Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy S Plus 2011 Edition ( i9001 )

velin написа:Мерси може да не е фабричния просто да е 2.3.3 ,че ако му стане нещо да имам гаранция.
Ето тук можеш да си харесаш:
http://www.sammobile.com/showthread.php?t=18
Цитирай
Аксесоари

Marinski79 написа:
velin написа:Може ли някой да опише как става връщането към фабричния 2.3.3.Веднъж пробвах и не стана и сложих 2.3.5
Това няма как да стане. Все едно да си купиш лаптоп с инсталиран Win7Pro (примерно) с настройки от съответния производител , да му преинсталираш Win-a с XP и след това да искаш да си върнеш пак първоначалния Win. Не твърдя, че съм 100% прав, но мисля че няма как да се върнеш към фабричния ром.


Колега, нищо лично но и ром-а можеш да си върнеш, пък на компа можеш от Win 7 до DOS да го върнеш ако искаш, въпрос на вкус Wink Въпреки, че май дос-а е в кода на уиндолса, но не съм много сигурен Wink
Цитирай

Marinski79 написа:
velin написа:Мерси може да не е фабричния просто да е 2.3.3 ,че ако му стане нещо да имам гаранция.
Ето тук можеш да си харесаш:
http://www.sammobile.com/showthread.php?t=18

Аз пробвах веднъж и не стана чаках 30мин през один и нищо.
Цитирай

velin написа:Мерси може да не е фабричния просто да е 2.3.3 ,че ако му стане нещо да имам гаранция.

https://www.androidbg.com/forum/topic193...01-p2.html пост 36. Не виждам причина да се притесняваш за гаранцията.
Цитирай

Chani написа:
velin написа:Мерси може да не е фабричния просто да е 2.3.3 ,че ако му стане нещо да имам гаранция.

https://www.androidbg.com/forum/topic193...01-p2.html пост 36. Не виждам причина да се притесняваш за гаранцията.

:bow: Благодаря много за информацията.
Цитирай

Здравейте и от мен , утре мисля да стана притежател този телефон и искам да ви попитам има ли някакви особености за който да гледам при покупката на телефона ,че от няколко дни все не мога да се реша да го взема.

Samsung Galaxy S Wifi 5.0
Цитирай

RIBOKA написа:Здравейте и от мен , утре мисля да стана притежател този телефон и искам да ви попитам има ли някакви особености за който да гледам при покупката на телефона ,че от няколко дни все не мога да се реша да го взема.
Силно ти препоръчвам да дадеш малко отгоре и да вземеш S2.
Цитирай

karo_96 написа:
RIBOKA написа:Здравейте и от мен , утре мисля да стана притежател този телефон и искам да ви попитам има ли някакви особености за който да гледам при покупката на телефона ,че от няколко дни все не мога да се реша да го взема.
Силно ти препоръчвам да дадеш малко отгоре и да вземеш S2.

Karo_96, би ли обосновал мнението си? Имаш резерви към S+ ? Какви са те? Ясно е, че S2 е по добър.
Цитирай

Сега съм Samsung Wave просто искам пак нешто от този клас ,ясно че S2 е по добър .Изборът ми бе между Soni Art S и Samsung S +.

Samsung Galaxy S Wifi 5.0
Цитирай

Колеги, някой да е забелязъл следния бъг:

Значи отварям си телефона да набера някой, натискам зелената слушалка да набере и нищо не става, натискам пак - нищо. След това натискам Home button и пак наново операцията и си набира, след като затворя набира сам 2 пъти (ако съм натиснал зелената слушалка 10 пъти ще пренабере 10 пъти). С 2.3.5 XXKPG съм.
Цитирай

Здравейте! Нов андроид потребител съм. Имам 9001 фабрично с 2.3.3 i9001XXKG1 и е налице проблема с бързия спад на батерията. Махам го от зарядното в 11 преди обед и след 12 часа нивото на заряда е 15%. Вярно, сцепвам го от игри като angry birds, greedy spiders, doodle jump и т.н., но не повече от час и 1/2 игра и почти не браузвам или ползвам карти и др. тежки приложения. Освен това имало е дни, когато не ползвам почти никакви приложения, а само следя нивото, което пада от нищо. Доже не говоря па него. Имам и android assistant и пак е зле. Днес сложих juice def и ще следя как е.

Междувременно искам да попитам вс. наред ли е с 2.3.5. Дали има български, лагване при стандартни операции или др. дразнещи неща? Да минавам ли на 2.3.4, ако е по-сполучлив? Прегледах темата. Инстолвах Kies, свалих Odin 4.43 и I9001XXKP4 (бтв това е 2.3.4 ?) прегледах и флашване за 9000 s.

Пропускам ли нещо? Smile

Иначе мобифонът е изключително задоволителен!

Samsung Galaxy SIV i9505 Android 4.2.2 Samsung Galaxy S Plus Android 2.3.5. Google Asus Nexus 7 32GB Wi-Fi Only Android 4.3
Цитирай

nikesg написа:
karo_96 написа:
RIBOKA написа:Здравейте и от мен , утре мисля да стана притежател този телефон и искам да ви попитам има ли някакви особености за който да гледам при покупката на телефона ,че от няколко дни все не мога да се реша да го взема.
Силно ти препоръчвам да дадеш малко отгоре и да вземеш S2.

