Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Чета от няколко страници все се повтаря, че V30+а щял да бъде новия G7....
Това пък що са измислица е?

От LG потвърдиха, че G7 ще си е името на следващия от серията. Те казват, че вървят по установения график и не очакват да има забавяне в пускането му, като точната дата е в процес на уточняване и тя ще бъде оповестена "когато e времето е подходящо"

https://www.pocket-lint.com/phones/news/...s-expected
Цитирай
Аксесоари

Нали затова са форумите-да се обсъжда дадена тема,слуховете и тн.
Освен това далеч не може да се нарече "измислица" изреченото от не кой да е, а официалния говорител на LG, че ще се ребрандира G серията!
Може би G7 ще е последното устройство от тази серия?
Цитирай

Да ребрандираш нещо не означава да го влееш в съществуваща серия. От G във V, в твоя случай. А е нещо коренно ново!
Цитирай

През юни месец LG ще представят и телефон с напълно нов дизайн и име...Джуди Big Grin 

https://www.forbes.com/sites/ryanwhitwam...c39a4853e4

LG Judy ще е с 6.1 инча с нова MLCD+ Full Vision RGBW матрица и HDR10, безжично зареждане , изкуствен интелект в телефона и камерата, Boombox говорители и засега с информация за 4 GB RAM, но много е вероятно да е с повече.

Странното име на телефона най-вероятно се дължи на говорителката на LG-Джуди Пей  Lol
Цитирай

Това е кодово име на проекта, а не пазарното, с което ще се появи.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Да, кодовото е. Явно за тази серия става въпрос-със съвсем друго име и дизайн.
Хубав ход от LG, внасящ свежест. А и като чета характеристиките няма да е от нисък клас.
Цитирай

Много жалко, че ще го забавят чак до лятото, а уж беше април.
Цитирай

(2018-02-19, 11:09:48)Dowper написа:  Много жалко, че ще го забавят чак до лятото, а уж беше април.

Може и есента, и зимата или през 2018-та да го пуснат.
Както казаха от ЛГ: когато има необходимост от нов модел.
Цитирай

Според мен си е необходимо да е по-рано, в момента V30 се намира трудно и е доста скъп. G6 е с 2 годишен процесор. Човек да иска LG да си вземе, а трябва да чака до лятото или есента... Sad
Цитирай

(2018-02-19, 11:09:48)Dowper написа:  Много жалко, че ще го забавят чак до лятото, а уж беше април.

Не се знае дали ще има G7 , така че може и G7 да излезе април, а сега след само седмица идва и подобрения V30.
А лятото ще дойде и LG Джуди-тУ Smile
Цитирай

Подобрения V30 ще дойде на цената на новите флагмани, че може и по-скъпо, а отново ще е с миналогодишен хардуер. И всъщност къде ще дойде?То не подобрения не дойде в България, та подобрения ли.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Именно, V30s не го чакам на бг пазара. Та до лятото без LG телефони ще е.
Цитирай

(2018-02-19, 23:16:35)Dowper написа:  Според мен си е необходимо да е по-рано, в момента V30 се намира трудно и е доста скъп. G6 е с 2 годишен процесор. Човек да иска LG да си вземе, а трябва да чака до лятото или есента... Sad

Според теб - да, според ЛГ - не.
Всъщност ЛГ влезнаха в кризисната спирала и губят бързо пазарен дял. В 5 поредни години, като се започне от Г2, имат проблеми с дисплеите. И вместо да ги решават, те ги задълбочават. И така се стигна дотук. Отделно от това, те започнаха да делят регионите на първа ръка и секънд хенд, нещо което мен лично ме дразни много и по тази причина никога не бих взел вече ЛГ. След всичките тези неща, които натвориха през последната петилетка, сега правят най-глупавото нещо: ребрандиране. Българите имаме поговорка: Облякъл се Илия, погледнал се - пак в тия.
Дали ще се казва Джули, Лайънъл или Ким Чен Ур не ми дреме. За мен е важно не името а качеството и Уважението към клиентите. Към момента и двете неща липсват.
Цитирай

(2018-02-19, 23:48:20)vargala81 написа:  Подобрения V30 ще дойде на цената на новите флагмани, че може и по-скъпо, а отново ще е с миналогодишен хардуер. И всъщност къде ще дойде?То не подобрения не дойде в България, та подобрения ли.

Как да не дойде?
Поне на 5 места го имаше в разни магазини с 2 години гаранция.
Ти да не чакаш Мтел или Виваком  Lol

Миналогодишен хардуер?

6GB RAM
845 процесор
хубава камера с изкуствен интелект
изкуствен интелект и в телефона
Oled екран с HDR10 и FULL VISION
хубав метален дизайн

Ти сериозно ли???  Lol

Да не би конкуренцията да предлага нещо много по-различно и извънземно?
Посочи ми един телефон с 24 GB RAM, 10 TB HDD, 36 ядрен процесор и вградена камера HASSELBLAD с 60 мегапискела например.
Конкуренцийката предлага същите дървета, мой човек, нищо по-различно.
Цитирай

Кои са тези магазини, че аз исках да го видя на живо но така и не го намерих ? Това им е проблема на LG нямат реклама, нямат маркетинг, захранват си избрани пазари което е абсолютно погрешно. За характеристиките няма как да не са топ, при положение че ще го пускат след средата на годината. Да видим има доста вода да изтече докато го обявят, хубаво че спряха да се пускат по течението и може да измислят нещо добро, но не е изключено и да се издънят за проеден път Smile
Цитирай

(2018-02-20, 16:33:07)greensmoke7777 написа:  Конкуренцийката предлага същите дървета, мой човек, нищо по-различно.

