Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy S Plus 2011 Edition ( i9001 )

е пробвах само с волуме ъп и пауър буттона ама неще и сега незнам какво да правя

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
Аксесоари

намерих една тема в която става в която пише какво мога да направя ако не ми работи комбинацията:https://www.androidbg.com/forum/topic6580-faq-samsung-galaxy-s-vprosi-otgovori-p-17012010.html обаче пише че е за галакси с ще стане ли и на моя телефон защото от вече два часа го мъча и немога да вляза в рековери мод

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай

http://www.megaupload.com/?d=BESQMGVI Свали си тази програма. От настройки, aplications,development дай тикче на usb debugging. Пусни си програмата и избери опцията recovery. Като си готов махни тикчето от настройките.
Цитирай

ааа мерси много, спаси ме от два дена го мъчих да вляза в рековери мод за да го роотна и сега с тая програма успях и го роотнах.При ващшите галаксита така ли е защото аз мога да вляза в даунлоад режим ама не и в рековери и искам да питам при вас така ли е или само аз сам прецакан

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай

Привет на всички Smile

Преди няколко дни се присъдиних към щастливите притежатели на галакси с + И до онзи ден наистина бях щастлив с машината. Обаче, решавам аз да поцъкам малко и гледам телефона не иска да се пусне. Натискам пак хоум бутона.... няма никой. Телефона се беше изгасил сам. Пускам го, зарежда и след като си изгаси дисплея, който е настроен след една минута да заспи се оказа, че пак се е изгасил. И така 5-6 пъти зарежда и се гаси сам. Това се случва при батерия над 80%. Решавам аз, че няма какво да губя като информация в телефона и му давам ресет към фабрични настройки. След като зареди и отново заспа, с ужас установявам, че пак се е изгасил. Започна едно непрестанно изгасване и стартиране. Отбелязвам, че не съм правил никакви преинсталации на операционната система, само някоя и друга програмка от маркета.

След много проби на какви ли не трикове, който прочетох по всякакви форуми, реших да му извадя батерията и да го оставя за известно време без батерия. За моя изненада това помогна!!! След това нямаше никакви проблеми... до преди 5 мин. Телефона пак се изгаси и ето ме тук, реших да пиша и да потърся съвет от някой, на който му е ясно какво се случва. Извадих пак батерията и проблема изчезна, но съм сигурен, че пак ще се появи след като доста пъти вече се случи. КАКВО ДА ПРАВЯ? Апарата е закупен от виваком и е с фърм 2.3.5, бейсбанд I9001XXKPF.

Моля ако някой се сеща за решение да помага...
Цитирай

ако пак започне да се изключва сам вече трябва да го водиш на ремонт предпологам че апарата има гаранция отиваш в някои магазин на виваком и там започваш да разпитваш какво може да стане

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай

някой да предложи къстъм ромове за нашите телефони

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай

Да попитам - Recovery Mode и Download Mode различни ли са ? В моя телефон мога да вляза в два режима - Downoading Mode ( С клавиши Vol- + Home + Power ) и RAM Dump ( с клавиши Vol+ + Home + Power )

С програмата http://www.megaupload.com/?d=BESQMGVI мога ли да вляза в Recovery Mode и да си довърша аварийното ъпгрейдване на фирмуера ? Понеже телефонът ми още е в забило състояние . В аварийния режим на Kies-а се споменава да се вкара телефона в Recovery Mode , а аз мога да го вкарам само в Download Mode . Макар че един колега от форума е успял да завърши аварийната процедура в Download Mode.

LG G4
Nokia 7 Plus
Huawei Nova 5T
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Цитирай

аз намерих по лесен начин да вляза в рековери и на мен ми пишеше РАМДЪМП мод ама погледни тук http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1253707 най долу на първия пост който е от KeksKlip там си пише как да влезеш в рековери по стария начин "The old way" тествал съм го и така съм влизал в рековерито

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай

despolov написа:аз намерих по лесен начин да вляза в рековери и на мен ми пишеше РАМДЪМП мод ама погледни тук http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1253707 най долу на първия пост който е от KeksKlip там си пише как да влезеш в рековери по стария начин "The old way" тествал съм го и така съм влизал в рековерито

Убуу ... ама моят телефон заби по време на вкарването на новия фирмуер и в момента не мога да вляза никъде - като го включиш на екрана има едно джиесемче и едно компютърче с удивителна между тях ...

LG G4
Nokia 7 Plus
Huawei Nova 5T
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Вкарай в download и флашвай през Odin.
Цитирай

Колеги, я кажете как да направя downgrade, към 2.3.4, за да мога да сложа официялния 2.3.5, защото сега съм с 2.3.6, но нещо телефона постоянно прави номера, та ако продължава да е с оригинален софт и да го връщам за ремонт Smile.
Предполагам процедурата е същата като с update, ромче ,през один и така или има нещо по-специфично ?
Цитирай

Не. Задължително избери опцията в Odin Re-Partition и си инсталирай ROM-a официалния за 2.3.4.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

В какъв смисъл официалния ? Аз имам на компа някакъв 2.3.4, който преди това съм инсталирал на телефона. С него ще стане ли ?
Цитирай

Аз си реших всички проблеми с галаксито Big Grin
Samsung Galaxy S Plus > OUT
Samsung Galaxy R < IN Dance
ПП: На който му е интересно да заповяда в темата за R, където ще пиша за този УНИКАЛЕН телефонSmile
Цитирай

Притежатели на S Plus имам намерение да си купя този телефон,но все още се колебая и се надявам,че Вие ще ме подтикнете.Според Вас защо някои го смятат за по-лош от обикновеното Galaxy S ?
Цитирай

henry92 написа:Притежатели на S Plus имам намерение да си купя този телефон,но все още се колебая и се надявам,че Вие ще ме подтикнете.Според Вас защо някои го смятат за по-лош от обикновеното Galaxy S ?
Galaxy S е от по-дълго време на пазара и затова за него има създадени повече къстъм ромове,което според
мен не е от голямо значение.И за нашия модел има и то много добри.
Разлика има в графичния процесор,като всички казват че на Galaxy S е по-добър според характеристиката.
Но едва ли когато ги държиш и двата ще усетиш някаква разлика.Да ти кажа аз имам телефона от 6м. и като
цяло съм много доволен с 2.3.5 съм батерията ми държи два дни с малко игрички и интернет през wi-fi .
Качил съм доста приложения и игри и телефона се справя много добре.Е имало е случаи когато се е налагало
да го рестартирам но това е нормално .Имаме по-бърз процесор и по-мощна батерия.Дисплея е на ниво.
Това беше моя избор и съм доволен.

Galaxy S Plus .ENDROIX II-13.2.13
Цитирай

Здрсвейте, колеги.
Вчера си качих 2.3.5 през Кийс, но телефонът не си направи ресет. Трябва ли аз да го направя или не е задължиъелно?
Цитирай

под какъв смисъл да му правиш ресет

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай

Ми хард ресет до първомачални настройки.
Цитирай

Препоръчително е да направиш.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

Пичове, имам въпрос: Днес ми се появи иконка на toolbar-a, но забравих да направя screenshoot, преди да се махне. Иконката представляваше две стрелки, сочещи в противоположни страни, кръгла на форма, до часа горе вдясно. Някой да знае какво я е породила?

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

Синхронизация...
Цитирай

Синхронизация на какво? Появи се, след като включих Wi-fi у нас и започнах да отварям приложения от типа на Youtube, FB, Sportal...

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

Е не бих могъл да знам, какво точно ти се е синхронизирало... Просто ти казвам за какво е иконата...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)