Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2018-04-01, 10:51:12)ronnie72 написа:  Не е изненада, заедно ходихме вчера да избира. И двата и са ОК визуално. Smile И двата са на близки цени, затова е и чуденката.

Не се чуди а 5 ца ти вземи  Big Grin
Като дизайн 5 цата е доста по добре . За жена е супер.

Note 4 + Note Edge + Redmi 5Plus
Цитирай
Аксесоари

Ноут4 е с доста по калпава камера, дапродължаваме ли да коментираме? Smile
Цитирай

Здравейте решил съм да си взема 5+ но ме интересува с какъв дисплей са дали са с Tanmia или с друг.Благодаря
Цитирай

Моя е с танмиа. Други може да с друг незнам.
[Изображение: 16c05fa15be8515b554b82abb6b50b8e.jpg]

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Благодаря точно от това се притеснявах.
Цитирай

Защо какво му е на този дисплей ?

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Чета , че след време пожълтявали и се влагали в ниските класове смартфони, но дано са ги оправили откъм качество.Ходих да го гледам в Технополис и наистина е супер.
Цитирай

Това след време е много относително поне за мен . 2г като изкара бива заменян с нов , а все си мсиля че за 2г колкото и да пожълтее ще е поносимо .

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Имал съм тианма - никакви грижи. С Бое също има проблемни.. Но то си е до дефектна бройка.
Цитирай

Ахам, явно е до бройката. Поне за сега нямам проблеми с BOE каквото и да значи това. (сега проверих какво пише при мен на LCD)

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай

Да така е до дефектна бройка си е, а знаете ли с какви дисплей са от Ми серията.Като чуя промоция веднага ми светва лампата, че нещо не е както трябва
Цитирай

Моя е JDI
Цитирай

Моят също е JDI
Цитирай

Телефона ми е купен от Технополис ...xiaomi 5 plus.Обнових го до версия 9.5.3.0.След това сложих девелоперска версия 8.3.29(искам да отключа буутлоудера).Искам обаче пак да се върна на официалния глобален ром 9.5.3.0.Въпроса ми е през трите точки от менюто за актуализация ще мога ли да го сложа или трябва чрез MiFlash да флашна.
Цитирай

Слагах xiaomi.eu, не се занимавай.
Иначе, мисля че с 3 те точки става.
Цитирай

Не го ли бива Xiaomi.eu???
Цитирай

Напротив, ползвах го на ми 5х и ми хареса, чакам просто да изтекат 15те дни и да ънлокна бутлоадъра.


П. С. една буква, как променя смисъла на цяло изречение:
Слагай, не слагах.....

Сори.
Цитирай

Как са бъговете, при MIUI 9.5? Защото в официалния форум, се сцепват да мрънкане. Жестовете не работят, проблеми със звука, сигнала на мобилния оператор и подобни.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

При мен няма бъгове аз съм с 9.5.3 стабилна и до тук за седмица и нещо не съм забелязал никакви проблеми. След като инсталирах направих FACTORY RESET. А самите жестове работят перфектно.. отделно че има и подобрение в свободната RAM , което явно показва че китайците работят върху слабите страни и определено ги оправят.
Цитирай

Добре, защото там се цепят от мрънкане. И ми стана интересно.

П.П То и всеки втори писал там, е с фейк ROM. Undecided

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

(2018-04-10, 10:23:24)abv86 написа:  Добре, защото там се цепят от мрънкане. И ми стана интересно.

П.П То и всеки втори писал там, е с фейк ROM. Undecided

Според мен там е основния проблем аз съмс официалния ROM телефона ми е глобалния вариант и е купуван от България от голяма верига .
Цитирай

Възможно е, но до колкото видях ако телефона е с фейк ROM при последващ ъпдейт, телефона умира. Малко ми е странно, как Xiaomi разрешат да се продават техни модели, с фалшиви ROM-ве?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

AЗ лично за себе си дори и непомислям да използвам на телефона си неофициален ROM или такъв нестабилен на разработчиците или някакви подобни неясни версии на системата.
Цитирай

Аз имам проблем със Sygic официална версия с купена карта. Телефона непрекъснато губи сигнал от сателитите. С MIUI 9.5.3 съм.
Цитирай

В глобалния форум н Miui мернах на няколко места проблем с локацията на gps-a . Явно и при теб се проявява . Аз понеже не го ползвам в момента и не съм открил проблем

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)