Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Излиза ли ви на вас "Tab to share password"?
до някакви настройки ли е?


Прикачени файлове
.png Screen Shot 2018-06-15 at 12.51.45.png Размер: 18.13 KB  Сваляния: 58

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай
Аксесоари

Като цъкнеш излиза един QR код. Който ако го сканираш с друго Xiaomi, ще се върже към твоята мрежа. И ще ползва нета.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

И не може да се маха, ако това питаш.
Цитирай

проблема е, че не ми излиза този надпис:
"Tab to share password"
Иначе по нататък ми е ясно за какво се използва

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай

Мрежата може да не го поддържа. Зависи към какво си закачен. Виж на друг рутер как е
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • tiefighter
Цитирай

(2018-06-14, 00:19:58)nedko1999 написа:  Да се похваля, най-накрая успях да руутна след тези 15 дни чакане.

Как го направи колега? Може ли да споделиш стъпките и начина? Благодаря.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

1. се подава заявка за отключване на en.miui.com/unlock.
2. През developer options се разрешава OEM Unlock и се добавя устройството към ми акаунта.
3. Пуска се Mi flash Unlock (Koйто е достъпен за изтегляне след успешно минаване на стъпка 1)
и ако има някакъв проблем или време, което трябва да се чака ще го разберете именно в тази програма.


Разделът е, за да има много теми, съдържащи различни въпроси, а не всичко да се пита в една!!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай

Това е само как да си отключиш bootloader-a. След това флашваш TWRP Recovery и след това SuperSu или Magisk.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedko1999 за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Здравейте, някой знае ли как да прехвърля информацията от стария ми телефон Samsung към номия Xiaomi redmi5 plus.
Искам да прехвърля снимки, обаждания, sms, контакти и т.н
Цитирай

(2018-06-17, 06:56:58)stanimir1 написа:  Здравейте, някой знае ли как да прехвърля информацията от стария ми телефон Samsung към номия Xiaomi redmi5 plus.
Искам да прехвърля снимки, обаждания, sms, контакти и т.н

Най стария метод -блутут ,ако нямаш наблизо комп!
Цитирай

(2018-06-17, 06:56:58)stanimir1 написа:  Здравейте, някой знае ли как да прехвърля информацията от стария ми телефон Samsung към номия Xiaomi redmi5 plus.
Искам да прехвърля снимки, обаждания, sms, контакти и т.н

Блутут, SD карта или ако си качил файловете в Google Drive. СМС няма как, трябва някаква програма да ползваш. Контактите не си ли ги синхронизирал, с профила ти в Google? Май за първи път ползваш, Андроид телефон.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Виж дали на самсунга може да се инсталира Mi mover. На MIUI е вграден(settings-additional-най-долу). С него най-лесно става
Цитирай

От прочетеното в нета,не разбрах ще има,или не OREO за Redmi 5-5+ !Та,някой да знае как седят нещата дефакто?
Цитирай

Здрсвейте, отделението известно време ми излиза грешка : Google Play филми спря. Някакви идеии?Как то си цъкам по телефона и се появява този краш, а даже и не съм ползвал приложението.
Цитирай

Пробвай с изчистване кеша на приложението да оправиш проблема.

 
Цитирай

(2018-06-25, 21:00:12)niki_26 написа:  Здрсвейте, отделението известно време ми излиза грешка : Google Play филми спря. Някакви идеии?Как то си цъкам по телефона и се появява този краш, а даже и не съм ползвал приложението.

И аз имах този проблем и с Инстаграм при качване на снимии крашваше. Оправи се с хард ресет.
Цитирай

(2018-06-17, 13:38:55)van_rei написа:  От прочетеното в нета,не разбрах ще има,или не OREO за Redmi 5-5+  !Та,някой да знае как седят нещата дефакто?
Ще има, спокойно. Бета тестването мисля че ще почне другия месец.

(2018-06-25, 21:00:12)niki_26 написа:  Здрсвейте, отделението известно време ми излиза грешка : Google Play филми спря. Някакви идеии?Как то си цъкам по телефона и се появява този краш, а даже и не съм ползвал приложението.
И при мен се е случвало, даже преди няколко минути. Не знам на какво се дължи, но има бутон за доклад. Пускай им го на индийците, да си оправят бъговете.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Изобщо не се занимавам, направо го спирам такова приложение. Или, ако е възможно, го деинсталирам и пак инсталирам. И ако въпреки това продължи с магариите, вън!

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

@IoPetrov, Твоя вариант също е възможен, но няма ли да е по-добре да се постигне по-стабилен софтуер, за което именно е предвидена възможността за доклад към разработчиците в случай на подобни софтуерни проблеми?
Иначе не виждам как те ще са наясно с даден проблем и ще се стремят към отстраняване, без обратна връзка от потребителите на софтуера им.
При мен също се случваше този проблем преди поредна актуализация на софтуера (независимо, че става въпрос за друг модел телефон) , за което вероятно не съм единственият изпратил им доклад.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Някой да има тези надписи след рестарт на телефона?

"Your SIM card isn't activated"
И на двта сим-слота.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай

Имах ги в самото начало, когато сложих картите в телефона и го стартирах. След малко сам се оправи.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

при мен се появяват след всеки рестарт. Не пречи, но дразни Smile

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай

подканя те да се логнеш в ми акаунта. Може и без това но губиш някои благинки.
Цитирай

Колеги, при продължително сърфиране на мобилни данни, гледане на клипове, ровене из фейсбук, видео разговори по Вайбър телефона загрява ли ?
Цитирай

Би трябвало да загрява, но не толкова колкото останалите телефони.
Няма как да го ползваш активно и да не грее поне малко
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)