Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / Ъпдейт

Това е през стоковия браузър, явно проблема е само в стабилния ром. Пускайте репорт.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари

(2018-03-30, 08:40:05)Friz написа:  Това е през стоковия браузър, явно проблема е само в стоковия ром. Пускайте репорт.

Аз съм с Chrome65.0.3325.109 и тази крашва miui 9.5.3.0

Redmi Note 8PRO
Цитирай

Имах в предвид, че проблема е в Global stable 9.5.3 редактирах си поста. С последния Global dev ром няма проблем.
Цитирай

Така. Аз пък забелязвам обратното, когато не се използва телефона батерията почти не пада /една вечер дори не беше паднала с процент за 7 часа, но е единичен случай!/, но когато се ползва заминава доста бързо. За 12 часа на батерия имам 4 часа дисплей и съм на 12%. Чак не мога да си обясня, как аджеба преди 6-7 месеца за същото време на батерия имах над 8 часа дисплей!? Това със сигурност го предпочитам, при все че се губеха 7-8% докато спиш... Сега като го махна от зарядно на 100% и след по-малко от 2 минути вече е на 99%, с всеки друг телефон до сега не се е случвало такова нещо. Няма пълно щастие с тия ъпдейти еййй Big Grin

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Значи с право съм намразил ъпдейтите. Нищо няма да актуализирам. Благодаря за информацията.

xiaomi 12X 
xiaomi MI6
lenovo zuk Z2
Цитирай

@марто ди
Направи си хард ресет, при мен така се получи на предния ъпдейт, мислех че е зле, батерията заминаваше. Като го ресетнах се оправи. И аз чакам този ъпдейт 9.5....

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай

Направил съм ресет. След него се подобриха нещата, най-вече, когато не се използва апарата. Но като започнеш да правиш нещо и си заминава бързо. Сега чета, че може да е от оператора. Аз съм на Вива, ще сложа някоя друга карта, ей така за проба, да видя какво ще се случи.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Не идва ъпдейт и това си е... Може ли да се свали от някъде 9.5.3. гледам, че има Choose update package в update менюто... Тая 9.2.3 вече не се издържа...

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай

http://bigota.d.miui.com/V9.5.3.0.OCACNF...d1_8.0.zip
Цитирай

Във Варна. Днес съм с карта на Теленор. Изписва ми 4G+, с картата на Вива никога не съм го виждал. Съответно и скоростта е доста по-добра. Във Вива предполагам е проблема? Какво ми се хвалят с най-бързата мрежа?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Аз изключих за проба Вивакомската карта и нещата драстично се промениха.

         

xiaomi 12X 
xiaomi MI6
lenovo zuk Z2
Цитирай

(2018-04-02, 09:48:44)suffer написа:  http://bigota.d.miui.com/V9.5.3.0.OCACNF...d1_8.0.zip
Не стана така.. [Изображение: b555b202bfce784f2174e9e708415f60.jpg]

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай

вероятно ще стане през twrp
Цитирай

(2018-04-02, 10:58:44)MapTo_D написа:  Във Варна. Днес съм с карта на Теленор. Изписва ми 4G+, с картата на Вива никога не съм го виждал. Съответно и скоростта е доста по-добра. Във Вива предполагам е проблема? Какво ми се хвалят с най-бързата мрежа  
          Може и от картата да е или да  не  си бил в обхват по време на теста . На мен ми изписва LTE  и скоростта е супер
Цитирай

Телефона пренощува с изключена Вивакомска карта, няма загуба на нито един процент ток. Някой може ли да го обясни това?

xiaomi 12X 
xiaomi MI6
lenovo zuk Z2
Цитирай

Доста са се подобрили нещата при теб. Аз с картата на теленор не виждам фрапираща разлика, около 40-50 мин направих повече sot и толкова...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

(2018-04-03, 05:51:20)nikola neikov написа:  Телефона пренощува с изключена Вивакомска карта, няма загуба на нито един процент ток. Някой може ли да го обясни това?

дефектна ти е картата или нямаш хубав обхват
Цитирай

Не знам какво да правя вече, вдигам ръце. Батерията я изкара 4 часа sot, я не. Пълен смях, че аз със старата Ми4-ка правех по над 5 часа след 18 месеца ползване.
Онази вечер някакъв брутален дрейн - 40% изчезнаха за 6-7 часа. Гледам какво го е точило - всичко изглежда в норми, не е бил 'буден' от нещо. Тази вечер - 'скромните' 9% дадоха фира. Ще минавам май отново на iphone, там поне такива изгъзици нямаше. Лягам си на 87%, събуждам се на 87%...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

С моето xiaomi и аз съм така, най много 1% да загубя
Цитирай

(2018-04-06, 07:50:15)MapTo_D написа:  Ще минавам май отново на iphone, там поне такива изг*зици нямаше. Лягам си на 87%, събуждам се на 87%...

Преди седмица обнових Iphone 6 до 11.3 (в DFU с настройка като нов)
, за 24 часа пада с 8% в самолетен режим за да избегна фактора GSM мрежа. Не е по темата, ама това с айфона ме развесели.
П.П.
Жената със седмицата пък си ходи със зарядното.
Цитирай

Не знам колко те е развеселило, ама аз такива загуби на батерия докато спя съм нямал никога. На колкото % легна, на толкова го заварвах като се събудя. Това, че ви ходих със зарядно в джоба е вярно, това беше и причината да започна да купувам андроид устройства, ама в сегашната ситуация с моя Ми6 не виждам някаква разлика, ранния след обед е закачен за зарядното. Дано си оправят бакиите с тъпите ъпдейти, не само да пускат телефони на килограм.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Трябва да имаш някаква хигиена на инсталираните приложения не може какво ти падне да слагаш и после има дрейн. Тия 40% през нощта е почти сигурно, че някое приложение ги прави. Почни да махаш инсталираните приложения отзад напред и ще разбереш кое го прави.
Цитирай

Не съм инсталирал приложения от месеци. Много ме кефи, как си съчинявате някакви неща, без да знаете какво-що. Хигиена, да инсталираш каквото ти падне, а пък то нищо общо. Със същите тия приложения правех 8+ часа sot, сега 4-5. Единственото ново, са куците ъпдейти. Wink

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Нали знаеш, че не си единствен с въпросните ъпдейти, за сметка на това си единствен с такъв проблем. Та за това ти препоръчвам да си прегледаш приложенията.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

А някога да се сте чували случайно, че батериите също имат жизнен цикъл?

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)