Най-накрая си призна, че ЛГ е дръвце  Lol Lol Lol
Обаче, за разлика от другите дръвцета ЛГ има проблеми с дисплейченцата и високата си цена за дъртия хардуер с който е натъпкан. Дано само ИИ да не е като тях, че тогава майка им жална на феновете му.
Цитирай

(2018-02-20, 16:33:07)greensmoke7777 написа:  Миналогодишен хардуер?

6GB RAM
845 процесор
хубава камера с изкуствен интелект
изкуствен интелект и в телефона
Oled екран с HDR10 и FULL VISION
хубав метален дизайн

Ти сериозно ли???  Lol

Не вярвам да е със SD 845. Дано поне е с 6 GB RAM


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Нали още миналата година се гърмеше че ще е със sd 845?
Цитирай

Аз говоря за подобрената версия на V30.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

V30 си излезе с актуални параметри. G6 беше с карантии от 2016 защото избързаха да го пуснат преди Galaxy S8/S8+. Сега каквото и да пуснат, ще бъде след S9/S9+ и ще са с най-актуалните параметри. Въпроса е наистина в кои пазари ще го пуснат.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

(2018-02-20, 19:19:37)CuBG написа:  V30 си излезе с актуални параметри. G6 беше с карантии от 2016 защото избързаха да го пуснат преди Galaxy S8/S8+. Сега каквото и да пуснат, ще бъде след S9/S9+ и ще са с най-актуалните параметри. Въпроса е наистина в кои пазари ще го пуснат.

Аз очаквам нещата да станат интересни не с G7, V30 Alpha и LG "Judy", a с V40 (евентуално есента).
Цитирай

(2018-02-20, 16:33:07)greensmoke7777 написа:  Как да не дойде?
Поне на 5 места го имаше в разни магазини с 2 години гаранция.
Ти да не чакаш Мтел или Виваком  Lol

Миналогодишен хардуер?

6GB RAM
845 процесор
хубава камера с изкуствен интелект
изкуствен интелект и в телефона
Oled екран с HDR10 и FULL VISION
хубав метален дизайн

Ти сериозно ли???  Lol

Да не би конкуренцията да предлага нещо много по-различно и извънземно?
Посочи ми един телефон с 24 GB RAM, 10 TB HDD, 36 ядрен процесор и вградена камера HASSELBLAD с 60 мегапискела например.
Конкуренцийката предлага същите дървета, мой човек, нищо по-различно.

И аз никъде не видях да се споменава 845 процесора или повече рам, ако си прав телефона ще е актуален разбира се. Но предполагам няма да стане, понеже Samsung сигурно пак ще получат всички първи бройки 845.
Цитирай

Тъй като явно за много хора е важно само някакви си цифрички на процесорчета и рам памети, искам от най-чисто любопитство да ви задам по този повод един важен въпрос:

Коя от двете коли ще изберете?

BMW Тройка с 900 конски сили

[Изображение: maxresdefault.jpg]

Или това смешно Lamborghini Veneno за над 4 милиона долара с някакъв си жалък, жалък смешен смешен двигател със 700 коня!

 [Изображение: 2014-lamborghini-veneno-roadster-0.jpg]

И да не говорим за това смешно и още по-жалко Ferrari за 3 милиона долара с някви си жалки 550 конски сили!

[Изображение: Pininfarina-_Ferrari-_Sergio-_Concept-05...024-04.jpg]

Пичове, с тези примери искам да ви кажа ,че се превръщаме все повече в PC зомбита, които никога вече няма да могат да оценят и да се насладят на разнообразието от телефони, ако даденият модел не е с 16 GB RAM и най-новия хипер-дупер процесор , който ще е с 0,0000000001 стотна по-бърз от "стария и жалък" на 3 месеца процесор за радост на всички зомбита. Пълна простотия!
Нито Note 8 е толкова зле и назад от бъдещия S9 , нито подобрения V30 ще е слаб и смотан, нито Iphone 7 е космически по-слаб и смотан от Iphone 8,че да се отричат и казват,че вече са изостанали и едва ли не не струват.
Мен маркетингови зомби трикчета за цифрички не могат да ме впечатлят, гледам съвсем други далеч, далеч, далеч по-важни неща!
Защото хващам бас ,че ако сравните по бързина "стария и смотан" S7 EDGE с новия хипер-дупер S8, разликата ще е СТОТНИ ОТ СЕКУНДАТА!
Който разбрал, разбрал!
Цитирай

Аз не си сменям телефона през 1-2 години и като ще плащам 1500лв искам да е с най-новия хардуер, а не с миналогодишен да ме цакат, както беше G6. Теб ако те кефи това, купувай си такива телефони, мен това ме дразни, при положение че конкурентните марки са с новия хардуер и няма да подкрепя тъпата им политика на LG да слагат все старите процесори. Не става въпрос дали е 0.00000001 по-бърз или по-бавен, както се изразяваш в твоите мнения.
Цитирай

(2018-02-20, 22:53:31)greensmoke7777 написа:  Коя от двете коли ще изберете?

Колега ти до три не можеш да броиш а
очакваш от нас да те разберем?

Не мога да ти схвана идеите но остани си 
със здраве!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)