Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

Виж само дали след 2 дни няма да е по-евтин
Цитирай
Аксесоари
#77

Ето едно ревю от YouTube на английски.
Цитирай
#78

Интересно ревю
Задните камери - Самсунг. s5k5e8 + s5k2l7
Предната - Омнивижън. ov13855

интересно ми е глобалната версия дали ще е същото.
Цитирай
#79

Абе определено Sony снима по добре️хайде да не се заблуждаваме. Че софта е суперважен е ясно но камерата.... Те и Редми Нот 4 слагаха каквото има. Sony, Samsung, OV.
Цитирай
#80

Специално с камерите сони последно време се дънят много , особенно на тяхните модели . Купих на жената сони ново с 20ка камера с надеждата, че ще снима супер понеже тя се се занимава с ръчна изработката на кукли и иска да си ги снима . Уви голяма греда качеството на снимките е ужастно . Redmi 3S Prime който ползвах преди това прави по добри снимки от сонито. Нещата трябва да са комплексни само оптика без софт не прави нищо и съответно обратното . Камерата на S6 e по слаба от на сонито, но снима в пъти по добре . Та Sony , Samsung , OV все тая когато няма качествен софт да управлява съответната оптика .

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#81

Нещо не афишират в алито ,че китайският е с глобал ром май ще се окаже ,че кодовите имена са различни . Някой по в час може ли да каже има ли значение каквода  се купува а не само да се гледа цената. Май цените слязоха на нормалните си нива пълен блъф пак се оказа това намаление .
Цитирай
#82

По възможност от търговеца да се предлага с Global Stable.

 
Цитирай
#83

Аз правих проучване и само едно име беше излязло.
Индийския не ни интересува. Тук ще се внася китайски и глобален
Цитирай
#84

А дано ,така ще се купува който е по изгоден . Така или иначе след някой и друг ден нещата ще се избистрят 
За около 220 $ версията 4;64 изглежда атрактивно
Цитирай
#85

Някой има ли информация в България кога се очаква да го внесат?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Цитирай
#86

Мене продавача ми каза че още няма Global ROM, очаква се близките седмици.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#87

Поръчах една глобална от Fantasy като дойде ще  видим дали си струва 220 $
Те и да го внесат Солитрон като официални вносители ,цената ще е доста по висока 
Можеш да следиш на сайта им
Цитирай
#88

Аз съм правил запитване за телефона към вносителя Солитрон и ето какво ми отговориха
"Въпросния модел Xiaomi Redmi Note 5 e поръчан и предвиден за доставка следващия месец - април.

Модела ще се доставя във всички налични цветове (черен, златен и син) съответно с 4GB/64GB и 3GB/32GB.

При наличие на конкретна дата за доставка, можем да се свържем с вас.

Все още няма цена за конкретния модел.



Поздрави,"

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай
#89

Значи 6гб няма да има за бг
Цитирай
#90

На мен 3 и 4 гб са ми предостатъчни ,камо ли 6 гб Smile Надали ще се доредя до него   , като преордернах телефона бях някъде под 300 чакащи ,сега мина 600 чакащи за преордера

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай
#91

голям хит се оказа.
Май още нямаме притежатели тук
Цитирай
#92

Не е ли излязла официално глобалната версия, че е на Pre order при Goldway и Mi Global Store? При Fantacy не пише да е Pre order.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Цитирай
#93

При фантаси може да флашват гаражен ром... Четете ввнимателно.
Глобалната версия трябвя да е с EU зарядно, без преходници
Цитирай
#94

 Version-------- Original Global Version , With Original EU Charger , CE FCC при fantasy 
Но аз се съмнявам да го имат наличен ,какво ще им кажа примерно ако чакам 50 дни
Във всеки случай вдигнаха цената вече е пак 250-4;64
Цитирай
#95

Май имат наличен 4/64, а на pre-sale е 3/32, който явно се търси повече
Цитирай
#96

Да,и аз исках такава 3;32 ,че не ме бърка особено .
Но разликата дойде към 13 $ и не го мислих.
Ако някой купува ,когато плащаш през андроид приложението понякога има няколко долара разлика надолу
Цитирай
#97

Почти винаги през приложението еднакви продукти са на по-ниски цени.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#98

заради кешбека в повечето случаи плащам през уеб страницата
Цитирай
#99

По-добре някой лев отгоре и Ми Ноут 3. Този не сие заслужава кой знае колко.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Да. Доста минуси натрупа, но е голям екран с модерен дизайн.
Всеки си прави сметката. На този етап все още съм за ноте 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)