Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy S Plus 2011 Edition ( i9001 )

vladdark написа:Е не бих могъл да знам, какво точно ти се е синхронизирало... Просто ти казвам за какво е иконата...
Предполагам, че все нещо се е синхронизирало :rofl: Трябва да отчетем, че се появява иконката само след включване на Wi-fi, за да протече синхронизацията, защото нямам мобилен интернет (3G). Считам го за нещо напълно нормално. Мерси, поздрави.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
Аксесоари

Вече сме 4. Аз съм много доволен от телефончето хубав с голям дисплей, абе направо е върха.
Цитирай

4 ли? :rofl:

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

AMG написа:Пичове, имам въпрос: Днес ми се появи иконка на toolbar-a, но забравих да направя screenshoot, преди да се махне. Иконката представляваше две стрелки, сочещи в противоположни страни, кръгла на форма, до часа горе вдясно. Някой да знае какво я е породила?
Малко със закъснение отговарям та въпросната иконка е свързване със сървъра на Самсунг - проверка за обновяване

Xiaomi POCOPHONE F1


Цитирай

Мерси, но вече ми отговориха, а и се оправих.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

Здравейте колеги от днес се местя в този раздел :bow: ,горд собственик на Galaxy S Plus

HUAWEI P9 lite
Цитирай

Честито! Искам да попитам, как да освободя РАМ, освен с "изчистване на процесите" от диспечъра на задачи? Прекаленото натрупване на приложения влия е ли на остатъчната свободна РАМ памет? Защото когато играя игра, не ми остава повече от 10 и се изключват на моменти.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

Ми аз диспечери не ползвам разни Running apps и махаш каквото не ти трябва .... но при всички положения телефона трябва да се рестартира на 2-3-4 дни в зависимост какво правиш Smile

Samsung Galaxy S Plus | Samsung Galaxy S III Pebble Blue
Цитирай

И аз колеги се преместих при вас,дано е за добре .Засега още разучавам телефона

Samsung Galaxy S20+
Цитирай

chokoooo написа:И аз колеги се преместих при вас,дано е за добре .Засега още разучавам телефона
Добре дошъл! Ако има нещо не се притеснявай да питаш. Със каквото можем ще помагаме. :thumbup:
Цитирай

Мерси и аз съм на бая „напред„ с андроида но в бях в друг раздел телефон,затова ми е нужно малко време да поопозная тоя телефон ,има си разлика и то доста(относно ром,кернел ,инсталации и др).Затова се извинявам ако питам глупости Tooth но и този тел. трябва да се научи Rock

Samsung Galaxy S20+
Цитирай

Здравейте и от мен! Поздравления за добре направения и поддържан форум. Това е първия ми android телефон (взех го преди 3 часа), така че тепърва ще събирам впечатления. За сега много ми харесва, надявам се да е така и за напред Smile Поздрави на всички! :cheers:

Sony Xperia Z3 Compact
Цитирай

Айде честито колега ... със здраве да си го ползваш, ако имаш въпроси не се срамувай :cheers:

Samsung Galaxy S Plus | Samsung Galaxy S III Pebble Blue
Цитирай

+ още 1 собственик на въпросния телефон който иска да попита дали няма някакво решение за андроид 4 вече за нашите телефони
Цитирай

Еми cianogen mod 9, но според мен изчакай защото в момента е доста бъгав.
Цитирай

колеги кажете свестен Stock ROM 2.3.6 за SGS+ ... в момента съм с I9001XXKPJ 2.3.5 - голяма боза

SGS+ running OFFICIAL LIQUIDSMOOTH JellyBean RC5-FINAL NIGHTLY ROM
[CWM 6.0.3.3 Liquid Recovery][3.4.60 Phenom Kernel v4.8+]
Цитирай

