Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy S Plus 2011 Edition ( i9001 )

Аз успешно си флашнах телефона с 2.3.6 XXKPS и определено има разлика в издържливостта на батерията. Също така можеш да скролваш между 1 и 7 начален екран и обратно, а като достигнеш до края на някое меню се появява един синкав отенък, за да покаже че не можеш да продължиш. Забелязвам и че не се усеща лаг. Ако има желаещи и ми остане време може да направя един урок.

Xiaomi Mi4x
Цитирай
Аксесоари

manush написа:
Ned_bs написа:Здравейте! След като прочетох внимателно темата ,реших да си флашна телефона с версия XXKP4 2.3.4.Изпълних всички стъпки точно както е написал колегата,и процеса стартира.
Проблема е,че нещо не се получава.Мина един час и ми изписва "partition bin download..." ,а точно над него е изписало 7-8 пъти "big partition size",което според мен не е на добре.
Какво да правя,мога ли да го изключа или да го изчакам още???


и при мен същото дърво, само 2,3,3 успявам да кача - 2,3,4 и 2,3,5 по 120 минути седи на едно място и нищо не става

Оправих го още на следващия ден.Както каза колегата dkojuharov,просто пробвах на друг компютър и нещата станаха за около 10 мин.
Цитирай

а някой може ли да направи урок как да го флашна до 2.3.6

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай

То е същото като с предишните версии, само че е с "Оne package" флашва си се като 2.3.5... прегледайте назад да видите има инфо и за 2-та вида влашвания с един файл+ .ops или с няколко файла.
Цитирай

Хей!! Някой взимал ли си е ГСМ от Мтел???Ако да на каква цена???И още 1 въпрос кой е по добър този или Nexus S?
Цитирай

За Ментел не мога да кажа за телефона. Но естествено, че нексус С е по-добър, най-малкото заради версията на андроида, пък и влез в някой сайт за телефони и направи сравнение да видиш Wink

Аз да попитам нещо: Така от няколко дни имам следния проблем. Като се обадя на някой не ме чуват. Става рядко и най-вече с приятелката ми, като й се обадя и не ме чува. След като направих телефона само в 3Г режим се пооправиха нещата, но незнам дали не е от телефона иначе съм с 2.3.6
Цитирай

при мен пък въобще го няма този проблем със слушалката и когато говоря аз чувам много добре и мен ме чуват добре (тел. е купен от германос)

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай

Здравей те,
имам малък проблем и се надявам тука да го разрешим. smile Опитвам се да свържа телефона с телевизора с кабел на nokia (ca 75U), но нещо не става. Пробвах на 4 телевизора, но ми излиза само звука. Дайте съвет какво да правя и как да свържа телефона към телевизора. Благодаря.
Цитирай

Здравейте Smile Искам само да споделя,че вече има официален ъпдейт 2.3.5 за България през "Киес"!Вече съм с него и се надявам всичко да е ОК!!! :thumbup: На всички Честити празници! :cheers:

Всичко което не ме УБИВА,ме прави по СИЛЕН!!!
Цитирай

teloto написа:Здравейте Smile Искам само да споделя,че вече има официален ъпдейт 2.3.5 за България през "Киес"!Вече съм с него и се надявам всичко да е ОК!!! :thumbup: На всички Честити празници! :cheers:

Мога ли да попитам, как Kies ти показва ъпдейта? На мен ми изписва че Kies не поддържа ъпдейт на фърмуера за нашия модел през програмата?
Цитирай

Знам, че има доста теми и мнения за батерията на този телефон, но да питам нали е нормално батерията да ми държи около 1 ден и 10-16 часа, като се има на предвид, че го разцъквам по 2 часа някъде в нета. С 2.3.5 съм Offtopic

Samsung Galaxy S Plus
GT I9001
Цитирай

nikesg написа:
teloto написа:Здравейте Smile Искам само да споделя,че вече има официален ъпдейт 2.3.5 за България през "Киес"!Вече съм с него и се надявам всичко да е ОК!!! :thumbup: На всички Честити празници! :cheers:

Мога ли да попитам, как Kies ти показва ъпдейта? На мен ми изписва че Kies не поддържа ъпдейт на фърмуера за нашия модел през програмата?

Когато го свържа през УСБ кабела с компютъра ми изписва кой е моя фирмуеар и че най новия е.....И ако искаш го надграждаш!

