Анкета: S8+ или One Plus 5t - Нямате права да гласувате в тази анкета.
S8+
30.00%
6
30.00%
One Plus 5T
70.00%
14
70.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S8+ или One Plus 5t
#1

Здравейте, имам Айфон х, но като цяло ми писна и искам да разнообразя с нещо друго.

Имам Ноут 8 вкъщи, но го ползва половинката и като цяло съм доста наясно как работи- работи идеално, е не е Айфон, но върши перфектна работа, проблема ми е че е голям и искам нещо по-тънко и малко по-компактно.

Сега съм се насочил към тези двата, но се чудя точно кой?

5Т заслужава ли си парите и вниманието или направо да си купувам С8+?

Искам да е много бърз като Айфона и батерията да е добра, плюс това държа на добрият екран.

Любопитно ми е какво ще кажете за китаеца, защото никъде не съм го виждал на живо- изобщо тази марка ми е табу.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-03-10, 22:11:21)Victormihov написа:  ...
Искам да е много бърз като Айфона и батерията да е добра, плюс това държа на добрият екран.
...

С това си изискване направо отивай за един пиксел 2 хл ... поне и камера като хората ще има ...
Цитирай
#3

Lol

Темата има голям потенциял! Wink Бат Вико скучае в неделния слънчев ден....

В тъканта от материя на всяко изречение има сплетени ирония, противоречие, и парадокс! Очаквам фурор! Lol Lol Lol

Аз предлагам Нокиа 2. Покрива изискванията за добра батерия! Visslar
Цитирай
#4

OnePlus 5T.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#5

Кажете поне с какво one plus 5t е по-добър от Самсунга?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#6

Софутер най-вече. Ще ти се стори и доста по бърз за Daily use 5T-то, Samsung Experience-a е ужасен (горе долу си е TouchWiz с друго име) и горе долу нямаш вариант да го махнеш нито да root-неш, т.е ако го направиш нямаш гаранция, което е страшна глупост, на 5Т и да root-неш гаранция си имаш.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#7

За да не изглежда голословно, през последната година смених S8+, Note8, Sony XZ1, сега съм с Huawei. Резервният ми телефон е 1+3Т, така че, съм позапознат Smile с плюсовете, и най-вече минусите им. Твърдо за 1+5Т
Цитирай
#8

Във вторник го чакам да дойде.
Поръчах го Smile
Благодаря на всички, силноооо се надявам да работи мазно като АйфонаSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#9

Пиши след като го разцъкаш няколко дни Cool

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#10

Разбира се, благодаряSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#11

Малко късно, но да кажа и аз. Досега единия ми телефон винаги е бил флагмански самсунг. Бях за смяна на единия апарат и дори не дочаках презентацията на С9. Батерията, софтуера /в това число и поддръжката/и бързината при работа са плюсове пред С8. Удобен и ергономичен е поне на мен за тези 6 инча, лицевото разпознаване е много бързо, демонстрирах го пред няколко човека, които дори не разбраха, че се отключва "лицево". Много удобни нотификации при заключен екран, много смарт функции, бързо зареждане на батерията. Прегледай в тубата разни клипове с него /tricks and tips/, и най-важното - няма хронични болежки. Успех
Цитирай
#12

На пръв поглед софта ми му изглежда много “постен”, утре ще го разгледам в еконт, защото никога не съм си играл с one plus (освен oneplus x, които беше доста приятен), силно се надявам да ми хареса.
Всички сте гласували в анкетата за него и все още не знам защо.
Лицево разпознаване, е ок, то и Самсунг бързо отваря телефона.
Няма сд карта, няма водоустойчивист, екрана е по-малък и с по-ниска резолюция.
Та на хартия Самсунга е доста по-добре, ама да видимSmile вярвам ви , пък и всички сте гласували за китаеца, ако е бърз и мазен най-вероятно ще го грабнаSmile

Взех телефона , на пръв поглед работи много много ама много добре.
Бърз и мазен като айфонаSmile
Много съм доволен, благодаря на всички писали и гласували.

Искам да благодаря още веднъж на всички, телефона е точно това което търсех, бърз като айфон и отворен като АндроидSmile

Айфона ще се продава както и ноутаSmile
Със здрве и мерси за помощта

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#13

Честито и със здраве да си го ползваш. Предстоят доста неща в софтуерно отношение при него, така че ще те радва още повече.
Цитирай
#14

Само Български език нямаSmile не че е болка за умиралкаSmile

Това чист Андроид ли се води, затова ли върви толкова добре?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#15

Не това е oxygen os. Разработка на 1+ на базата на андроид. Казват, че е възможно най-доближен до чистия андроид, но все пак има някакви добавки от oneplus. Добави из настройките, не като отделни приложения товарещи допълнително телефона. Ае нещо като при айФона ето тази ОС е за този телефон и единствено за него Wink

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#16

Телефона е страшен, благодаря ви отново.
Зарязах напълно Айфона, излезнахте прави за бързината му, невероятно бърз е, не дава да го пипнеш, особено при браузване, а при тежки игри е напълно студен, батерията издържа цял ден без проблеми.
Взимам от време на време ноута 8 на жена ми, мммм дам,Ноута е доста по-муден и "бъгав".
Който има 900-1000лв - да не му мисли въобще, снимките и ревютата нямат нищо общо, хванете го в ръка и няма да го оставитеSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#17

(2018-03-14, 08:13:10)Victormihov написа:  Това чист Андроид ли се води, затова ли върви толкова добре?

Най-бърз е чистия Android, защото няма "добавки" от производителя.
Затова, ако ще зарязвам iPhone определено ще е с някой бъдещ Pixel (надявам се да си останат правоъгълни и да не се влияят от изрязаните изгъзици на останалите).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#18

Личи си когато някой не е пипал OnePlus, като колегата от горния пост Big Grin

@Victormihov Един съвет от мен от Developer Options ако му дадеш Animation Scale-a на 0.5x става още по добре.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#19

Legend, благодаря тиSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#20

Ще използвам случая да питам в тази тема за OnePlus - колко по-добъре е OnePlus 5T от OnePlus 3T?Заслужава ли си примерно разлика от 400 лв. в цената.Чудя се на OnePlus 3T за 540 лв.
Цитирай
#21

Имах ОР3, сега съм с Мейт 10 Про. Разликата в ежедневните таскове е минимална, та смятам, че при подмяна на 3Т с 5Т също няма да усетиш толкова голяма разлика. Според мен изчакай да излезе 6, и без това до около 2-3 месеца ще го пуснат
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)