Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Това много ми харесва! Супер ще е горе да ми останат на черен фон часовника, батерия, сигнал и нотификации. Долната част да си се ползва все едно е отделен екран.

Choosing...
Цитирай
Аксесоари

(2018-04-26, 11:38:22)GH0STFACE написа:  Смешно или не, опцията ще се казва "New Second Screen" (б.р. Нов втори екран)...
Баш си е нов втори екран, само камерата и сензорите са преместени в средата.
Знаех си, че LG ще го измислят най-добре, тъй като имат опит с V10 и V20.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

В крайна сметка в този форум има доста хора, които не са толкова наясно, колкото си мислят, но не се учудвам и аз, че точно LG ще го направят по най-практичния начин - все пак те го започнаха това.

Относно сравнението с V30 е малко тъпо, ако е по-бърз, защото пък ThinQ версията е само с няколко месеца по-млада от G7, а излиза, че ще е по-слаб (като в този случай тези думи не са и съвсем подходящи), но това им е дългогодишната игра тип "V серия от миналата година спрямо G серия от тази година".

Ако допреди изрязаният диспей беше екстра на V серията, то сега е обратното.
Цитирай

LG G7 ThinQ с акцент върху аудиото

Във време, когато производителите премахват жака за слушалки, LG обяви няколко нови функции, които ще се появят в предстоящия G7 ThinQ .

Какви са новите функции?

Първата е нещо, което компанията нарича Boombox Speaker. Предполага се, че високоговорителя увеличава нивото на звука с повече от 6dB, а баса ще е 2 пъти по-силен. Компанията е поставила така високоговорителя, че той да използва пространството вътре в телефона като резонансна камера.
[Изображение: LG-G7-ThinQ-Boombox-Speaker1600.jpg]

Втората функция е DTS: X 3D съраунд звук. DTS ще създаде завладяващ, 3D съраунд звук в слушалките както за музика, така и за филми.

Третата функция е Hi-Fi Quad DAC.

И накрая, LG отбелязва, че G7 ще поддържа MQA формат, който поддържа високо качество на звука, но заема малко място.
https://www.phonearena.com/news/Lg-g7-au...st+News%29

И на края аз да си кажа, че G7 зае мястото на V серията и се чудя тя с какво ще се отличава освен с по-големия си дисплей?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Явно ще е страхотно устройство, дано няма бъгове и вече поддръжката да е редовна. А че се размиха двете серии за пореден път няма как да не го изкоментираме. Абе последните две години се дезориентираха в мерака си да си коригират издънките от предните години и понеже и G-серията е по-популярна, заложиха на нея, с което обезличиха двете, тъй като V беше устройството за мултимедия.
Цитирай

V40 ще е отново по-доброто устройство, с по-хубав екран, с по-добра камера...
Но е факт,че донякъде се изравниха.
LG G4<LG V10
LG G5<LG V10
LG G6<LG V20
LG V30 = LG G7
LG V40 отново ще е без конкуренция ,както досега беше V30.
Цитирай

Е, че ще е по-хубав - по-хубав ще е. Но концепцията се обезсмисля.

Между другото, V20 най-много да е наравно с G6, то с тези двата беше окончателното размиване на сериите. А G7 определено е по-добър от V30/V30+ ThinQ - освен изброеното в по-горния пост, има по-добър процесор, четириканална оперативна памет (явно това е новата тенденция при смартфоните, гледам че и OnePlus 6 e така), камера. По-слаба батерия обаче и IPS дисплей. Още по-тъпото е, че G7 съвсем си ще прилича с V35, най-много в технологията на дисплея да е съществената разлика.
Цитирай

Ако по някаква причина G7 се окаже драстично по-добър от G6 (не визирам чипсета, но влиза малко или много в сметката), то за първи път ще мина от едното на другото поколение без да прескачам поне едно. За момента написаното от vargala81 ми звучи добре, остава и останалото да е добре Smile Ако се случи, майка ми ще се радва на нов стар телефон, който се надявам да не потроши Big Grin И все пак, от G3 насам имам един стандарт за телефоните и той е голям екран, малка рамка, прилична батерия и хубава камера. G3 се усра в батерията, за времето си камерата беше ОК, но лещите някак си се надраха а размера беше перфектен. G6 има страхотна батерия, камерата все още е супер, но размера някак ми е особен. Та ще видим G7 как ще е, жалко, че пак ще е полезно изкопаемо за пипане в ръка из магазините в БГ....

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

G7 май има потенциала да ми върне вярата в LG, и кой знае догодина може пак да се върна към бранда.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

Така се говори за всички LG-та, и после като почнат дефектите, и всеки почва да ги не иска, сега, че като пише, че е подобреден звука, и все 1 е най-хубавия телефон, а тоя звук не е от толкова голямо значение, ако другите неща са зле. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Айде стига!
Заради един признат гаф с G4 изкарахте го все едно ,че LG не стават за нищо!
Посочи ми един телефон без дефекти? Ти ще ми кажеш само дежурното-платките при G4. Аз пък мога да ти изброя още 1000 дефекта при Самсуняците и Iphone-от екран, който става жълт/син/зелен/лилав до всякакви смесени цветове от дъгата, през неработещи камери при чисто нови апарати-аре стига!
За Бога, Самсуняк note 7 се взривяваше, те тръгнали да ми говорят за "дефекти" по LG.
Цитирай

Признали за един ама не е само Г4... V10 и G5 имаха същите проблеми. V20 когато не се зарежда с оригиналния кабел също гореше често, за тва и се отказах от него. Често зареждам с външна батерия и не ми се рискуваше. Та... Имат си ядове.
Цитирай