Здравейте, пробвам вече за не знам кой път да флашна и стигам до SETUP CONNECTION... и до там,чакам си и си чакам,и нищо не се случва.
Фирма ми PDA:I9001XXKPU/ PHONE:I9001XXKPH / CSC :I9001OXFKP6 (2.3.6) искам да флашна с този I9001XXKQG_I9001XXKPL_I9001NEELE1 от http://www.sammobile.com/firmware/ тъй като с VALUE PACK.Нов съм и не съм сигурен ,че ако региона на фирма е друг ще оказва влияние върху това което писах по-горе.
ПС изпълнявам си всичко както си му е реда: Спрян KIES,дори и от таск мениджъра,ОДИН стартирам като администратор,фирма е този с единия PDA файл.
Цитирай

Здравейте! От 1 седмица се кефя на телефончето. Супер е, чак не мога да го разделя с жената и май ще копувам още ЕДИН Big Grin

SAMSUNG GALAXY S Plus
Цитирай

venom1911 написа:Здравейте, пробвам вече за не знам кой път да флашна и стигам до SETUP CONNECTION... и до там,чакам си и си чакам,и нищо не се случва.
Фирма ми PDA:I9001XXKPU/ PHONE:I9001XXKPH / CSC :I9001OXFKP6 (2.3.6) искам да флашна с този I9001XXKQG_I9001XXKPL_I9001NEELE1 от http://www.sammobile.com/firmware/ тъй като с VALUE PACK.Нов съм и не съм сигурен ,че ако региона на фирма е друг ще оказва влияние върху това което писах по-горе.
ПС изпълнявам си всичко както си му е реда: Спрян KIES,дори и от таск мениджъра,ОДИН стартирам като администратор,фирма е този с единия PDA файл.

Спри Windows Firewall + Windows Defender.
С коя версия на Odin пробваш?

lozerd написа:Здравейте! От 1 седмица се кефя на телефончето. Супер е, чак не мога да го разделя с жената и май ще копувам още ЕДИН Big Grin
Взимай смело. Или по-добре вземи Galaxy S II да видиш как ще реагира жена ти Tongue Big Grin

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Привет. Интересува ме, ако сложа Value Pack през Odin, пада ли ми гаранцията въпреки, че ще съм пак с официален ROM. Просто и мен нещо не ме радва 2.3.5... с този TouchWiz 3.0 - много бавна работа. Искам TouchWiz 4.0 и заради това питам. А ако се знае дали скоро ще има за България 2.3.6 още по-добре. Smile

| Samsung Galaxy S8 Plus |
Цитирай

Nqkoy moje li da izrazi mnenie otnosno samiq telefon...Vpechatleniq, kamerata... , tuy kato mislq da si go kupq no se kolebaq mejdu nego i galaxy ace2
Цитирай

като за начало прочети 1во правилата на форума,което значи,че се пише на КИРИЛИЦА,2ро влез в някой сайт и сравни 2та телефона ,3то какво очакваш да чуеш в този форум,щом всички сме тук значи сме с този модел и ни харесва,ако не ни харесваше щяхме да сме го сменили отдавна,всеки си има изисквания едни търсят телефон с камера и да провеждат разговори други за интернет 3ти за игри и тнт,направи своя избор по това което желаеш ,а не това което желаят другите

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай

Една от най - големите подръжки в xda forum за самсунг smarphone е на този телефон Smile Dance

Samsung J7 Black
Цитирай

Kikonez написа:Една от най - големите подръжки в xda forum за самсунг smarphone е на този телефон Smile Dance

мм не съвсем.. ако всички ромове бяха официални тогава - да Wink Иначе не, всички налични ромове са само портове на други такива, които са официални за други устройства. Нашото телефонче не се поддържа официално от никой ром Big Grin Но като цяло е хубаво че има такова разнообразие
Цитирай

Здравейте, смятам да взема (втора ръка) - на дъщеря ми такъв телефон и се записвам. Smile

Motorola Moto G2 Kitkat 4.4.4 / Nexus 7 Lolipop
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)