Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Galaxy S9 / S9+ - резултати, коментари, съвети

На добро Wi-Fi е айляк  Точенето на батерията е при мобилни данни.
В момента съм у нас цял ден на Wi-Fi 51% оставащи батерия и 3:25ч. екран.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
Аксесоари

При мен е добре на лайфай само ако е без гръб и се охлажда по-бързо.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

И при мен са подобни резултатите, но 4G-то еб*ва майката на батерията. Вече ме е страх да му пускам мобилния нет.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Явно проблема е с андроид 9ка.
Аз все още съм си с 8мицата и при 4G стоене харчи малко повече ток отколкото на wifi.
Цитирай

Това е от днес само на мобилни явно игрите го мъчат тоз телевизор.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Май има нещо гнило съвети за батерията?! Една седмица след инсталиране на последния update и изчистване на кеша.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S9+
Цитирай

Колега и аз имах такъв проблем с Note 8. Спри синхронизирането на контактите, изчисти кеша и данните на приложението Контакти, включи синхронизирането отново, рестартирай и би трябвало да нямаш проблем.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на ckoev за това мнение:
  • scorp1to
Цитирай

На wi-fi ,няма нищо общо с тъпата 4G мрежа на А1.....


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Де да беше тъпа само тя Big Grin
На теленор е същото.

Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте колеги! Искам да попитам по колко часа ви се зареждат телефоните на нормално зареждане, а не на бързо? При мен показва, че ще зарежда около 4-5 часа от 15 до 100 %
Предварително благодаря.
Цитирай

При мен е зле положението...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Явно имаш проблем с кабел или зарядно или зарядното ти е слабо. При мен на нормално зареждане е за малко над два часа е от 15 до 100. Аз съм с плюс версията т.е. му трябва повече време от нормалния.

Това е днес и даже с включен AOD. Смесена употреба WIFI и мобилни.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

И аз със плюс версията. Ползвам оригиналните зарядно и кабел. Направи ми впечатление, че като го пключа и исключа зарядното нещата се оправят.
Да споделя и друго! До сряда ползвах фейсбук и месенджър и правих по 4:30 дисплей, а сега съм с lite версията на фейса и хоп вчера имам 6:30ч. Дисплей кото има  голяма разлика и в съня на телефона.
Прикачам снимки.


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexs_ за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай

Друг вариант е да има боклуци в порта. Опитай да го изчистиш и тогава пробвай пак. Ще се учудиш колко боклук влиза в порта.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

(2019-09-27, 06:47:22)alexs_ написа:  И аз със плюс версията. Ползвам оригиналните зарядно и кабел. Направи ми впечатление, че като го пключа и исключа зарядното нещата се оправят.
Да споделя и друго! До сряда ползвах фейсбук и месенджър и правих по 4:30 дисплей, а сега съм с lite версията на фейса и хоп вчера имам 6:30ч. Дисплей кото има  голяма разлика и в съня на телефона.
Прикачам снимки.

на 100% е от кабела ,купи един нов и ще се оправи .
Цитирай

(2019-09-27, 08:26:09)sdeikov22 написа:  на 100% е от кабела ,купи един нов и ще се оправи .
ЩЕ пробвам  и ще споделя да се знае.Благодаря
Цитирай

(2019-09-26, 20:34:00)alexs_ написа:  Здравейте колеги! Искам да попитам по колко часа ви се зареждат телефоните на нормално зареждане, а не на бързо? При мен показва, че ще зарежда около 4-5 часа от 15 до 100 %
Предварително благодаря.

 Показва така защото го ровичкаш докато го зареждаш! Реално зарежда, но има консумация! Остави го 15-20 минути без да го пипаш и само го светни да видиш какво време ти показва!

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай

Колеги буксата е почистена и кабелът е сменен. Резултатът е същия


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Такова време съм виждал само на безжиното зареждане. Опитай с друго зарядно за предпочитане двуамперово.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Здравейте. Апарата ми е на 7 месеца. Как мога да проверя оставащия капацитет на батерията?

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай

С приложението Phone info, но не се доверявай напълно на това, което ще покаже. Истинския капацитет на батерията може да се види само като се замери самата батерия с външен уред. Приложенито дава софтуерно изчислена информация.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Ей този резултат ми харесва! Това е от 86% заряд на батерията.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Колеги, колко часа е максимума нормална работа (браузване, филми и др. с включен екран), който може да се изцеди от батерията на S9+, която е на година и половина? Аз в началото правех по около 10 часа, напоследък падна на около 5 часа, но като гледам последните коментари оставам с впечатление, че 7 часа е горе-долу максимума.
Цитирай

Тва е ммного общо питане. Зависи доста от начина по който се използва телефона. Ако всичко е нормално трябва да правиш 4-4.30ч. СОТ (време на екран) при мобилен нет и 5.30-6ч. само на Wi-Fi.
 4.30-5ч. смесено ползване 4G/Wi-Fi. 

Като цяло от 8 до 21ч. ще те изкара с 4.30-5.30ч. екран в нормален ден. Ако имаш предвид че си правил преди 10ч. време на екран, не ти вярвам  не е възможно.аз съм правил най - много 7.30ч. и това е макса. Само дето това беше преди да дойде ъпдейта до Андроид 9. Сега най-много 6-6.30ч.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

При такова ползване само на wi-fi съм на 38 процента, чудя се да му правя ли ресет или няма да има голяма файда не знам в последно време изведнъж взе да умира още по-бързо[Изображение: 79e48ad1e9c9d29bd3ce91bbd0b64c66.jpg][Изображение: b10a1ee182e9a2b3e0dd3aa1f5e109f0.jpg]

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)