Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy S Plus 2011 Edition ( i9001 )

Papilan написа:
nikesg написа:
nikesg написа:Някой забелязал ли следния ефект? Понякога при разговор се чува леко пропукване в слушалката и понякога заедно с пропукването има и прекъсване на звука за кратко. Не се случва често но понякога това пропукване и прекъсване се случва няколко пъти на разговор през еднакъв интервал от време.
С Андроид 2.3.5 съм, рутнат.
Никой ли е е забелязал този ефект? Кофти .. ако само при мен може да имам хардуерен проблем.. Sad
Колега, нещо от оператора, мрежата , силата на сигнала. Не обвинявай веднага телефона. Аз имах карта на М-тел с която разговорите бяха ....мъка. Казах че съм я загубил и поисках друга със същия номер. Взех новата ,сложих я в стария телефон ..и О чудо - всичко си дойде на мястото....... "Понякога" както казваш може да не е телефона. Не бързай с изводите.

Благодаря. Може би си прав наистина. Ще пробвам с друга сим карта.
Цитирай
Аксесоари

Здравей те,защо на клавиатурата на самсунг не мога да обърна на никакъв друг език освен английски?В настройки слагам човка на бг. На руски или някой друг език и нищо.

Xiaomi Hongmi WCDMA
Meizu M1 Note
motorola moto x play
Цитирай

Колеги, някой чул(прочел) ли е нещо отностно ъпдейт до 4.0 евентуално?
Цитирай

nikesg написа:
Papilan написа:
nikesg написа:Никой ли е е забелязал този ефект? Кофти .. ако само при мен може да имам хардуерен проблем.. Sad
Колега, нещо от оператора, мрежата , силата на сигнала. Не обвинявай веднага телефона. Аз имах карта на М-тел с която разговорите бяха ....мъка. Казах че съм я загубил и поисках друга със същия номер. Взех новата ,сложих я в стария телефон ..и О чудо - всичко си дойде на мястото....... "Понякога" както казваш може да не е телефона. Не бързай с изводите.

Благодаря. Може би си прав наистина. Ще пробвам с друга сим карта.

Точно от сим картата се оказа проблема, колегата Papilan се оказа прав. След смяната на сим картата не се случвал този проблем. Благодаря!


becinko написа:Колеги, някой чул(прочел) ли е нещо отностно ъпдейт до 4.0 евентуално?

Не мисля, че е възможно това по принцип.
Цитирай

Хардуерно ли не е възможно, все пак е модел 2011, то така или иначе ще изкочи къстъм ром с 4.0, но все пак.
Цитирай

@nikesg - как прецени, че не е възможно!? Възможно е, стига да го пуснат от Samsung. За момента има за няколко модела, но са доста нестабилни (освен този, който си идва с него - Galaxy Nexus).
Цитирай

karo_96 написа:@nikesg - как прецени, че не е възможно!? Възможно е, стига да го пуснат от Samsung. За момента има за няколко модела, но са доста нестабилни (освен този, който си идва с него - Galaxy Nexus).
Точно мисля че няма да го пуснат от Самсунг. Ще произведат нови модели със 4.0. Лично мнение, може и да пък да бъркам .. дано.
Цитирай

Днес констатирах един неприятен факт. Преместих си сим картата в Нексуса и за мое разочарование установих, че той има доста по-силен и качествен звук в слушалката по време на разговор. Направо съм се замислил да си го оставя и да се разделя с Галаксито. Дайте някакво решение. телефона ми харесва и не ми се разделя с него. Става въпрос за ГУГЪЛ Нексус С И Галаки С + Защо е тази разлика не знам ,но ме дразни. Дайте решение ако някой знае. Някоя програмка ли ,що ли?
Цитирай

Papilan написа:Днес констатирах един неприятен факт. Преместих си сим картата в Нексуса и за мое разочарование установих, че той има доста по-силен и качествен звук в слушалката по време на разговор. Направо съм се замислил да си го оставя и да се разделя с Галаксито. Дайте някакво решение. телефона ми харесва и не ми се разделя с него. Става въпрос за ГУГЪЛ Нексус С И Галаки С + Защо е тази разлика не знам ,но ме дразни. Дайте решение ако някой знае. Някоя програмка ли ,що ли?

Ами аз писах и питах скоро за същия проблем, но никой не ми отговори. Единственото нещо, което не ми харесва в Galaxy S Plus е точно този глух звук в слушалката. Така беше със стоковия ром 2.3.3 и сега също е така след като го ъпдейтнах със 2.3.5 . Много бих се радвал ако се реши този проблем.
Всичко друго за мен си е ОК относно телефона и ме задоволява.
Цитирай

Колеги казвам ви довиждане. Премествам се в темата за Samsung Galaxy SII Dance

Sony Xperia Z3 dual Black Edition
Цитирай

Колеги, вече съм на 2.3.6 и все още има лаг при отключване, някой някъква идея от какво може да е този кофти бъг ?
Цитирай

Звукът в слушалката как е?

