Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Много слаба предна камера. Снимките са ужасни, а камерата е 5 MP. За мен не е страшно, но тези дето обичат селфитата, ще се откажат.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Аксесоари
#27

Засега сух режим за ъпдейта. Не са го пуснали. Което е добре, защото при Plus версията, май има известни проблеми. Като гледам техния форум.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
#28

Пусната е пробна версия на стабилния ROM. Определени телефони ще я получат и ако всичко е наред, ще я пуснат за всички. Очаквам до няколко дни, да има наличен ъпдейт до MIUI 9.5 за Redmi 5.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
#29

Налична е новата версия 9.5. Инсталирах я, засега се държи добре. Много добро управление на RАМ-а. Доста свободна памет остава. Жестовете са супер, но трябва да се съобразявате какви приложения ползвате. Не се оптимизирани темите, за пълен екран без софтуерните бутони.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
#30

Здрвейте,бихте ли споделили как е батерията,камерите-предна и задна хубави ли са снимките, клиповете също, зглобката стабилна ли е,добре ли се вижда екрана на слънце,телефона има ли някакви проблеми-лаг , забиване, предстой ми преподписване на договор и се чудя дали да го взимам,предишния ми беше huawei p9 lite
#31

Бих ти препоръчал поголямата версия Redmi 5 Plus . С по добри камери е , екраните и на двата се виждат добре на слънце автоконтраста работи безупречно . Забиване и лагове няма имат само разни бъгове , но ги изчестват переодично . Сглобката им е еднаква дисплей с приятен заоблен ръб, метален дръп с пласмасови горе и долу . За мен лично е по добър модела от P9 lite .

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
#32

Ако търсиш по-голям телефон, с 6 инча екран, то тогава взимаш 5 Plus. Процесора е една идея по-добър. Батерията е малко по-голяма. Вече за камера не знам, ако искам да снимам, ползвам апарат. Задната камера прави добри снимки, предната зависи от светлината.
Аз избрах Redmi 5, защото 6 инча ми е голямо. Но които от двата да вземеш, няма да сбъркаш.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
#33

Днес дойде пратката от Китай. Поръчах стъклен протектор и phone case. После ако не забравя, ще кача снимки. Стана много добре, всичко пасна отлично. Сега със стъкления протектор, жестовете на екрана станаха много по-лесни. Не очаквах че матовия протектор дето е залепен, влияе толкова. Този case, покрива и изпълналата камера. Така вече като сложа телефона по гръб, не ляга върху камерата. И няма да се надраска.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
#34

А как е кейса, в сравнение с силиконовия , който се дава с телефона. Синът вече е изпускал доста пъти телефона и първия стъклен протектор е начупен изцяло, но по апарата няма никакви следи от удари, благодарение на силикончето. Та затова се чудя, дали да поръчвам и такъв като твоя...

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

#35

Не съм го изпускал, все пак днес го сложих. И се надявам да не разбирам. Иначе кейса е от пластмаса. Поне на това ми прилича, макар че като го държа усещането е като за гумено покритие. Имай предвид, че остават следи от пръсти, по задната част на кейса. Усещането да държа телефона с този кейс, е много по-хубаво, от силиконовия. Много по-стабилен е. Дори ми се струва, че стана малко по-тежък, което много ми допада. Но честно не знам какво ще стане, ако падне.
Между другото има и други такива в Али, аз няколко прегледах преди да поръчам този.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
#36

Смартфон Xiaomi Redmi 5, Dual SIM, 32GB, 4G, Black    В ЕМАГ правят много добра промоция за този телефон.
#37

Нови функции/възможности за камерата на Redmi 5. Само за отключени и рутнати телефони. Slow motion, автофокус и HDR за видео, стабилизация и др. Пробвайте на свой риск.
http://en.miui.com/thread-2276335-1-1.html

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
#38

Пуснаха нова версияна MIUI 9.5 (9.5.11.0). Няма визуални промени, само по производителността. И с априлския секюрити ъпдейт.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
#39

Очаква се в новата версия на MIUI, да има опция за спиране на допълнителния екран от ляво. Вече се тества в бета версията, така че най -вероятно ще има пореден ъпдейт на 9.5.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
#40

Ти да видиш. С този ъпдейт 9.5.11.0 за първи път видях свободни 2.1 GB от 3. Дали е вярно?
П.П Сега на Antutu визвади 69745 точки, а преди е било 56883 (според данни в нета)

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
#41

Четох,за някакъв пач,който се води ъпдейт на камерата и дава възможност от настройките И,да се активира слоумоушън.
За съжаление не разбрах как се прилага....някой пробвал ли е или поне чел ли е за нещо подобно?

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
#42

В глобалния форум имаше тема, мисля точно за това. Не съм пробвал. Ако искаш потърси там. А е напълно възможно, на следващия ъпдейт да има тази опция.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
#43

(2018-05-02, 18:47:36)redsys написа:  ... В ЕМАГ правят много добра промоция за този телефон.
Не съветвам от ЕМАГ де се купува каквото и да е било. Да не говорим, че в случая предлагат устройство с объркана спецификация.

 
#44

Здравейте колеги

Не съм сигурен, че това е точното място за въпроса ми...

Планирам да взема на баща ми един redmi 5, интересувам се глобал рома има ли български или да се ориентиивам към друга марка Smile

Благодаря предварително.
#45

Ако устройството е с Global Stable има български език. Успех с избора.

 
#46

(2018-06-03, 14:15:06)pocko написа:  Здравейте колеги

Не съм сигурен, че това е точното място за въпроса ми...

Планирам да взема на баща ми един redmi 5, интересувам се глобал рома има ли български или да се ориентиивам към друга марка Smile

Благодаря предварително.

Има български, както ти каза NoMaD. Вземи му с 3 GB RAM. Телефончето ще му допадне.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
#47

С 3 GB Ram ще е със сигурност Smile

Благодаря
#48

Много хубаво сравнение, между Редми 5 и 5+.
https://www.youtube.com/watch?v=YyW8nMOuJKk

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
#49

Глобъл бета на 9.6.1.0 само за определени потребители. Засега не видях да има информация, за промените които са направили.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
#50

(2018-06-03, 11:59:59)NoMaD написа:  Не съветвам от ЕМАГ де се купува каквото и да е било. Да не говорим, че в случая предлагат устройство с объркана спецификация.

Това от личен опит или някой ти го каза. От Емаг съм купувал страшно много неща. Последно миналата седмица една промоционална Редми 5-ца с подарък стъклен 5D протектор за 256лв, дойде запечатана Global version.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)