9.5.3.0

                     


Прикачени файлове Миниатюри
   

xiaomi 12X 
xiaomi MI6
lenovo zuk Z2
Цитирай
#93

Не мога да кача нищо през браузъра като избера папките през камерата няма проблем но с файл мениджъра крашва с 9.5.3 пробвах с ресет но уви

Redmi Note 8PRO
Цитирай
#94

Може да е от българския
Цитирай
#95

Английски същата работа "Android system has stopped"

Redmi Note 8PRO
Цитирай
#96

И през двата браузера?
Цитирай
#97

(2018-03-30, 06:56:21)suffer написа:  И през двата браузера?

Да през двата браузера

Redmi Note 8PRO
Цитирай
#98

много ми се иска да имам Орео, за да мога да ти кажа, повече, но ми звучи като бъг в андроид 8
Цитирай
#99

Това го качих през хром(бета) без да крашва с Global Dev 8.3.22. Нека някой със стабилния да пробва. Дал ли си необходимите разрешения на браузъра?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И при мен крашва /фабричния браузър/, като се опитам да кача някакъв файл. С глобал стейбъл съм...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)