Xiaomi Hongmi WCDMA
Meizu M1 Note
motorola moto x play
Цитирай

Еми.. на мене не ми е направил много лошо впечатление по принцип, но не намирам особенна разлика от 2.3.5.
Цитирай

Някой нещо за лага при отключване?
Цитирай

Здравейте,
Забелязах, че когато е избрано да работи само с GSM мрежа без 3G, звукът в слушалката е много по глух и кофти, дори има прекъсвания. След като зададох автоматичен режим (GSM/WCDMA) звукът е чувствително по добър.
Цитирай

Някой пробвал ли е да го прати за ремонт, заради кофтия звук в слушалката?
Като пуснаха Нокия 5800 в началото и тя правеше проблем със слушалката и мисля че го оправяха гаранционно.

Xiaomi Hongmi WCDMA
Meizu M1 Note
motorola moto x play
Цитирай

nikesg написа:Здравейте,
Забелязах, че когато е избрано да работи само с GSM мрежа без 3G, звукът в слушалката е много по глух и кофти, дори има прекъсвания. След като зададох автоматичен режим (GSM/WCDMA) звукът е чувствително по добър.


Колега, то 3G-то май се изпозлва само като започне да сваля нещо от нета или ти да влизаш в нета, не съм сигурен дали при разговор го използва...
Цитирай

becinko написа:
nikesg написа:Здравейте,
Забелязах, че когато е избрано да работи само с GSM мрежа без 3G, звукът в слушалката е много по глух и кофти, дори има прекъсвания. След като зададох автоматичен режим (GSM/WCDMA) звукът е чувствително по добър.


Колега, то 3G-то май се изпозлва само като започне да сваля нещо от нета или ти да влизаш в нета, не съм сигурен дали при разговор го използва...

Да така е, но при мен е факт, че звука е по добър. Нямам логично обяснение.
Цитирай

Има, но то е в психиката ти,а не в телефона :thumbup: Така както аз съм решил, че батерията продължава да ми държи малко, 3-4 дни държи, но пак смятам, че е малко Smile
Цитирай

becinko написа:Има, но то е в психиката ти,а не в телефона :thumbup: Така както аз съм решил, че батерията продължава да ми държи малко, 3-4 дни държи, но пак смятам, че е малко Smile

Психика или не, факт е че като премина само на GSM има едно прекъсване и леко пукане в слушалката, а като съм на Automatic го няма. Няма как да си въобразявам, че чувам нещо или че не го чувам. Чак толкова не съм психясал, че да си въобразявам. Smile
Цитирай

Здравейте.Аз имам следното питане ? Телефонът ми е Галакси С + и в последно време се рестартира сам ... и понякога дава дефектна Сим карта ( Не е от сим картата,защото е сменяна).Знаете ли на какво се дължи това,защото е супер неприятно . Благодаря
Цитирай

Здравейте! След като прочетох внимателно темата ,реших да си флашна телефона с версия XXKP4 2.3.4.Изпълних всички стъпки точно както е написал колегата,и процеса стартира.
Проблема е,че нещо не се получава.Мина един час и ми изписва "partition bin download..." ,а точно над него е изписало 7-8 пъти "big partition size",което според мен не е на добре.
Какво да правя,мога ли да го изключа или да го изчакам още???
Цитирай

Смени usb порта.Ако не стане намери друг компютър
Цитирай

Здравейте. Някои има ли проблем с вбокс7, защото при мен след изглеждане на 1 клип и неще да ми зарежда друг?Тръгва да зарежда и спира в едно положение и дотам, не ми дава даже back да дам, нито да отвора друг сайт?

Samsung Galaxy S5 mini
Цитирай

Ned_bs написа:Здравейте! След като прочетох внимателно темата ,реших да си флашна телефона с версия XXKP4 2.3.4.Изпълних всички стъпки точно както е написал колегата,и процеса стартира.
Проблема е,че нещо не се получава.Мина един час и ми изписва "partition bin download..." ,а точно над него е изписало 7-8 пъти "big partition size",което според мен не е на добре.
Какво да правя,мога ли да го изключа или да го изчакам още???


и при мен същото дърво, само 2,3,3 успявам да кача - 2,3,4 и 2,3,5 по 120 минути седи на едно място и нищо не става
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)