Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между галакси с8 или а8 2018
#1

Здравейте, имам следната дилема, като цяло ясно е че с8 е по-добрият телефон.А8 е малко надценен, но голямото ми чудене е относно това че на а8 мога да си сложа стъклен протектор и прост кейс, докато чета че на с8 заради формата на дисплея винаги има въздух под стъклото.Какво ще ме посъветвате?
Цитирай
Аксесоари
#2

Купи си S8 и му сложи нормален протектор (не стъклен ), това те съветвам

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#3

Еми, щом може да му се сложи стъклен протектор и прост кейс A8.
Цитирай
#4

Така е, аз на каруцата и слагам джанти намерени от вторични суровини, гуми 5та употреба и сам си я боядисвам в жълто.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#5

(2018-02-19, 16:08:02)nehranimaiko написа:  Така е, аз на каруцата и слагам джанти намерени от вторични суровини, гуми 5та употре*а и сам си я боядисвам в жълто.

на кой му пука
Цитирай
#6

Big Grin Big Grin Big Grin
Взимай Samsung Galaxy S8, кейс ще можеш да му сложиш, протектор обикновен му сложи, като стъкления се разлепя.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#7

може би ще е по удачния вариянт с8, тъй като всички са със стъклени гърбове и искат пазене.
Цитирай
#8

Стъкления се чупи на първото падане, предпочитам соликонов новече не се наюират

Изпратено от моят LG-M700 с помощта на Tapatalk

LG G2; LG Q6, Galaxy S7
Цитирай
#9

(2018-02-19, 16:08:02)nehranimaiko написа:  Така е, аз на каруцата и слагам джанти намерени от вторични суровини, гуми 5та употре*а и сам си я боядисвам в жълто.

Оризчо, недей само да спамиш по темите. Какви са тия щуротии /меко казано/, дето ги пишеш.
Цитирай
#10

То и на А8 ако му залепиш стъклен протектор част от дисплея е извън протектора и като свети екрана става супер грозна картинка. Така че протектора не трябва да ти е мерило за избора на телефон.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#11

Зависи какъв ти е протектора.Имам едно приятелче на подобен телефон слага 2-3 протектор по 10-15 лева,аз сложих от 40 лева от първия път и ядове нямам до сега,покрива целия дисплей и стои перфектно.Да си вземе на Cellularline или на Puro-качествени са им протекторите.От 20тина лева до 40 имат добри за целия дисплей(Full front protection или 4 Edge Glass) се водят.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)