Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дано да прави хубави снимки ами да не са само маркетингов трик тия две камери. Гледах че на антуту прави около 112 000 точки. Като прибавя и размера на телефона .... За мен е идеален.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

От камерата не очаквай много, ако искаш наистина добра камера се бръкни още малко за Ми Ноут 3 и ще получиш много повече.
Цитирай

Уж са по-нови сензорите (поне тези за индия)
С подходящия софтуер трябва да е ок
Цитирай

Е то новостта на сензора не виждам какво общо има с качеството му.
Цитирай

За какво да пускат по-нов ако е по-лош от стария?
Цитирай

Ами за пример ти давам сензора на LG G4, който вече не знамна колко години е и е по-добър от поне 60% от новите. Не казвам, че ще лош ама само през деня и дотам. Все пак му е 2.2 апертурата
Цитирай

И въпреки всичко, започна много да ми харесва това телефонче Big Grin
Цитирай

Goldway ми шипнаха моя с DHL. След няколко дни ще имам отзиви, ако успея да се докопам до него де, че е за жената.

Вечния бетатестер!
Цитирай

Ами аз мисля да поръчам един 3/32 за мойта жена да го видим.
Цитирай

Телефонът е прекрасен. Поръчвайте на воля. Голямата драма, поне на местно ниво, е с аксесоарите, но и тук има решения

моля за извинение за горното. тотално съм объркал темата

Google Pixel 6a
Цитирай

Marcus коя версия поръча понеже глобалната при този търговец е все още на предварителна продажба? Очакваме коментари когато пристигне.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

4/64 Gold, пише преордър ама днес получих собщение с тракинг на DHL.

Вечния бетатестер!
Цитирай
Sad 

Най добрият телефон за първата полвина от годината в средният клас като има и някой минуси разбира се  Smile
https://www.androidcentral.com/xiaomi-re...pro-review -намерих някакво ревю на някакъв дето го е ползвал  10ина дни 

Май още никой няма глобалната ,и тези от fantasy както предположих се ослушват трети ден  ми пращат целувки явно го опаковат с любов  Smile
Цитирай

(2018-04-03, 20:28:46)Marcus написа:  4/64 Gold, пише преордър ама днес получих собщение с тракинг на DHL.

Може ли за повече инфо ? Кога го пре-ордерна ? и някакъв спомен кой по ред беше когато го пре-ордерна ?
Аз моя го преордернах на 20  март в Mi Global Store и бях някъде под 300 с преордерите

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай

На 23.03. го платих, ама кой съм бил подред нямам представа.

Вечния бетатестер!
Цитирай

Ето какво получих днес от Mi Global Store:
Dear friend
We are contacting you regarding the stock of Redmi Note 5 global version. Xiaomi company delayed the shipment. It noticed us the stock will arrive in the end of April. There is no exact date still. Other sellers met the same situation. This is uncontrollable. Could you please be patient and wait 3 more weeks?

 Xiaomi RedMI Note 2 -> RedMi Note 5
Цитирай

Странно, явно съм хванал предната партида, моя е в UK и чакам да го шипнат насам.

Вечния бетатестер!
Цитирай

(2018-04-10, 12:05:51)izol написа:  Ето какво получих днес от Mi Global Store:
Dear friend
We are contacting you regarding the stock of Redmi Note 5 global version. Xiaomi company delayed the shipment. It noticed us the stock will arrive in the end of April. There is no exact date still. Other sellers met the same situation. This is uncontrollable. Could you please be patient and wait 3 more weeks?

А това е моето оттам :Smile
Dear friend
We are contacting you regarding the stock of Redmi Note 5 global version. Xiaomi company delayed the shipment. It noticed us the stock will arrive in the end of April. There is no exact date still. Other sellers met the same situation. This is uncontrollable. Could you please be patient and wait 3 more weeks? We will add a black Mi Earphones which values 20USD as compensation for the long waiting. Please check the attached image. The quality is excellent! We will give priority to your order once the stock arrives. Could you please kindly extend the processing date by 17 days if you would like to wait? We apologize for the inconvenience caused!
Looking forward to your response!
Kind Regards
Mi Global Store After-sale Manager
Hazel

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай

А някой знае ли защо телефона не е пуснат на нашия пазар?
Цитирай

Набързо ънбокс:
https://youtu.be/TNKN122jwbc
И малко снимки от камерата:
[Изображение: 125g74x.jpg]
[Изображение: 2cddd9g.jpg]
[Изображение: 25flz5h.jpg]
[Изображение: k46rn9.jpg]



Просто щракнах каквото има около мен, някои не са на фокус ама няма време, трябва да бягам на работа Smile
Лично мнение, хареса ми. Ще видим дали и жената ще го одобри. Камерата поне през деня е много по-добра от на Микс-а ми.

Вечния бетатестер!
Цитирай

@Marcus, линкът за снимките не работи. Като гледам твоят не е глобалната версия, а Китайската.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Цитирай

(2018-04-12, 07:41:24)misho_stankov написа:  А някой знае ли защо телефона не е пуснат на нашия пазар?

Да. Като цяло глобалната версия няма наличност още. Дори търговците в Али молят да се изчака 2-3 седмици, за да могат да предоставят глобална версия.

Така че .. чакане.
Поне имаме redmi 5 и redmi 5+
Цитирай

Доколкото знам китайската и глобалната са с еднакъв хардуер за разлика от индийската версия, рома не ме бърка какъв е.

Вечния бетатестер!
Цитирай

да прав си. Само дето глобалния телефон ще е с ЕУ адаптер в комплекта, няма да се налага да се ползват преходници.

Само че нещо няма наличности. вероятно не могат да смогнат с търснето в китай, за да залеят останалия свят
Цитирай

И аз чакам моя от Fantacy technology.
Redmi Note 5 4/64Gb, Global version, Gold, поръчан на 28.03 за 185.57$ със един куп намаления. Сега е 299.99$.
Кога ли ще го изпратят обаче... Остават още 28 дни и после 20-тина дни транспорт....

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)