Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Това с мобилния, го имах и на G2та . На менте'л съм.
Цитирай
Аксесоари
#27

Актуализацията до 8 е смъкната от сайта, явно XIAOMI са решили да премахнат заради бъговете.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай
#28

(2018-03-01, 09:23:24)valentin1985 написа:  .... Досадно е когато нещо работи на заден фон, показва известие.

Има ли начин това известие от Android System да се изключи? Рових къде ли не, но не намерих нищо, което да помогне.
Иначе като цяло аз нямам проблеми - с Global Dev съм.[Изображение: 097829365538cbdf91f664f542b417f3.jpg]

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Motorola Defy Plus -> Galaxy NEXUS -> Motorola Moto G 16GB -> Nexus 5 -> Xiaomi Mi 4W 16GB  -> Xiaomi Mi6 6/64
Цитирай
#29

В известията на Месенджера,всичко ли е цъкнато,изключи втората опция ако е пусната.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#30

И аз не намирам начин да го махна. В другата тема имаше предложена опция чрез друго приложение, което трябва да се инсталира, но не ме устройва...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#31

Колега аз такова известие нямам! С Глобал стейбъл съм.
Цитирай
#32

(2018-03-27, 17:25:32)junek написа:  Има ли начин това известие от Android System да се изключи? Рових къде ли не, но не намерих нищо, което да помогне.
Иначе като цяло аз нямам проблеми - с Global Dev съм.[Изображение: 097829365538cbdf91f664f542b417f3.jpg]

Sent from my MI 6 using Tapatalk
С коя версия на Global dev си?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#33

Просто трябва да си спреш опцията от разрешенията
Цитирай
#34

(2018-03-27, 18:02:30)gipso написа:  В известията на Месенджера,всичко ли е цъкнато,изключи втората опция ако е пусната.
Пробвах всяка една опция от снимките, нищо не помогна.
Иначе стандартно са това опциите, които са ми включени за известията. Преди ъпдейта до 8-цата нямах такива проблеми, пак бях на global dev.
В момента съм с - 8.3.22 Beta.
Изключването на Chat Heads не ме кефи като решение. Същото се появява и когато някой апп работи в бекграунд.
[Изображение: 4e4e0685f4891a9d87eb06b779ed978e.jpg][Изображение: 09547b8a3a23a3590b0202ab6d6424b0.jpg]

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Motorola Defy Plus -> Galaxy NEXUS -> Motorola Moto G 16GB -> Nexus 5 -> Xiaomi Mi 4W 16GB  -> Xiaomi Mi6 6/64
Цитирай
#35

Аз съм с глобал стейбъл и също ми излиза това от android system... Sad

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#36

Или спираш чатхедс, или си намираш откъде се стига в менюто за разрешения или през quick shortcut maker откъде се спира това, за което ти казва в съобщенията. Има и google Wink


"Give permission manually from security app - other permissions - display pop up windows (Checked)
Do this, reboot and revert back with results"
Цитирай
#37

И аз имах същите известия но Глобал стабилен 9.5.3 изчезнаха. Изчакайте 9.5.3 скоро ще го пуснат и според мен ще изчезнат тия неща и бъгове за сега доста по стабилен от 9.2.3. Успех

Redmi Note 8PRO
Цитирай
#38

(2018-03-27, 22:32:36)junek написа:  В момента съм с - 8.3.22 Beta.

И аз съм с него и ги има тези известия. Не бях обърнал внимание, защото не ползвам често месинджър, но съм 100% сигурен, че в предната версия ги нямаше. Предполагам с ъпдейта тази седмица ще го фикснат(ако не тази следващата и така  Smile ).
Цитирай
#39

(2018-03-28, 09:44:16)brmkiller написа:  И аз имах същите известия но Глобал стабилен 9.5.3 изчезнаха. Изчакайте 9.5.3 скоро ще го пуснат и според мен ще изчезнат тия неща и бъгове за сега доста по стабилен от 9.2.3. Успех

Аз съм с 9.5.3 - има ги. Може ли да провериш кои отметни имаш и кои не на месинджъра?
От settings-permissions - other permissinons - последните 3 са ми в зелено
А от installed apps - messenger - notification - всички са ми активни, евентуално тук да трябва да бутна нещо?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#40

(2018-03-28, 12:42:17)MapTo_D написа:  Аз съм с 9.5.3 - има ги. Може ли да провериш кои отметни имаш и кои не на месинджъра?
От settings-permissions - other permissinons - последните 3 са ми в зелено
А от installed apps - messenger - notification - всички са ми активни, евентуално тук да трябва да бутна нещо
И при мен е така но не ми излиза това. Само че сега забелязах един бъг нищо не мога да кача през браузъра от паметта на телефона не мога да сложа скрийншота крашва и се затваря браузъра (и двата браузъра)

Redmi Note 8PRO
Цитирай
#41

Преборих го, юхууу хаха, детска радост, но наистина много досадно известие беше...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#42

Как Smile

Затова е форума. Напиши кратка инструкция.
Цитирай
#43

Settings - Installed apps - точките горе в дясно - show all apps - android system и тук само дадох clear cache. При следващото съобщение отново се появи, но като цъкнах отгоре ми даде възможност да го спра, а преди това нямаше такива опции. Това е. Smile

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#44

Находчиво.
Цитирай
#45

Хах, малко подигравателно звучи, но пък не ми пречи. 'трудното' беше докато намеря това android system, а то къде било скрито...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#46

Извинявай. Наистина имам предвид че доста хитър подход е използван, за който може би нямаше да се сетя дори да имах Орео подръка
Цитирай
#47

(2018-03-28, 21:36:11)MapTo_D написа:  Settings - Installed apps - точките горе в дясно - show all apps - android system и тук само дадох clear cache. При следващото съобщение отново се появи, но като цъкнах отгоре ми даде възможност да го спра, а преди това нямаше такива опции. Това е. Smile

При версия 9.5.3.0 този трик не работи, единственият шанс да не се получава известието е да се спре процеса Аndroid system, но за съжаление при заключване и след отключване пак се появява досадното съобщение на Аndroid system

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай
#48

Или да не се ползва chat heads?
Цитирай
#49

(2018-03-29, 10:47:14)suffer написа:  Или да не се ползва chat heads?

Не говоря за Chat heads, говоря по принцип. Ползвам програма за промяна на синята светлина след нея оставя това досадно известие.

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай
#50

Е как ще не работи този трик, като аз точно по този начин ги спрях тия досадни известия и вече не ми излиза?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)