Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Засича..
#26

Всъщност много хора ползват Nova launcher и точно те нямат проблем с лага.
Аксесоари
#27

@Naidenoff нe е нужно да се хвалиш какво имаш и какво ще си вземаш.
На моя Samsung Galaxy A5 2016 се появи лаг след 5, 6 месеца, лагваше си и в Google Play, и в браузъра, но рядко, в Snapchat малко, в Instagram, след малко повече ползване, но все пак беше среден клас, а и това не се случваше постоянно. Но ме съмнява актуален флагман, да лагва след толкова малко време.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#28

(2018-02-12, 16:06:38)Pelikana написа:  Телефона работи перфектно с едва забележим лаг на моменти. 
.
Да не ме разберете погрешно,говоря за обикновен лаг ,а не зацикляне.
Някои не искат да го забележат и си внушават,че няма.Как да му обясниш,че като го "използва пълноценно" ще му се появи лаг в базовите действия като отключване с отпечатък или при камерата,а той ми цитира две изричения веднага навързва нещата както му отърва.Явно фанатизма от епъл се пренесъл и при андроид.После го обръщат на нападки и аз съм до тук.Не смятам да отговарям повече.И за да сте спокойни,не твърдя,че huawei-a е по-добър от S8,друга ми беше мисълта относно лага,но...

Pixel 7 Pro Hazel 
#29

@Anthony
Иронизирах nanobanano Big Grin
Гледах ти клипа, мисля че и там ще ти открие лаг, щом е Samsung Big Grin
Ако махнеш AOD даже ще е още по-бързо. (трябва време за да се активира и появи функцията на дисплея).

А на автора - един ресет и ще се оправи, вероятно..
#30

@Plamen93 като имаш нещо да кажеш по темата пиши ми на лични да я отключа Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)