Всичко което не ме УБИВА,ме прави по СИЛЕН!!!
Цитирай

teloto написа:
nikesg написа:
teloto написа:Здравейте Smile Искам само да споделя,че вече има официален ъпдейт 2.3.5 за България през "Киес"!Вече съм с него и се надявам всичко да е ОК!!! :thumbup: На всички Честити празници! :cheers:

Мога ли да попитам, как Kies ти показва ъпдейта? На мен ми изписва че Kies не поддържа ъпдейт на фърмуера за нашия модел през програмата?

Когато го свържа през УСБ кабела с компютъра ми изписва кой е моя фирмуеар и че най новия е.....И ако искаш го надграждаш!

По принцип да това е начина за обновяване от Киес но ще бъдеш по изчерпателен ако ни споделиш версията на фирмуера преди и сега и дали си надграждал телефона през Один съответно връщал.

Xiaomi POCOPHONE F1


Цитирай

Някой има ли идея защо не мога да ъпдейтвам фърмуера през киес? С Windows 7 съм.
Цитирай

nikesg написа:Някой има ли идея защо не мога да ъпдейтвам фърмуера през киес? С Windows 7 съм.

Защо искаш да обновяваш като от подписа вече си с 2.3.5. Ако искаш все пак трябва да се върнеш на 2.3.3 но с продуктов код за БГ /в саммобиле ги пише кои са/ и тогава да да свържеш със Киес. Това което ти показва е защото си надградил с неофициална версия на фирмуера. Аз съм с 2.3.5 с продуктов код XEN и ми казва че е последната версия.

Xiaomi POCOPHONE F1


Цитирай

Chani написа:
nikesg написа:Някой има ли идея защо не мога да ъпдейтвам фърмуера през киес? С Windows 7 съм.

Защо искаш да обновяваш като от подписа вече си с 2.3.5. Ако искаш все пак трябва да се върнеш на 2.3.3 но с продуктов код за БГ /в саммобиле ги пише кои са/ и тогава да да свържеш със Киес. Това което ти показва е защото си надградил с неофициална версия на фирмуера. Аз съм с 2.3.5 с продуктов код XEN и ми казва че е последната версия.

Ок. Благодаря. Стана ми ясно.
Цитирай

искам да питам задължително ли е да му правя хард ресет след като го флащнах до 2.3.6

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай

Момчета,нещо не мога да намеря за BG къде са старите firmware-и.С Вивакомски тел съм,може ли някой да ми даде едно рамо,защото съм затрил инфото за оригиналния фирм с който тела беше!.Много благодаря в аванс!! :cheers: :cheers: :cheers:

HTC Sensation,Xperia x10,Samsung Galaxy S Plus
Цитирай

stashek написа:Момчета,нещо не мога да намеря за BG къде са старите firmware-и.С Вивакомски тел съм,може ли някой да ми даде едно рамо,защото съм затрил инфото за оригиналния фирм с който тела беше!.Много благодаря в аванс!! :cheers: :cheers: :cheers:
КЛИК Точка 11. Това ли ти трябва?
А БГ клавиатура има в маркета и е доста добра.
Цитирай

Да сложа после вивакомските настройки е лесно.Просто искам да далнгрейдна и през Киес да ъпна тела с официалния ъпдейт.Иначе имам чудна клавиатура и аз,мерси! :thumbup: :cheers:

HTC Sensation,Xperia x10,Samsung Galaxy S Plus
Цитирай

stashek написа:Да сложа после вивакомските настройки е лесно.Просто искам да далнгрейдна и през Киес да ъпна тела с официалния ъпдейт.Иначе имам чудна клавиатура и аз,мерси! :thumbup: :cheers:

Аха, сега те разбрах, това което търсиш и на мен би ми било полезно, така че ако решиш казуса моля да го споделиш. Успех!
Цитирай

реших че ще си роотвам телефона започхнах да правя сичко което е написано тук https://www.androidbg.com/forum/topic193...i9001.html задържах волуме ъп хоум бутона и пауър бутона и ми исписа "RAMDUMP MODE Cause Force Upload" и неможах да си роотна тела демек да продължа стъпките незнам какво да правя и немога да си го роотна плс хелп!!!!!!

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай

Задръж волуме даун бутона и др. два.Ще ти излезе едно андроидче. После продължаваш по описания ред. Успех.

HTC WILDFIRE/SAMSUNG GALAXY S+/SONY XPERIA S / MOTOROLA XOOM /
Цитирай

ама с волуме даун не се ли влиза в download mode а пък с волуме ъп в recovery mode а пък в публикацията по горе пише че се ротва от рековери мод

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай

Четете хубаво, копчето за увеличаване и копчето за включване.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)