Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между няколко китайски смартфони. (Около 250 долара)
#1

Здравейте! Обмислям покупка на нов китайски телефон. Искам и отзиви за марки, които са по-читави. Телефонът ще го използвам за гледане на видеоклипове, сърфиране в интернет, слушане на музика някоя друга игра, често използване на камерата. Гледам да е компактен с 6+ инча дисплей, да издържа доста батерията. Бих се жертвал за Oukitel K10, стига наистина да превъзхожда останалите не само с батерията.
Колебая се между:

   [Изображение: Screenshot_20180124-182041.png]

[Изображение: Screenshot_20180124-181551.png]
 

[Изображение: Screenshot_20180124-102123.png]


 [Изображение: Screenshot_20180124-095324.png]

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
Аксесоари
#2

Нито един от изброените, препоръчвам Xiaomi с добра батерия.

 
Цитирай
#3

И "първа ръка" Xiaomi може да е, за 250$ не е като да няма предложения. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#4

Redmi 5 plus

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#5

+1 за Xiaomi !

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#6

Ми те тея дето си ги дал всичките с еднакви процесори, сигурно ще са някакви скапани
Сияоми е добре, само че тея за 250$ са с малко скапана камера, всичко друго е перфектно.
И извинявай ама кви са тия твойте разбирания за компактност 6'', компактно за джоб е максимум 5'' ама както и да е.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#7

Явно тези процесори са по-предпочитани в Китай Big Grin
Относно компактността, имам предвид колкото се може по-голям дисплей в по-малко тяло. Телефона отдавна не го нося по джобовете.
Xiaomi добре, ама за този ценови диапазон малко са хубавите. Единствено ми харесва Mi A1, заради Android One. Скептичен съм към Redmi серията.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#8

Oppo и Vivo са най-продаваните марки в Китай за 2017 г. Вземеш ли Oppo няма да сбъркаш. Това си е марка в Китай и телефоните им са с много добри характеристики. Doogee също дръпнаха много напред напоследък. Разгледай Doogee mix 2. За Xiaomi не ти ги препоръчвам - голяма масовка станаха напоследък. Бълват телефоните като бонбони. Преди 2 -3 години бяха № 1 в Китай, ама сега не е същото. На половината им телефони не им работят сензорите.
Цитирай
#9

Абе всичко е едно и също,разлика само в транспорта.

Изпратено от моят Mi A1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Нищо вярно. От марка до марка в Китай има огромна разлика. Има марки с огромни заводи за производство. Има и гаражни такива.
Цитирай
#11

аз съм за Xiaomi A1

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#12

Mi A1 е перфектен телефон за парите си, и камерата на Day Light е много добра в ценовия си клас.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#13

Още 1 глас за Mi A1.Перфектен е.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#14

(2018-01-25, 12:17:04)gazara74 написа:  Още 1 глас за Mi A1.Перфектен е.
Работят ли му сензорите. Ако работят си късметлия.
Цитирай
#15

oppo Smile

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

Само стой далеч от Doogee (самото им име е смешно дори). Всичко на Xiaomi е качествено.
Виж Xiaomi Mi Max 2...
Цитирай
#17

(2018-01-25, 22:23:55)cinizam написа:  Само стой далеч от Doogee (самото им име е смешно дори).

Важно е да пишем дълбокомислени  и научно обосновани мнения. Бягай далече, че пари и името е смешно. Facepalm1
Цитирай
#18

Мнение, кукичка специално за теб, в отговор на това -

"За Xiaomi не ти ги препоръчвам - голяма масовка станаха напоследък. Бълват телефоните като бонбони. Преди 2 -3 години бяха № 1 в Китай, ама сега не е същото. На половината им телефони не им работят сензорите."

Толкова на дълбоко си вложил мисли, че чак ти личи... Честито!
Цитирай
#19

Еми то това е истината. Написал съм фактите. Така, че от това по-голяма мисъл здраве му кажи.
Цитирай
#20

Аз наскоро купувах едно Mi A1 и едно Redmi 4X, проблем със сензорите няма засега. Телефоните са доста прилични

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#21

(2018-01-26, 01:24:26)anatol06 написа:  Важно е да пишем дълбокомислени  и научно обосновани мнения. Бягай далече, че пари и името е смешно. Facepalm1
Честно казано...наистина е смешно :/ и аз не бих си взел нещо което ще гледам постоянно и ще го мисля за тъпо. Аз и по тая причина не си взех Хавай :д 
Сяомито е екстра.

- Къв ти е телефона?
- Ми Доги, Микс.
- Доги ли? Ма аз за телефона питах, не за кучето. ;д

- Къв ти е телефона?
- Ми Хавай.
- Ма аз питах за телефона, не къде си ходил на море. ;д

- Къв ти е телефона?
- Ми Елефон.
- Искаш да кажеш "елефант" демек слон на английски, ама аз за телефона питах. ;д


За мене има нещо нередно в тия диалози ;д
(в кръга на шегата естествено)

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#22

То не е Хавай, а Хуавей.
Цитирай
#23

Е то няма какво да се смееш на името в България Xiaomi се произнася, Ксиоми, Ксиаоми, Шауми, Шаоми и още 5 вида.. и какво от това.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#24

Колеги, моля ви, поинтересувайте се малко!
Уауей
Сяоми
Цитирай
#25

(2018-01-26, 11:28:57)jeff1980 написа:  Сяоми
то4но

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)