Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S9/S9+

Добре бе момчета някои има ли проблем като снимам на забавен кадар камерата е ужасна се едно снимам с нокия от преди 10 години супер тъна и нищо не се вижда мерси предварително.

Samsung Galaxy Note 4 -> Samsung Galaxy  S6 White ->S6 Edge ->S6 Edge Plus 64 gb Silver Titanium 
Цитирай
Аксесоари

На Super SloMo е 960 кадъра за 0,2сек, но можеш да снимаш макс на 720p резолюция. От там и по лошото качество. Опитай с Slow Motion опцията при която можеш да снимаш на 1080p, но е само с 240 кадъра ...

Явно Slow Motion не е активна в менюто по стандарт така, че ще трябва да я активираш по начина от клипа:


SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Качеството е лошо ,защото снимаш на тъмно , за slow motion-а се иска добра светлина . Нищо не трябва да активира ,пуска си камерата и преминава на "Забавен каданс " .
Цитирай

Май не прочете какво съм написал?

Направи ми една услуга- влез там където посочват от клипа и провери. А после направи и сравнение ако е удобно.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Да стана супер мерси много даже на тази опция после мога да си го правя както си искам мерси за помоща.

Samsung Galaxy Note 4 -> Samsung Galaxy  S6 White ->S6 Edge ->S6 Edge Plus 64 gb Silver Titanium 
Цитирай

Браво! Сега остана и колегата martoo да види за какво става дума и току виж открил нов режим. Иначе съм съгласен, че клиповете на SloMo искат по добра светлина, но на 1080p/240fps качеството е видимо по добро от 720p.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Да ти си говорил за slow motion ,не за super slow motion , не съм го разбрал това . Няма какво да откривам първо ,че това го знам от доста време ,второ 240 fps за мен не е от значение .
Цитирай

https://www.sammobile.com/2018/05/04/new...ll-issues/

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

То хубаво, че пускат фикс,но само за тези,които имат такъв проблем...
Аз за сега нямам основание да се оплаквам от нищо, особено след намирането на решението за запис на разговорите, но се притеснявам, че с всяка следваща актуализация съществува вариант отново да ни прецакат с тия записи.
Няма да бързам точно с този ъпдейт.

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
Цитирай

По скоро ще отключат записите за всички апликации с този ъпдейт. Плюс това едва ли толкова бързо може да реагират на намирането на решение за записи. Евала на BOLDBEAST CALL RECORDER Smile Това решение излезе вчера, а за да ролват ъпдейта от днес, значи е бил готов и тестван най-малко 15-20 дена преди това. Но дано са ги оправили тия разговори, защото и на мен ми прекъсват - за 1-2 секунди и рядко, но е наистина неприятно....

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай

То не е нужно да реагират спрямо конкретно приложение. Ако много се стараят вероятно ще могат да  елиминират всякаква възможност за запис.

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
Цитирай

Здравеите момчета имам проблем с мемори картата постояно ми излиза сопщение да я извадя или да я форматирам на стария телефон с8 плус бях с нея нямаше проблеми откакто смених с тоя ужас какво ли не правих нестава и нестава каратат е transender microsdxc 64 gb uhs кажете какво да правя ако ме да я сменя с друга и ако може да ми кажете с каква мерси предварително. Исписва че има грешка при прочитането.

Samsung Galaxy Note 4 -> Samsung Galaxy  S6 White ->S6 Edge ->S6 Edge Plus 64 gb Silver Titanium 
Цитирай

(2018-05-04, 14:19:28)SeVdilin написа:  То не е нужно да реагират спрямо конкретно приложение. Ако много се стараят вероятно ще могат да  елиминират всякаква възможност за запис.

От чуждестранните форуми потвърждават че след ъпдейта не се премахва възможността за запис с Boldbeast. Всичко си остава непроменено в това отношение. Така че може да си качите новия пач за оправяне на затихванията като дойде.

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай

Samsung работят по ъпдейт до android 8.1 за s9
http://www.mobilebulgaria.com/news/43196...-galaxy-s9
Цитирай

[Изображение: fc93dd5e77fd0cdd58d32f59475ee61e.jpg]

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай

За S9 още няма... само за ПЛЮС-а за момента....

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай

koceto0000 от къде ти е закупен телефона? Защото моят е от Теленор и нямам нов ъпдейт.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

(2018-05-08, 10:03:45)OliQueenBG написа:  koceto0000 от къде ти е закупен телефона? Защото моят е от Теленор и нямам нов ъпдейт.
От plesio bg.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-05-08, 10:03:45)OliQueenBG написа:  koceto0000 от къде ти е закупен телефона? Защото моят е от Теленор и нямам нов ъпдейт.

Стига едно и също, няма значение от къде е купен, има значение, какво е CSC то! Ако е BGL,когато дойде за BGL. Това е!

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Забравих, че при S9/+ всички са с CSC BGL. Защото при S7-цата всеки оператор си имаше CSC.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

В Англия ъпдейта излезе още на 03-04.05. Да видим в БГ кога ще се появи.....

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай

(2018-05-06, 15:11:25)AsenDimitrov написа:  Здравеите момчета имам проблем с мемори картата постояно ми излиза сопщение да я извадя или да я форматирам на стария телефон с8 плус бях с нея нямаше проблеми откакто смених с тоя ужас какво ли не правих нестава и нестава каратат е transender microsdxc 64 gb uhs кажете какво да правя ако ме да я сменя с друга и ако може да ми кажете с каква мерси предварително. Исписва че има грешка при прочитането.
Опитай да я форматираш.
Цитирай

Пуснаха фикса и за BGL на S9.
Цитирай

Инсталирам - да видим ще премахне ли проблема, а и как ще са записите на разговорите след това....

Няма проблем със записите след ъпдейта. За затихванията още е рано да се каже - ще се тества.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай

Интересно защо размерът е различен ? За съжаление разпознаването на храна чрез Bixby все още не работи, но поне записите работят ?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)