Там е разликата-че LG поне го признават, че има проблем.
Кога самсуняците ще го направят? Те си признаха само за телевизорите,че подслушвали потребителитеи ако имат важни разговори , да отидат да говорят в друга стая  Lol Lol
А имат абсолютно същите проблеми, че и отгоре!
И никой не можеда ме убеди в обратното-запалващи се телефони по време на зареждане (не само самсуняк note 7!), неработещи камери, неработещ фокус на камерата, екрани в най-различни цветове, изгарящи дънни платки,ама иначе само LG имали дефекти, другите чисти като момина сълза, перфектни устройства Tooth Tooth
Цитирай

LG G3 4 пъти ми беше по сервизи....2 пъти смяна на екран заради жълти петна ! Аз не знам едно ЛГ без масов проблем . LG G3, G4,G5,V10 ,Nexus 5x тези нямат никакви проблеми нали ?
Цитирай

И аз не знам нито един Samsung без проблеми!
LG G3 на братовчедка ми няма никакъв проблем и никога не е ходила до сервизи.
И до днес си работи перфектно. Моето G4 след всякакви опити ,рутване, флашване, преди година и яко играене на игри,много яко снимане-никакъв проблем няма и до днес!
Samsung S7 на братовчед ми (брат й) ходи няколко пъти до сервиза-първо беше за яко греене, после екранът му беше в най-различни цветове, после изведнъж телефонът му умрял и той го смени със Sony.
На другата ми братовчедка Samsung S6 Edge-същата простотия, проблем след проблем ,докато накрая не го хвърлила в шкафа, щото умрял и преди няколко дни по мое желание ми го даде за опити/разглобяване.
На вуйчо ми чисто новия Samsung в момента не може да снима заради някакъв бъг, а екранът му целия е в жълто/зелено и не може да се оправи.
Цитирай

Така е - не са LG единствените с дефекти, но явно на някои не им изнася, че правят все пак хубави телефони на малко по-разумни пари. Но тъпото тук е, че го осъдихте преди да е излязъл.

Опрем ли до неоригинални кабели и зарядни, както и недобри външни батерии - под ножа падат абсолютно всички производители.
Цитирай

Темата вървеше толкова добре. Нека фокусът остане над G7 ... Всяко устройство на която и да е марка си има проблеми, но другите не са обект на темата.
Преди да взема настоящия си телефон - заглеждах LG G серията и все още е в полезрението ми. С интерес ще следя G7. Не съм запозната с историята назад. Бих се радвала добрия дух в темата да се запази  Tummenupp

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2018-05-01, 08:15:38)eksoldier написа:  Признали за един ама не е само Г4... V10 и G5 имаха същите проблеми. V20 когато не се зарежда с оригиналния кабел също гореше често, за тва и се отказах от него. Често зареждам с външна батерия и не ми се рискуваше. Та... Имат си ядове.

Зареждам с външна батерия без проблем. Обработвам видео с Power Director по време на зареждане пак без проблем. Снимам UHD видео по 1 час пак без проблем. Веднъж на стойката в колата спря снимането на UHD на 28-ма мин. заради висока температура. Някои телефони имат ограничение от 2-5 мин. на UHD видео. V20 няма.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

greensmoke7777 толкова си вманиачен в Самсунг, че ги споменаваш във всеки пост в тема за G7. Като толкова ги искаш си ги купи и спри да занимаваш хората с проблема си. Точно като футболен фен (в този случай на LG) повтаряш едно и също, като латерна. Да G7 има потенциал, и аз като човек който някога се занимаваше с музика ми допада факта, че са наблегнали на подобрения звук, но да изчакаме завършения продукт.

А относно за модели с дефекти на LG, като ползвател на такива мога да посоча: G3, G4, V10 и Nexus 5x

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

Не съм вманиачен по нищо, още по-малко фен на LG, проблеми също нямам, но съм алергичен към глупости .
Темата си вървеше добре, преди да се появи тук един потребител и да започне да пише откровени провокации.

Относно модели с дефекти на Samsung като ползвател и такива на роднини и познати мога да посоча: ВСИЧКИ ,по всяко едно време излезли.
Oт S1 до S9, цялата A серия, цялата Note серия.

Проблеми с LG-досега не познавам и един около мен да е имал проблеми ,да не говорим за сервизи.

С една дума-истината е някъде по средата, няма перфектни устройства.
Предлагам да приключим тоя спор и да се върнем на темата за G7 Smile
Цитирай

Много интересно как като се чу че g7 може да е добър и веднага се появи някой да почне да плюе.
Цитирай

Искате ли да се обзаложим, че G7 няма да бъде тестван още в началото от известния подкупен сайт за тест на камерите DxO?! Аз не помня такъв случай с LG, да е бил тестван още в деня на представянето. Даже за аудио характеристиките никой от чуждестранните известни медии не е писал, само Phone Arena, който си е български и още 1-2 български сайта.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Тея тестове са платени. Ако от ЛГ не искат да плащат, няма да ги има никъде. А предвид не добрите им финансови резултати от телефоните, не очаквам да плащат. Популярност се добива с реклама. За какво да ги има в тея тестове като официално V30, че и V20 не се предлагат в България и не малко други европейски държави...
Цитирай

Ей и тази тема почнаха спорове, той телефона не е обявен официално дори, ще почакаме и ще видим за какво иде реч, само безсмислени спорове в поредната тема.
Цитирай

Ами да се затваря темата, пък като пръкне да се отвори...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)