Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S9/S9+

Да използвам темета да питам.Как да направя контакта който ми се обажда да му излиза снимката на цял екран?Ако има вариант без допълнително приложение.Благодаря!

Samsung Galasy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на 007 за това мнение:
  • Stasssy
Цитирай
Аксесоари

Здравейте колеги! Откакто излезе този модел (S9+) съм със него. Изобщо не съм доволен като цяло, за пръв път си взех Samsung и съжалявам, но това е друга тема на разговор. Имам следния проблем, или може би не е проблем, а въпрос на настройка. Когато слушам музика и получа някаква изввстие (Facebook, Messenger, Viber и т.н.) Музиката ми приглъхва или направо спира, за да се чуе въпросното известие. Изключително дразнещо е, при положение, че щом слушам музика... би следвало тя да е най отгоре. Преди съм бил със Sony. В продължение на повече от 6 години минах през какви ли не модели и не съм имал с никой такъв проблем. Там звука или се смесваше с аудиото (без да го намаля) или само вибрираше без известие. Има ли възможност да се коригира това ? Благодаря много предварително.

ПП Другия проблем е, че батерията не държи изобщо, но предполагам тук положението е неспасяемо.

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай

(2018-11-01, 09:16:44)kiril_2 написа:  Здравейте колеги! Откакто излезе този модел (S9+) съм със него. Изобщо не съм доволен като цяло, за пръв път си взех Samsung и съжалявам, но това е друга тема на разговор. Имам следния проблем, или може би не е проблем, а въпрос на настройка. Когато слушам музика и получа някаква изввстие (Facebook, Messenger, Viber и т.н.) Музиката ми приглъхва или направо спира, за да се чуе въпросното известие. Изключително дразнещо е, при положение, че щом слушам музика... би следвало тя да е най отгоре. Преди  съм бил със Sony. В продължение на повече от 6 години минах през какви ли не модели и не съм имал с никой такъв проблем. Там звука или се смесваше с аудиото (без да го намаля) или само вибрираше без известие. Има ли възможност да се коригира това ? Благодаря много предварително.

ПП Другия проблем е, че батерията не държи изобщо, но предполагам тук положението е неспасяемо.

Не мога да разбера, защо имаш телефон, ако ти е предимно за слушане на музика, но това си е твой избор. Иначе пробвай да сложиш на "без звук" или да намалиш до край звука на нотификациите. Мисля, че така ще прекъсва само ако ти звъни някой, а това вече може да спреш само със самолетен режим.
За батерията няма спасение.....
Цитирай

Не, не ми е само за слушане на музика. Но пътувам средно по час и половина - два за работа. В това време слушам музика, но има ли опция сам да си я прави тази настройка. А не аз постоянно да регулирам силата на нотификациите ?

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай

(2018-11-01, 10:20:52)kiril_2 написа:  Не, не ми е само за слушане на музика. Но пътувам средно по час и половина - два за работа. В това време слушам музика, но има ли опция сам да си я прави тази настройка. А не аз постоянно да регулирам силата на нотификациите ?

Ами аз се сещам за два варианта... Във Биксби войс има опция за бързи команди. Примерно задаваш нова "Hi Car" и задаваш опция да ти спре нотификациите и да стартира Spotify. Правиш втора "Bye Car" която да пусне нотификациите и да спре Spotify. И ня всяко влизане и излизане си говорите.... Или просто ползваш гласовия асистент всеки път да спира нотификациите. Поне аз не знам да има опция за автоматично ограничаване на нотификациите при слушане на музика.... И последна опция да ползваш режим "не ме безпокойте", който пак следва сам да активираш и деактивираш.
Цитирай

Някой ползва ли 4g+ на виваком,че при мен не мърда от 4g?
Цитирай

Аз ползвам Виваком
Само 4G показва няма +

+ има само на H
[-] 1 потребител изказва благодарност на a5545ka за това мнение:
  • pehlivanovv
Цитирай

Плюс се показва на определени места. На мен ми се е показвало, но аз лично не съм достигнал различна скорост от тази на 4G.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Къде са тези определени места,аз в цяла София не ги откривам.Други марки телефони имат почти навсякъде,само този е на определени места.Скоростта е доста по-висока от нормалното 4g и говоря по-принцип,не че ми е притрябвала.Просто любопитство.
Цитирай

Здравейте,

Когато имате тел. разговор. И като сте на високоговорител, работи ли ви опцията за допълнителна сила на звука. На мен в началото ми работеше, но се юга няма никаква разлика дали ще е пуснато или не.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

В кв. Павлово работи стабилно на 4G+.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
[-] 1 потребител изказва благодарност на Steve за това мнение:
  • pehlivanovv
Цитирай

Някой да има информация за Андроид пи кога ще е наличен за с9 плюса?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

Догодина март- април

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Един въпрос.Как се сканира документ в pdf?Без допълнително приложение.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Пробвал ли си Adobe scan в Bixby Vision?Намира се в камерата.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Свали си Office Lens.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Благодаря!Сложих Adobe.
Да питам отново.Има ли начин снимка на абонат който ме търси да излиза на цял екран?

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Колеги, как да го накарам да светва екрана като получа нотификация?
Цитирай

Не мисля, че има такава опция. За някой приложения като вайбър - я има вградена в приложенията... Но като цяло аз не съм я срещал.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте, искам да попитам как да оставя да ми седи на самата икона нотификацията(червеното горе в ляво), без да махнам известието от горния бар... Защото ми се маха
Цитирай

Така е вече, обединени са известията от статусбара и значките на иконите на приложения. Изчистиш ли ги от статусбара, изчезват и значките.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Ахааа, мерси все пак Smile
Цитирай

Което по мое му е доста непрактично. Да не казвам тъпо...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Получих 2ри ъпдейт с Ноемврийския пач и подобрена предна камера
Gesendet von meinem Galaxy S9+

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Извинявам се ако е писано такова не ми се търси.

Когато се заключи екрана Wi-Fi я се изключва, вмомента в които се отключи Wi-Fi я се пуска и тогава получавам известията

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)