Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy S Plus 2011 Edition ( i9001 )

paceto320 написа:Да, аз изпратих смс на номер 100 от тази връзка , и оттам ми върнаха следното съобщение: Вашият телефон не е разпознат. Моля обадете се на 123.

Въведи си ги ръчно, в сайта на Глобул ги има данните.
Цитирай
Аксесоари

nikesg написа:
paceto320 написа:Да, аз изпратих смс на номер 100 от тази връзка , и оттам ми върнаха следното съобщение: Вашият телефон не е разпознат. Моля обадете се на 123.

Въведи си ги ръчно, в сайта на Глобул ги има данните.


Благодаря ти много! Справих се! В сайта ги не успях да ги открия, но ето от тук стана: https://www.androidbg.com/android-faq

Имам отново 3G :proud:
Благодаря ти Nike.
Хубав ден ти желая! Rock

Samsung Galaxy S Plus 4.0.4 CyanogenMod 9
Цитирай

Кога ще има udate 2.3.4 официален? В момента съм с 2.3.3 батерията държи 4 max 5 дена Smile
Цитирай

Kra5i написа:Кога ще има udate 2.3.4 официален? В момента съм с 2.3.3 батерията държи 4 max 5 дена Smile

Ехее ти си някакъв рекордьор щом ти държи 4 дена. Колко го ползваш тоз телефон? Предполагам много малко за да ти държи толкова. Аз съм със 2.3.5 и с нормално ползване (10тина разговора на ден, малко скайп и нет) държи 2 дена макс.
Цитирай

kochevbg написа:Здравейте,
Някой може ли да ми помогне днес си купих СГС+ но имам проблем,
през 10 -15 мин ми да рефрешинг СИМ дата.

Благодаря предварително!

П.С.Абонат съм на Вивател ако има значение
Сигурно е от сим картата.Аз досега съм сменил две на същата компания.

Galaxy S Plus .ENDROIX II-13.2.13
Цитирай

А аз да попитам (като новак ) 2.3.5 и ма ли български език за меню?????? :confused:

Samsung Galaxy S IV
Цитирай

За 2.3.6 мога да потвърдя че има, но предполагам и в 2.3.5 трябва да има.
Цитирай

dkojuharov написа:За 2.3.6 мога да потвърдя че има, но предполагам и в 2.3.5 трябва да има.

А ти от къде свали 2.3.6?

Samsung Galaxy S IV
Цитирай

Еми от xda,този който е 04.11, европейската версия.
Цитирай

Колега, може ли да споделиш едно линкче, и да попитам за всеки случай, това си е стоков ром от самсунг нали ? Не е къстъм и не трябва рут ?
Цитирай

Ползвах този ром,стоков е http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1347789 по тази процедура http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1345671 .
Цитирай

Клавиатурата има ли БГ ?

Xiaomi Hongmi WCDMA
Meizu M1 Note
motorola moto x play
Цитирай

Няма българска, аз ползвам руската
Цитирай

dkojuharov написа:Няма българска, аз ползвам руската
Сподели моля те как стои телефона с тази версия. Живота на батерията подобрява ли се? Като цяло ме интересува заслужава ли си да слагам 2.3.6 при положение че съм адски доволен от 2.3.5

Sony Xperia Z3 dual Black Edition
Цитирай

Teлефона се държи по-стабилно спрямо 2.3.3 и 2.3.4, с които беше преди това, но според мен не си заслужава, защото европейския 2.3.6 е с много предварително инсталирани програми, а спрямо 2.3.5 като съм чел няма същественo подбрение.
Цитирай

Някой забелязал ли следния ефект? Понякога при разговор се чува леко пропукване в слушалката и понякога заедно с пропукването има и прекъсване на звука за кратко. Не се случва често но понякога това пропукване и прекъсване се случва няколко пъти на разговор през еднакъв интервал от време.
С Андроид 2.3.5 съм, рутнат.
Цитирай

Някой ако може да ми даде линк към Android 2.3.5 с БГ клавиатура ,че не мога да го намеря.
Благодаря предварително.

Xiaomi Hongmi WCDMA
Meizu M1 Note
motorola moto x play
Цитирай

nikineo написа:Някой ако може да ми даде линк към Android 2.3.5 с БГ клавиатура ,че не мога да го намеря.
Благодаря предварително.

Рома си изтегли от тук: ЦЪК , a БГ клавиатура си изтегли от маркета от тук: ЦЪК Тази клавиатура по мое мнение е най-добрата БГ.
Самия ром си поддържа български език и клавиатура но клавиатурата лично мен не ми харесва.
Цитирай

dkojuharov написа:Ползвах този ром,стоков е http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1347789 по тази процедура http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1345671 .


Колега, а има ли БГ меню с този РОМ ?

Благодаря предварително!
Цитирай

Да,но няма бг клавиатура. Виж поста на колегата малко по-нагоре, в който показва от къде може да си свалиш. Smile
Цитирай

Може ли някои да ми напише как се прави хард-ресет. Благодаря
Цитирай

sgroko написа:Може ли някои да ми напише как се прави хард-ресет. Благодаря
Пробвай с този код *2767*3855# Набираш го като телефонен номер. Имай в предвид че това ще изтрие всичко от телефона. Може и да намериш в менюто - Поверителност- нулиране с фабричните данни.
Цитирай

nikesg написа:Някой забелязал ли следния ефект? Понякога при разговор се чува леко пропукване в слушалката и понякога заедно с пропукването има и прекъсване на звука за кратко. Не се случва често но понякога това пропукване и прекъсване се случва няколко пъти на разговор през еднакъв интервал от време.
С Андроид 2.3.5 съм, рутнат.
Никой ли е е забелязал този ефект? Кофти .. ако само при мен може да имам хардуерен проблем.. Sad
Цитирай

nikesg написа:
nikesg написа:Някой забелязал ли следния ефект? Понякога при разговор се чува леко пропукване в слушалката и понякога заедно с пропукването има и прекъсване на звука за кратко. Не се случва често но понякога това пропукване и прекъсване се случва няколко пъти на разговор през еднакъв интервал от време.
С Андроид 2.3.5 съм, рутнат.
Никой ли е е забелязал този ефект? Кофти .. ако само при мен може да имам хардуерен проблем.. Sad
Колега, нещо от оператора, мрежата , силата на сигнала. Не обвинявай веднага телефона. Аз имах карта на М-тел с която разговорите бяха ....мъка. Казах че съм я загубил и поисках друга със същия номер. Взех новата ,сложих я в стария телефон ..и О чудо - всичко си дойде на мястото....... "Понякога" както казваш може да не е телефона. Не бързай с изводите.
Цитирай

При мен след като съм задал собствен динамичен тапет, при ползване на връзка през USB или изгасване на телефона от недостиг на батерия всеки път отново трябва да въвеждам тапета. Има ли лек?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)