Karo_96, би ли обосновал мнението си? Имаш резерви към S+ ? Какви са те? Ясно е, че S2 е по добър.

Няма какво да го обосновавам Smile

S2 е по-добър във всяко едно отношение и не виждам дали има място за спор. Освен това S2 е доста по-известен, следователно има много повече информация и всякакви други неща към него. Да не говорим че за S+ още няма нито MIUI, нито Cyanogenmod, нито някакъв стабилен CWМ. Не ми е изчерпан отговора, но мисля, че това е повече от достатъчно.

Ако ли пък не му се дават 100-200лв. повече, да даде толкова по-малко и да вземе S. Всякаква информация за него, доста повече приложения оптимизирани. Повечето гореспоменати неща важат и за тук. Не виждам смисъл да се 'обосновавам' още...
Цитирай

от 10 дена съм собственик на СГС+ и прочетох цялата тема от 1а до 10та страница и единственото което не разбрах когато си флашна фирмуера гаранцията ще ми отпадне ли а тя е 2 годишна

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай

despolov написа:от 10 дена съм собственик на СГС+ и прочетох цялата тема от 1а до 10та страница и единственото което не разбрах когато си флашна фирмуера гаранцията ще ми отпадне ли а тя е 2 годишна

Едни казват че отпада други не според мен зависи от приемащия телефона за ремонт в сервиза . Освен това в сервиза се носи ако има хардуерен проблем а там вече версията на софтуера е без значение. Но да не забравяме че все пак сме в БГ и това е страната на абсурда.
Цитирай

по нагоре прочетох че като му направя хард рест и след това му сложа 2.3.5 гаранцията ще се запази някаде към (6-7 страница) и маи така ще прая

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай

Колеги, това за гаранцията аз го написах. НО аз съм питал хора в германос, които са ми близки и знам, че дори да стане нещо с телефона, ще бъде изпратен в сервиз с препоръка от тях и няма да има проблем, въпреки това ме увериха, че при ъпдейт няма проблем, но не и при руут.
Цитирай

Здравейте,
Някой може ли да ми помогне днес си купих СГС+ но имам проблем,
през 10 -15 мин ми да рефрешинг СИМ дата.

Благодаря предварително!

П.С.Абонат съм на Вивател ако има значение
Цитирай

мерси за информацията и аз си купих галаксито от германос и сега поне ще съм сигурен че като го флашна няма да се махне гаранцията

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай

и kochevbg изкараи сима и пак го сложи може нещо да се е разместил сима и заради това

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай

Здравейте,
При мен проблемът е, че без да съм работил с телефона, тоест просто оставен на масата, той се нагрява и съответно изключва. След това не иска да се включи отново, освен ако не извадя батерията за малко. След като го включа отново батерията е значително намаляла! Това нормално ли е..? Моля Ви помогнете!!
Цитирай

nikolai66 написа:Здравейте,
При мен проблемът е, че без да съм работил с телефона, тоест просто оставен на масата, той се нагрява и съответно изключва. След това не иска да се включи отново, освен ако не извадя батерията за малко. След като го включа отново батерията е значително намаляла! Това нормално ли е..? Моля Ви помогнете!!

Според мен имаш хардуерен проблем, нещо товари супер много телефона и съответно батерията. Носи го в сервиз.
Цитирай

Странното е това, че телефонът е нов и почти нищо не е качено на него, но май ще се стигне до сервиз.
Цитирай

Здравейте, имам следния проблем:
Ъпдейтнах телефона до версия 2.3.5, но каквото и да правя, не мога да ползвам Интернета от Глобул, който си върви в пакета с телефона ми. Use packet data си е включен, но не намира мрежата. Иначе мога да се обаждам, нямам проблеми с изходящите разговори.
Основната причина, поради която го ъпдейтнах беше прословутия проблем с дрейнинга на батерията, ето че всичко е наред вече, но не мога да ползвам интернета от глобул.
Моля ви ако някой е запознат, да ми пише как мога да коригирам проблема! :facepalm:

Samsung Galaxy S Plus 4.0.4 CyanogenMod 9
Цитирай

paceto320 написа:Здравейте, имам следния проблем:
Ъпдейтнах телефона до версия 2.3.5, но каквото и да правя, не мога да ползвам Интернета от Глобул, който си върви в пакета с телефона ми. Use packet data си е включен, но не намира мрежата. Иначе мога да се обаждам, нямам проблеми с изходящите разговори.
Основната причина, поради която го ъпдейтнах беше прословутия проблем с дрейнинга на батерията, ето че всичко е наред вече, но не мога да ползвам интернета от глобул.
Моля ви ако някой е запознат, да ми пише как мога да коригирам проблема! :facepalm:

Явно ти са се загубили APN настройките. Може да си ги изпратиш чрез сайта на Глобул -> КЛИК
Цитирай

Да, аз изпратих смс на номер 100 от тази връзка , и оттам ми върнаха следното съобщение: Вашият телефон не е разпознат. Моля обадете се на 123.

Samsung Galaxy S Plus 4.0.4 CyanogenMod 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)